W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Pon lut 25, 2019 16:49 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

ewkkrem pisze:Dziś mija 7 miesięcy od przybycia Nowaków :)
Małe podsumowanie:
Nowaki korzystają z czeluści podwannowych już tylko sporadycznie. Zachowują się jak normalne koty tylko ... ja jestem tym wrogiem nr 1 :) Oczywiście, w czasie szykowania misek jestem "najlepszym przyjacielem". Z Dropsem i Maćkiem to różnie bywa. Maciek wyzbył się już agresji całkowicie. Amorka nauczyła się od Dropsa "prokuratorskiego spojrzenia". Potrafi wpatrywać się we mnie jak ... gapa w gnat? ... Patrzy prosto w oczy, jakby mówiła "żreć dawaj!, noo szybko!!!, bo jak nie to cię zjem!" Mumiś potrafi zrobić baranka Maćkowi (Maciek to wróg nr 1 Mumisiowy), powąchać jego podogonie ale czasami ucieka jeszcze pod wannę.
Na razie mam dwa stada - Amorka i Mumiś kontra Drops i Maciek - ale ... te stada zaczynają się powooooooooooli mieszać :)
Zaczyna się sezon balkonowy więc ... będzie lepiej.
Jak wielokrotnie pisałam, Amorkę mogę głaskać, drapać :) , miziać, czasem nawet bez "stymulatora karmieniowego" ale ucieka przede mną szybciej niż Mumiś. Mumisia nie wolno mi pogłaskać (do tej pory pozwolił mi na głaski 4 (cztery) razy ale jest mniej płochliwy.

No to trochę o mnie - uff!!! - odzyskać łazienkę to może tak śmiesznie brzmi ale jest ekstra! Po, prawie siedmiu miesiącach położyłam w łazience dywanik. Mogłam, bo Nowaki jedzą już w pokoju!!! :D (wcześniej jedzonko serwowane było w łazience). Mogę kąpać się do woli, prać, do woli i ... nawet posprzątać :P . Planuję wreszcie zorganizować jakiś wysięgnik z chwytakiem, żeby odzyskać wszystkie zabawki ukradzione przez Mumisia. (Mumiś nabawił się nowej choroby! Kleptomanii!!!). Nie zauważyłam w jaki sposób, ale, po dawce waleriany na zabawki, giną w zastraszającym tempie.

Na koniec napiszę: Amorka i Mumiś mieszkają w DS. (Oczywiście czekamy na zgodę Fleur :201494 ).

Ja, tak nie bardzo orientuję się w różnicach między DT a DS. Wiem, że w teorii koty w DT czekają na adopcję a koty w DS mają już "swój kąt" Nie wyobrażam sobie Amorki i Mumisia odnajdujących się w nowych, innych warunkach. One przeżyły już tyle zmian i zwrotów w swoim krótkim życiu, że stresów więcej im raczej nie potrzeba. Nie ukrywam, że oferując DT dla Zakochańców liczyłam no pomoc forum. W przeciwnym przypadku od razu oferowałabym DS. Otrzymaliśmy, ja i Nowaki duuużą pomoc i deklarację (zrealizowaną, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni) od Kotydwa12 (comiesięczna wpłata 50.00 zł). Zostawiam decyzję Kotydwa12 czy dalej będzie nam pomagać.
Amorka i Mumiś pozdrawiają :D
I... tak nie wiem ... Fleur, zgadzasz się na przekszałcenie DT w DS?
Będziemy sobie radzić jak umiemy.


a co ja mam do gadania? :D koty zaakceptowały :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Wto lut 26, 2019 20:30 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

No to pozamiatane :D
Decyzja podjęta błyskawicznie po tym, jak rzuciło mi się w oczy ich ogłoszenie. Stare wprawdzie, ale uzmysłowiło mi, że nie mogę ich oddać jakieś obcej babie :) Poradzimy sobie, choć przybyły do mnie w, delikatnie mówiąc, w nienajlepszym okresie, ale dzieci się nie oddaje.
Dzieciaki otrzymały kolejne 50,00 zł od Kotydwa12 :201494 . Dziękujemy :) Przyda się, bo, na cito, muszę zamówić żwir.

A koty? Nie wiem czy już wiedzą. Mówiłam im ale ... Amorka rozpanoszyła się już na całego. Gania, paca łapką i Maćka i Dropsa. Mumiś jeszcze czasem ucieka pod wannę ale wychodzi po 10 minutach. Czasami, na wpatrującego się w niego Maćka, warczy. Koty potrafią chyba odczytać ze wzroku drugiego jego zamiary. W mojej ocenie, Maciek patrzy na Mumisia zawsze tak samo a reakcja Mumisia jest różna. Za to ja, w czasie szykowania michy, zostałam zaszczycona dotknięciem mnie ogonkiem. Tylko ogonkiem :( i kto wie czy było to zamierzone :)
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7949
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto lut 26, 2019 20:50 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

To mój ulubiony wątek :D
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14568
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Wto lut 26, 2019 21:46 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

Cudownie :1luvu:
czulam ze tak bedzie od samego poczatku :wink:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Wto lut 26, 2019 22:04 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

kwiryna pisze:Cudownie :1luvu:
czulam ze tak bedzie od samego poczatku :wink:

Ja byłam tego pewna

MaryLux

 
Posty: 159170
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław


Post » Wto lut 26, 2019 23:07 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

O kurczę, wszyscy wiedzieli, tylko ja dowiedziałam się po siedmiu miesiącach :)

To co mi się "rzuciło" ma ważność chyba do 2043roku :wink:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7949
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto lut 26, 2019 23:20 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

ewkkrem pisze:O kurczę, wszyscy wiedzieli, tylko ja dowiedziałam się po siedmiu miesiącach :)

To co mi się "rzuciło" ma ważność chyba do 2043roku :wink:

Najtrudniej zobaczyć to, co mamy pod nosem

MaryLux

 
Posty: 159170
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lut 27, 2019 7:11 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

Ciężko oddać po 7 miesiącach. Też czułam, że u Ciebie wylądują na stałe i dobrze bo czuć, że je kochasz.

aga66

 
Posty: 6076
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Śro lut 27, 2019 22:30 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

aga66 pisze:Ciężko oddać po 7 miesiącach. Też czułam, że u Ciebie wylądują na stałe i dobrze bo czuć, że je kochasz.

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

MaryLux

 
Posty: 159170
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie mar 10, 2019 12:58 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

Tak, Nowaków łatwo pokochać. Pokochała ich też Kotydwa12. Amorka i Muminek żegnają swoją przyjaciółkę :placz: .
viewtopic.php?f=1&t=134555&start=420
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7949
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob mar 16, 2019 22:56 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Amorka testuje balkon:
Obrazek


Zaczyna pakować mi się na kanapę :strach:
Jeszcze trochę a zechce za mną spać :201436
Obrazek
To czarne na dole zdjęcia to moja noga :wink:

Mumiś daje już mi się głaskać :D
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7949
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob mar 16, 2019 22:57 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

ewkkrem pisze:To czarne na dole zdjęcia to moja noga :wink:


A co to za noga nieowłochacona kotem? :ryk:
02.09.15 Fran Fran na pokładzie! ★
07.10.16 Arłowa rodzinka w komplecie z Lili
14.03.17 Ełcia na pokładzie ✿ 25.01.2024 za tęczowym mostem
03.06.18 Kicia i Misia na pokładzie w nowym mieszkaniu ✔
07.11.18 Znajdźka Kipep na pokładzie ♪
25.10.19 Oposik ze skrzynki elektrycznej na pokładzie ☀
21.11.21 Czito ze wsi stał się mieszczuchem ❥

arłynaantresoli

Avatar użytkownika
 
Posty: 432
Od: Czw gru 29, 2016 21:13
Lokalizacja: Milanówek


[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 85 gości