Lilo i Nala cz.3

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro mar 06, 2019 20:52 Re: Lilo i Nala cz.3

Nala i Mati. To ja chyba nie mam gilów w nosku 8O . Bo jak kicham to nie ma gilów. Nie rozumię dlaczemu u was w kuchu są gile, a u mię nie... Może to dlatemu że jezdę książniczką?
Książniczka Ofelja
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro mar 06, 2019 21:22 Re: Lilo i Nala cz.3

wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro mar 06, 2019 22:25 Re: Lilo i Nala cz.3

a ja w ogóle nie kicham

MaryLux

 
Posty: 159635
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw mar 07, 2019 13:07 Re: Lilo i Nala cz.3

Ofeljo, ja mam tak od urodzenia.
Nala

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw mar 07, 2019 13:38 Re: Lilo i Nala cz.3

A czemu nie ma nowego wątku?
:)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw mar 07, 2019 17:12 Re: Lilo i Nala cz.3

MB&Ofelia pisze:Nala i Mati. To ja chyba nie mam gilów w nosku 8O . Bo jak kicham to nie ma gilów. Nie rozumię dlaczemu u was w kuchu są gile, a u mię nie... Może to dlatemu że jezdę książniczką?
Książniczka Ofelja


Kotana Ofelju
to jeszt moszlife rze ksienszniczki nie majom giluf
ale to chiba dopsz
moja Duża nie lubja jak mam gile i jak kicham, nerwuje siem ftedy
czenszto kichajonca Mati

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw mar 07, 2019 18:57 Re: Lilo i Nala cz.3

Nie mam gilów ale mam koszmary puśne! :strach: To okropeczne! Pusiam se spokojmnie, a późmniej cosik mię się wyśni okropecznego i się zrywam na łapcie i mię straszność chyta! Wczoraj wieczorę mię się wyśniło że pod kordełką jezd potffur!
Książniczka Ofelja


Już drugi raz zdarzyło się, że Ofelia zerwała się w nocy. Tym razem była bardziej przestraszona, najpierw podskoczyła jak ją dotknęłam, później bała się kołdry, co dotknęła łapką to odskakiwała. Musiałam zaświecić lampkę, pokazać jej że kołdra nie gryzie i pod kołdrą też nie ma. Dopiero po chwili uspokoiła się i poszła spać. A ja się wybudziłam i dzisiaj znowu mam oczy na zapałki.
Duża
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw mar 07, 2019 20:19 Re: Lilo i Nala cz.3 Firmie Czaniecki mówimy NIE!

Przeżyłam dziś koszmar.
Wychodzę z Ł. z przychodni rehabilitacyjnej i 2 domy dalej stoją 2 panie a przed nimi leży koteczka (tak domniemam po urodzie). Obok kręci się druga kicia.
Okazało się, że panie na chwilę przed naszym nadejściem były świadkami potrącenia koteczki przez jakiegoś dupka, który uciekł z miejsca wypadku.
W domu, przy którym leży koteczka, ciemno. Nikogo nie ma.
Jako, że kotka pana doktora jest pingwinkiem, tak jak ta potrącona, to biegnę do apteki, gdzie sprzedaje żona pana doktora. Pani żona ma jeszcze 2 ludzi w kolejce. Przerażona mówi, że za moment przybiegnie jak obsłuży ludzi bo nie może zostawić apteki, bo jest sama.
W tym czasie Panie dzwonią po pomoc do koteczki.
Przychodzę okazuje się, że już umówiły i będą wiozły koteczkę.
Ł. biegnie do apteki, żeby pani żona szybko przybiegła zidentyfikować kotka. Został żeby pilnować apteki.
Biegnie żona, biegnie doktor. To nie ich koteczka. Podbiega dziewczynka, ok 13 letnia. Zaczyna płakać. To jej kotka.
Sekundę po niej podjeżdża tatuś z młodszą, ok. 7 letnia córką. Obie dziewczynki płaczą, a tatuś z zimną krwią spojrzał, stwierdził, że z tego nic już nie będzie i żebyśmy wszyscy dali spokój, on kotkę dobije. :evil: :evil: :evil:
Zapytałam, czy jakby mu matkę potrącono czy też by dobił. Córki to wszystko słyszały.
W końcu wygonił je do domu.
Dziewczyna, która była świadkiem powiedziała, że nie odda kotki i że wobec tego od tej chwili bierze pełną odpowiedzialność za kota i jedzie z nim do umówionej lecznicy.
Właścicielowi chyba dupa zmiękła i stwierdził, że pojedzie z tym kotem. Przyniósł kartonik, żeby kota do niego włożyć, dał kluczyki tej dziewczynie i pojechali.
Nie wiem co dalej.
Będę się kontaktowała z tą dziewczyną. Mam jej nr. Powiedzieliśmy, że jak coś to wspomożemy finansowo.
Tak czy siak z koteczką bardzo źle było już na miejscu. Jak leżała to z pyszczka ciekła jej krew, a chwilę po tym zaczęła mieć stany padaczkowe. Rzucało nią po trawniku. Nie wiem czy będzie żyła.

Pan właściciel z moich obserwacji jest właścicielem sklepu, bądź rozprowadza makaron firmy Czaniecki. Może jest właścicielem tej firmy.
Tak czy siak, mam nadzieję, że kiedyś jego córki go dobiją jak będzie umierał. Od tej pory nie kupię już makaronu z tej firmy.

Jutro napisze czego się dowiedziałam. Dziś jest późno i nie będę zawracać głowy tej dziewczynie.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw mar 07, 2019 20:41 Re: Lilo i Nala cz.3 Firmie Czaniecki mówimy NIE !

Ja bym chyba jeszcze delikwentowi dołożyła - telefon lub mail do firmy że ich przedstawiciel to !@#$%^&* i że wszystkim kociarzom obrzydził ich makarony :evil:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw mar 07, 2019 20:46 Re: Lilo i Nala cz.3 Firmie Czaniecki mówimy NIE !

Skur*syn, tyle powiem :evil: :evil: :evil: :evil:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw mar 07, 2019 20:47 Re: Lilo i Nala cz.3 Firmie Czaniecki mówimy NIE !

Ojej, okropne przeżycia :( Współczuję :(((( Oby ch...a dobiło auto i niech to auto odjedzie z miejsca wypadku i w tej godzinie niech wspomni kota. Niech tak się stanie! I każdemu kto takiej czynności dokonał. Bo wielu naciska pedał gazu, żeby trafić w zwierzę.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw mar 07, 2019 20:47 Re: Lilo i Nala cz.3 Firmie Czaniecki mówimy NIE !

Kicia jest za TM [*]
Miała połamany kręgosłup w kilku miejscach. Wyszło na rtg.
Odeszła spokojnie po podaniu zastrzyku.
Dziewczyna mówi, że koleś okazał się całkiem ludzki. Jakoś nie wierzę.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw mar 07, 2019 20:49 Re: Lilo i Nala cz.3 Firmie Czaniecki mówimy NIE !

:(
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw mar 07, 2019 20:50 Re: Lilo i Nala cz.3 Firmie Czaniecki mówimy NIE !

Przykro mi bardzo... :cry:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw mar 07, 2019 20:53 Re: Lilo i Nala cz.3 Firmie Czaniecki mówimy NIE !

Biedna mała :(

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości