Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 47

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie mar 10, 2019 21:11 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
Gosiagosia pisze:
Ewa L. pisze:Właśnie wróciłam od mamy. Nieprzyjemnie na dworze i mokro. pada taka drobna sieczka przenikająca na wskroś. Czuje się wilgoć nawet w kościach.

Ja też wilgoć czuję, kolana tak mnie bolą :placz: a spacerek z Emi muszę zaliczyć.
Weekend spędziłam jak zwykle przy garkach.

Mnie noga tak rwie , że mi się wyć chce a jak pomyślę o zrywaniu opatrunku i tym cholernym bólu temu towarzyszącym to mam ochotę strzelić sobie w łeb.

:strach: :placz: :placz: :placz:
:201481
Nic się nie poprawia ta noga?
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie mar 10, 2019 21:17 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
Gosiagosia pisze:
Ewa L. pisze:Właśnie wróciłam od mamy. Nieprzyjemnie na dworze i mokro. pada taka drobna sieczka przenikająca na wskroś. Czuje się wilgoć nawet w kościach.

Ja też wilgoć czuję, kolana tak mnie bolą :placz: a spacerek z Emi muszę zaliczyć.
Weekend spędziłam jak zwykle przy garkach.

Mnie noga tak rwie , że mi się wyć chce a jak pomyślę o zrywaniu opatrunku i tym cholernym bólu temu towarzyszącym to mam ochotę strzelić sobie w łeb.

Nie strzelaj :mrgreen:
Wiem co to ból który nawet po lekach nie odpuszcza.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 10, 2019 21:36 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MB&Ofelia pisze:
Ewa L. pisze:
Gosiagosia pisze:
Ewa L. pisze:Właśnie wróciłam od mamy. Nieprzyjemnie na dworze i mokro. pada taka drobna sieczka przenikająca na wskroś. Czuje się wilgoć nawet w kościach.

Ja też wilgoć czuję, kolana tak mnie bolą :placz: a spacerek z Emi muszę zaliczyć.
Weekend spędziłam jak zwykle przy garkach.

Mnie noga tak rwie , że mi się wyć chce a jak pomyślę o zrywaniu opatrunku i tym cholernym bólu temu towarzyszącym to mam ochotę strzelić sobie w łeb.

:strach: :placz: :placz: :placz:
:201481
Nic się nie poprawia ta noga?

Jest lepiej bo z rany nie cieknie bo jest sucha i czysta ale nadal jest otwarta rana. Pogoda sie zmienia i przez to noga mnie niesamowicie rwie tak ze ciezko wytrzymac.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 10, 2019 21:38 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Gosiagosia pisze:
Ewa L. pisze:
Gosiagosia pisze:
Ewa L. pisze:Właśnie wróciłam od mamy. Nieprzyjemnie na dworze i mokro. pada taka drobna sieczka przenikająca na wskroś. Czuje się wilgoć nawet w kościach.

Ja też wilgoć czuję, kolana tak mnie bolą :placz: a spacerek z Emi muszę zaliczyć.
Weekend spędziłam jak zwykle przy garkach.

Mnie noga tak rwie , że mi się wyć chce a jak pomyślę o zrywaniu opatrunku i tym cholernym bólu temu towarzyszącym to mam ochotę strzelić sobie w łeb.

Nie strzelaj :mrgreen:
Wiem co to ból który nawet po lekach nie odpuszcza.

Zrywanie opatrunku z otwartej rany porownac mozna ze sklapowaniem na zywca.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon mar 11, 2019 12:02 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Pogoda u nas masakryczna . Rano leżał śnieg teraz co trochę pada deszcz lub deszcz ze śniegiem . Noga mnie rwie jak cholera a jak pomyślę o pracy - ludziach, dostawach , wykładaniu to robi mi się ie dobrze i zbiera na mdłości. :placz: :placz: :placz:
Dziś Zuzia nasikała mi w pokoju na podłogę. Ale nie powinnam się dziwić jak zajrzałam do kuwet. Dziewczyny miały bardzo urodzajną noc . Obie kuwety pełne sików i kup jakby korzystało z nich stado kotów a nie dwie kocice a wieczorem przed snem sprzątałam obie.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon mar 11, 2019 12:04 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Przy tej pogodzie wszystko chore boli kilka razy bardziej.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon mar 11, 2019 12:11 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MalgWroclaw pisze:Przy tej pogodzie wszystko chore boli kilka razy bardziej.

To prawda. :cry: :cry: :cry:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon mar 11, 2019 14:04 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Pogoda u nas masakryczna . Rano leżał śnieg teraz co trochę pada deszcz lub deszcz ze śniegiem . Noga mnie rwie jak cholera a jak pomyślę o pracy - ludziach, dostawach , wykładaniu to robi mi się ie dobrze i zbiera na mdłości. :placz: :placz: :placz:

Ewciu współczuje Ci bardzo tego bólu nogi. Wiem jak moja mama cierpi jak ją zylaki bolą.
Więc wczuwam sie w twój ból kochana. :201428
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pon mar 11, 2019 15:36 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewcia a może idź na L4.
Po co się jeszcze bardziej męczyć.
Przecież z takim czymś praca to musi być ból nie do zniesienia szczególnie stojąca.
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Pon mar 11, 2019 16:09 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Stojąco-nosząca ciężary praca :(
Jakbyś siedziała godzinami (w kasie) to też jest straszne.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon mar 11, 2019 23:32 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

PixieDixie pisze:Ewcia a może idź na L4.
Po co się jeszcze bardziej męczyć.
Przecież z takim czymś praca to musi być ból nie do zniesienia szczególnie stojąca.

Popieram

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto mar 12, 2019 11:47 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Pogoda u nas masakryczna . Rano leżał śnieg teraz co trochę pada deszcz lub deszcz ze śniegiem . Noga mnie rwie jak cholera a jak pomyślę o pracy - ludziach, dostawach , wykładaniu to robi mi się ie dobrze i zbiera na mdłości. :placz: :placz: :placz:
Dziś Zuzia nasikała mi w pokoju na podłogę. Ale nie powinnam się dziwić jak zajrzałam do kuwet. Dziewczyny miały bardzo urodzajną noc . Obie kuwety pełne sików i kup jakby korzystało z nich stado kotów a nie dwie kocice a wieczorem przed snem sprzątałam obie.


moze chcę jeszcze jedną? :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto mar 12, 2019 18:37 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewciu, jak tam noga? Boli?
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto mar 12, 2019 19:49 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Podwórkowce, z nowym kocurkiem Morfem baaaaardzo dziękują cioci Ewie za pieniądze na mięsko :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
i życzymy duuuuużo zdrówka dla cioci :ok: :ok: :ok: :ok:
Urwis [*] 01.03.2014 r.; Franek [*] 07.11.2014 r.; Młody zaginął 24.09.2019 r.; Adek [*] 08.03.2020 r.; Morf [*] 02.06.2021 r.; Kotka Polka zaginęła w lipcu 2022 r. - kiedyś się spotkamy

isabell36

 
Posty: 10542
Od: Pt gru 25, 2009 17:56
Lokalizacja: Rewal

Post » Czw mar 14, 2019 10:49 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MonikaMroz pisze:
Ewa L. pisze:Pogoda u nas masakryczna . Rano leżał śnieg teraz co trochę pada deszcz lub deszcz ze śniegiem . Noga mnie rwie jak cholera a jak pomyślę o pracy - ludziach, dostawach , wykładaniu to robi mi się ie dobrze i zbiera na mdłości. :placz: :placz: :placz:

Ewciu współczuje Ci bardzo tego bólu nogi. Wiem jak moja mama cierpi jak ją zylaki bolą.
Więc wczuwam sie w twój ból kochana. :201428

:201494 :201494 :201494
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 241 gości