kotydwa12 [*] Pirat [*] Feliks+Jakub+Falująca+Trójkątka-

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie mar 10, 2019 6:21 Re: Feliks+Jakub+Falująca+Pirat+Trójkątka- :)

Kotydwa12 czyli Wanda wczoraj umarła.

Zostały koty proszę o pomoc dla nich.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 10, 2019 7:27 Re: Feliks+Jakub+Falująca+Pirat+Trójkątka- :)

[*]

Napisz Dorotko coś więcej, jeśli masz wiedzę na ten temat.
Jakie koty są, wiek i takie tam.
Co na teraz potrzeba. Karma? Żwirek?
Ściepniem się.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>


Post » Pon mar 11, 2019 12:53 Re: Feliks+Jakub+Falująca+Pirat+Trójkątka- :)

tabo10 pisze:A jak się ma moja ulubienica-biało-czarna kotunia bez oczków :1luvu: Proszę o tysiąc głasków dla niej.

To kiedyś pisałam na tym wątku do Wandzi i dziś powtórzę. Polcia to najsłodszy kot,jakiego w życiu spotkałam. Choć widziałam ją króciutko,łasiła się do mych nóg jakbyśmy znały się od lat. Ona kocha ludzi,a ja w tamtym ułamku sekundy pokochałam ją.

Wandzia wielokrotnie pomagała moim tymczasom. Cicho,bez poklasku. Nie raz całkiem przypadkiem odkrywałam na swoim koncie przelew... Nawet nie wiedziałam w pierwszym momencie od kogo. Nie było nicku. Po tytule orientowałam się ,że na kocie potrzeby. Ostatni był "na świąteczne koty". Był od Niej. Bez wcześniejszego info,bez PW. Dyskretnie.

Wandziu,piszę i płaczę.
Nie mam kasy,by wspomóc Twoje osierocone koty.
Mogę zaoferować jedynie swój dom,moją miłość,opiekę,tysiące głasków i zawsze pełną miseczkę. Tylko tak mogę dziś pomóc. Tylko tak się odwdzięczyć za Twą dobroć i bezinteresowność.

Proszę,weźcie pod uwagę moją propozycję DT dla Polci.
Mój dom nie jest idealny,mam obecnie 6kotów w bloku(a dokładnie:2 do adopcji,jeden nerkowy ,czyli już wieczny tymczas , 3 "swoje" i psa,z którym one śpią w łóżku i jedzą ze wspólnej miski). Stado jest spokojne,nie ma zatargów i walk. Czasem było nas dwa razy więcej i też dawaliśmy radę.
Wiem,nie jesteśmy idealni,troszkę nas dużo obecnie,ale jeśli nie znajdziecie lepszego domku,czekam na Polcię w każdej chwili.

Dorcia44, współczuję serdecznie całej sytuacji. Wielu sił Ci życzę i wiem co przeżywasz,bo miałam to samo 4lata wstecz,gdy odeszła forumowa delfinka[*] i do pilnej adopcji było 11 kotów i pies. Jeśli potrzeba Wam pomocy np.wizyty u weta z jakimś kotem,proszę daj znać,też podjadę.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon mar 11, 2019 15:18 Re: kotydwa12 [*] Pirat [*] Feliks+Jakub+Falująca+Trójkątka-

I się po ryczałam :(
Problem w tym że Polcią kocha Fifi .Czy odnajdzie się bez niej w nowym domku?
A z drugiej strony może by tak udało się już na domek stały?
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa


Post » Wto mar 12, 2019 9:32 Re: kotydwa12 [*] Pirat [*] Feliks+Jakub+Falująca+Trójkątka-

Szalony Kot pisze:A jaka jest Fifi w charakterze?

Fifi przytulak ,ale wpierw musi poznać .
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Damian- iza71koty, Google [Bot], skaz i 195 gości