Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.Jest Jadzia!!!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto mar 12, 2019 11:37 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

ewar pisze:Ja jej szukam, wszystkim znajomym i nieznajomym mówię o kotce, a nuż zauważą? Jest bardzo zimno, teraz też pada śnieg. Kotka ma kilka lat podobno, nie jest kociakiem, chcieli ją oddać w dobre ręce. Nie wiedziałam o tym.


a co za "stara"?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto mar 12, 2019 11:39 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

Chyba o coś innego chodzi. To dość delikatna sprawa, nie chcę pisać o tym na forum publicznym. Nie wiedziałam, że chcą kotkę oddać, przecież postarałabym się pomóc.

ewar

 
Posty: 54969
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto mar 12, 2019 11:40 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

ewar pisze:Chyba o coś innego chodzi. To dość delikatna sprawa, nie chcę pisać o tym na forum publicznym. Nie wiedziałam, że chcą kotkę oddać, przecież postarałabym się pomóc.


byle się znalazła :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto mar 12, 2019 12:22 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

Bardzo bym chciała. Dzisiaj wieczorem biorę latarkę i idę szukać, o ile się nie odnalazła.

ewar

 
Posty: 54969
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto mar 12, 2019 12:57 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

O rany, kciuki za koteczke :ok: :ok:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro mar 13, 2019 17:51 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

Kotka się nie odnalazła, podobno jej szukają. Ma 7 lat, nie jest bardzo ufna. Opiekunka się martwi, że jeśli ktoś ją zabrał to nie wie, że kotka pije wyłącznie wodę lecącą z kranu. Oni nie widzieli jak skacze z balkonu, nie było jej tam, kiedy poszli ją zawołać do mieszkania. Późnym wieczorem idziemy z p.Izą jej szukać. We dwie zawsze raźniej, prawda?
Byłam dzisiaj u lekarza, akurat mam swojego w ambulatorium, które jest obok miejsca, gdzie karmiłam koty. Wzięłam dzwonek rowerowy, dzwoniłam, ale żaden kot się nie zjawił. Czakiego też nie widziałam. Bardzo to wszystko przykre, naprawdę. Nawet na ten wykarczowany lasek nie mogę patrzeć. Zrobi się ciepło to z Dorotą będziemy jeździć po terenie dawnej huty, ale szansa na to, że któregoś z kotów znajdziemy jest mizerna.
Żeby tak minorowo nie było to napiszę, że oczka Lucy dawno nie były takie ładne :D Ona chyba nie odczuwa wielkiego bólu, bo bawi się pięknie, uwielbia motylka na druciku. To też zabawka, którą lubi Gabryś. Pusia także ma się świetnie, kiedyś nawet biegała jak kociak, skakała, ale nie trwało to długo, w końcu to już stateczna kocia lady. Trochę martwi mnie Benia, problemem jest u niej tusza, chyba dziąsła też nie są w najlepszym stanie. Nie, nie jest to plazmocytalne zapalenie, jest jakiś problem przy trzonowcach z prawej strony. Muszę ją pokazać wetce. Kocia młodzież OK, jedzą, biegają, wyglądają na zdrowe.
Proszę, trzymajcie kciuki, aby ruda persica się odnalazła. Tak mi jej szkoda, zafundowała sobie giganta w fatalną pogodę.

ewar

 
Posty: 54969
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro mar 13, 2019 19:06 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

Nie byłaś pod hutą? Za odnalezienie persiczki :ok: Na pewno jest przerażona, biedna kocia.

aga66

 
Posty: 6126
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Śro mar 13, 2019 20:33 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

Kciuki za kotkę :ok:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 14, 2019 7:24 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

aga66 pisze:Nie byłaś pod hutą?

ewar pisze:Byłam dzisiaj u lekarza, akurat mam swojego w ambulatorium, które jest obok miejsca, gdzie karmiłam koty. Wzięłam dzwonek rowerowy, dzwoniłam, ale żaden kot się nie zjawił. Czakiego też nie widziałam.

Chodziłyśmy z p.Izą po okolicy. Niestety, nigdzie kotki nie było, albo się nie ujawniła. Znam bardzo wiele osób z widzenia, głównie takich, którzy mają psy i wszystkim mówiłam o kotce. P.Iza również mówiła swoim znajomym. Prościej byłoby, gdybyśmy wiedziały, w którym kierunku kotka uciekła. Opiekunki nie wiedzą, bo po prostu była na balkonie, a po jakimś czasie już jej nie było. Tyle.

ewar

 
Posty: 54969
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw mar 14, 2019 8:01 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw mar 14, 2019 19:06 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

Straszne. Znowu przez bezmyślność człowieka cierpi zwierzę.

aga66

 
Posty: 6126
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pt mar 15, 2019 7:04 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

Wczoraj wieczorem znowu obeszłam okolicę. Bez efektu :( Jedyne, co mnie trochę ucieszyło to to, że młodziutki burasek, którego czasem widywałam późnym wieczorem to kot domowy. Jest wypuszczany na chwilę, opiekun po niego wychodzi i wpuszcza go do klatki. Kotek jest nieufny.

ewar

 
Posty: 54969
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt mar 15, 2019 7:17 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

Najstarsze i najmłodsze pokolenie.Dzieli je ponad 16 lat :D
Obrazek
Ponton jest duży, ale żeby aż tak się gnieść? :mrgreen:
Obrazek

ewar

 
Posty: 54969
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt mar 15, 2019 8:12 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

Kółko graniaste,
Czworokanciaste,
Kółko nam się połamało,
Cztery grosze kosztowało,
A my wszyscy bęc! :mrgreen:

Tak mi się skojarzyło :D

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 15, 2019 22:51 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

ewar pisze: Ma dwa zapasowe motylki i nie ma wyłącznika czasowego, ale jest świetna. Kot może "upolować" motylka, ten drży, udaje prawdziwą zdobycz.
Obrazek


To ja tu zdradzę, że mam z zooplusa, właśnie miał być wyłącznik czasowy, ale go nie ma... w każdym razie nie działa żadne czasowe wyłączenie... a szkoda. Miau...
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11222
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości