Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lut 02, 2019 13:02 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Ofelia ma parę strupków w okolicy szyjno-grzbietowej. Nie mam pojęcia skąd te strupki. Albo się sama podrapała, albo się kotłowały z Małą Czarną.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin


Post » Nie lut 03, 2019 21:21 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

MB&Ofelia pisze:Ofelia ma parę strupków w okolicy szyjno-grzbietowej. Nie mam pojęcia skąd te strupki. Albo się sama podrapała, albo się kotłowały z Małą Czarną.

Pewnie manikir potrzebny :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 17, 2019 9:23 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Obrazek
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź


Post » Pon lut 18, 2019 7:32 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Byłem tu,
Wiesz ze u Dropsa podejrzewają mnie ze Lusia i Ja coś ten tego?
Ona mogła by być moja mama, babcia, prapra babcią :lol:
A ja kocham tylko Carmen,
Ej Carmen czy w Tobie płynie jakas hiszpańska krew?

Fuksio
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pon lut 18, 2019 18:27 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Moli25 pisze:Byłem tu,
Wiesz ze u Dropsa podejrzewają mnie ze Lusia i Ja coś ten tego?
Ona mogła by być moja mama, babcia, prapra babcią :lol:
A ja kocham tylko Carmen,
Ej Carmen czy w Tobie płynie jakas hiszpańska krew?

Fuksio

Ojejku, Fuks mój Fuks! Przytuptałeś do mię! A ja już się martwiałam okropecznie że mię już nie koffasz i prawiezie płakusiałam w kocyk!
Niech cię nie podejziewają o nic niecmnego bo ich ugryznę eeeee... udrapaczę w dupinki i im nasiusiam do kapciów a Lusia to moja koleszanku i ona wie że jezdę zazdrostna o cię jak niewięco. Lizu lizu lizu mój Fuks koffany po uszku :1luvu:
A hiszpąską krewkę to nie wię czy mam i Duzia teź nie wie bo ja jezdę spode śmiotnika :oops: i nie miałam z sobą metryćki. Nie wię co to metryćka ale jakbym to miała to mozie bym miała hiszpąską krewkę. Ale Duzia mówi że miaukam po hiszpąsku tak jak Ofelku i na dodatek śpiowam to mozie jezdę hiszpąska?
Mizi mizi mój Fuks miziam się o cię łepkię i mozie cosik dla cię zaśpiowam?
Mała Ciorna Carmen mrucząca
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto lut 19, 2019 12:54 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Carmi, wolę, żebyś była polska niż hiszpąska, bo bym Cię nie rozumiała
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159309
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 08, 2019 6:58 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

MB&Ofelia pisze:Ofelia ma parę strupków w okolicy szyjno-grzbietowej. Nie mam pojęcia skąd te strupki. Albo się sama podrapała, albo się kotłowały z Małą Czarną.


zagoiły się ładnie?

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 08, 2019 6:59 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

MaryLux pisze:Carmi, wolę, żebyś była polska niż hiszpąska, bo bym Cię nie rozumiała
Lusia


Lusia
masz czałkowitom raczje
my tesz kcemy żeby Carmencita była polszka
kcemy jom rożumiacz
żaniepokojmnione Fryga i Mati

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź


Post » Nie mar 10, 2019 17:28 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

:piwa:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pon mar 11, 2019 7:40 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Ciorna
Duża ciągle zabiegana, widzę Dużą tylko z rana
Miski pełne, woda świeża głód nam w dupki nie doskwiera
Moli spiocha cały dzień a ja snuje się jak cień
Kotolota zamówiłem, do królewny swej przybyłem
Nikt mi okna nie otworzył, w drzwi drapałem i miauczałem
Więc do domu zwróciłem bo za Moli się stęskniłem
Trzeba termin więc ustalić, a nie włóczyc się w oddali, bo ta miłość jest radosna jak będąca w krotce wiosna
Tęsknię bardzo czarna piękna, Tys jedyna w moich rękach, w sercu mym oddana wiecznie, ah ja cię kocham okropecznie
Żyj spokojnie nad tym morzem, myśl o ksiazu na kotomotorze, co nadjedzie wnet Do Ciebie i zabierze na dwa śledzie.
Kolacyjke zafunduje, dużo kwiatów nakupuje bys poczuła się bezpieczna jak ja mówię miłość ta jest wieczna.
Tys mi wierna, Ty jedyna, Tyś bezzebna jest dziewczyna, ale kocham szczerze Cię i na zawsze będę ten

Fuksio
:mrgreen:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pon mar 11, 2019 8:51 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Fuksiu :201461
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon mar 11, 2019 10:33 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Moli25 pisze:Ciorna
Duża ciągle zabiegana, widzę Dużą tylko z rana
Miski pełne, woda świeża głód nam w dupki nie doskwiera
Moli spiocha cały dzień a ja snuje się jak cień
Kotolota zamówiłem, do królewny swej przybyłem
Nikt mi okna nie otworzył, w drzwi drapałem i miauczałem
Więc do domu zwróciłem bo za Moli się stęskniłem
Trzeba termin więc ustalić, a nie włóczyc się w oddali, bo ta miłość jest radosna jak będąca w krotce wiosna
Tęsknię bardzo czarna piękna, Tys jedyna w moich rękach, w sercu mym oddana wiecznie, ah ja cię kocham okropecznie
Żyj spokojnie nad tym morzem, myśl o ksiazu na kotomotorze, co nadjedzie wnet Do Ciebie i zabierze na dwa śledzie.
Kolacyjke zafunduje, dużo kwiatów nakupuje bys poczuła się bezpieczna jak ja mówię miłość ta jest wieczna.
Tys mi wierna, Ty jedyna, Tyś bezzebna jest dziewczyna, ale kocham szczerze Cię i na zawsze będę ten

Fuksio
:mrgreen:

No po prostu para poetów - Carmencita i Fuksio! Brawo!!! Teraz wiadomo, co Was połączyło - poezja! :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59704
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania, Lifter, Nul i 118 gości