Chester [*], Perełka, Scooby i Franklin cz.3 Oczka Perełki.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 07, 2019 15:03 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Problem.

Chyba wierzba :ryk:
Nad stawem już są duże bazie, ale nie ma jak podejść. Z resztą, nawet gdybym ścięła, Franek rozniósłby je po całej chacie :ryk:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw mar 07, 2019 15:12 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Problem.

Ziemosław pisze:Chyba wierzba :ryk:
Nad stawem już są duże bazie, ale nie ma jak podejść. Z resztą, nawet gdybym ścięła, Franek rozniósłby je po całej chacie :ryk:



ja mam ochotę ściąć kilka gałązek forsycji, w domu w kilka dni by rozkwitła, ale musiałabym postawić wysoko na szafce poza zasięgiem tych małych kolorowych łapek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw mar 07, 2019 15:18 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Problem.

Oj tak, ale moim czarnym łapkom nawet na najwyższe meble się udaje wejść, więc raczej stawianie czegokolwiek w wazonie nie ma racji bytu, bo nie chce mi się mopować podłogi 18 razy dziennie :ryk:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw mar 07, 2019 15:20 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Problem.

Ziemosław pisze:Oj tak, ale moim czarnym łapkom nawet na najwyższe meble się udaje wejść, więc raczej stawianie czegokolwiek w wazonie nie ma racji bytu, bo nie chce mi się mopować podłogi 18 razy dziennie :ryk:


:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:


zdolne bestie
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw mar 07, 2019 15:34 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Problem.

Zmieniłam fotkę w pracy na tę, którą Wam wczoraj pokazałam. Już dwie Hinduski mi ją pochwaliły, więc chyba zostałam królową Bollywood :ryk: :ryk: :ryk:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw mar 07, 2019 18:30 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Problem.

MonikaMroz pisze:A ja każdego dnia albo wałki albo suszarko lokówka. I tez zapuszczam. Związe w kitę i nie bedzie trzeba cudowac od rana :D


Ja tez codziennie wałki albo lokówka bo inaczej to :strach:

aga66

 
Posty: 6094
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pt mar 08, 2019 12:45 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Problem.

Kilka miesięcy temu wpadłam na pomysł wysyłania w naszym dziale takiego maila łączącego w sobie wydarzenia firmowe z żartami, jakimiś śmiesznymi radami, przepisami na dobre jedzenie itp, wszystko na wesoło. Uważałam to za jeden z moich najlepszych pomysłów i byłam autentycznie dumna.

Moja menadżerka i jej menadżerka pochwaliły i zaakceptowały. Po wysłaniu 1 "numeru" dostałam wiadomość od szefowej korporacyjnego działu komunikacji, że mój newsletter nie spełnia iluś tam punktów korpowymagań... Moja menadżerka powiedziała, żeby to olać bo to nasza wewnętrzna korespondencja i nie ma potrzeby wkładania jej w korporamki.

No to wysłałam 2 wydanie, był konkurs, były fotki, było śmiesznie. Kilka dni temu menadżerka powiedziała, żeby pod żadnym pozorem nie wysyłać nic ponownie, bo jest afera.

Dowiedziałam się, że znowu korpo "branding" zrobił aferę że jest nie tak jak trzeba, nie spełnia standardów. Postawili warunek, że cały nasz dział (!), a nie tylko nasza trójka przygotowująca, musiałby być przeszkolony z całego tego tematu. Ale nie ma na to pieniędzy ani czasu, więc...

Lista odbiorców była szeroka. Najwyraźniej ktoś miał z tym bardzo duży problem, że w zasadzie doniósł na naszą małą inicjatywę. Nie wiem kto, ale jak kiedyś może się dowiem, to będzie zemsta.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt mar 08, 2019 12:48 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Problem.

Ojej, zawsze jakiś problem się znajdzie :/ a jak nie ma problemu to też jest problem :D
Ostatnio edytowano Pt mar 08, 2019 12:49 przez klaudiafj, łącznie edytowano 1 raz
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt mar 08, 2019 12:48 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Problem.

Ziemosław pisze:Kilka miesięcy temu wpadłam na pomysł wysyłania w naszym dziale takiego maila łączącego w sobie wydarzenia firmowe z żartami, jakimiś śmiesznymi radami, przepisami na dobre jedzenie itp, wszystko na wesoło. Uważałam to za jeden z moich najlepszych pomysłów i byłam autentycznie dumna.

Moja menadżerka i jej menadżerka pochwaliły i zaakceptowały. Po wysłaniu 1 "numeru" dostałam wiadomość od szefowej korporacyjnego działu komunikacji, że mój newsletter nie spełnia iluś tam punktów korpowymagań... Moja menadżerka powiedziała, żeby to olać bo to nasza wewnętrzna korespondencja i nie ma potrzeby wkładania jej w korporamki.

No to wysłałam 2 wydanie, był konkurs, były fotki, było śmiesznie. Kilka dni temu menadżerka powiedziała, żeby pod żadnym pozorem nie wysyłać nic ponownie, bo jest afera.

Dowiedziałam się, że znowu korpo "branding" zrobił aferę że jest nie tak jak trzeba, nie spełnia standardów. Postawili warunek, że cały nasz dział (!), a nie tylko nasza trójka przygotowująca, musiałby być przeszkolony z całego tego tematu. Ale nie ma na to pieniędzy ani czasu, więc...

Lista odbiorców była szeroka. Najwyraźniej ktoś miał z tym bardzo duży problem, że w zasadzie doniósł na naszą małą inicjatywę. Nie wiem kto, ale jak kiedyś może się dowiem, to będzie zemsta.

No cóż .......zostawmy to bez komentarza bo znów wyszło prawdziwe ludzkie oblicze :evil:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 08, 2019 13:04 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Problem.

Jest mi strasznie smutno :(

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt mar 08, 2019 13:05 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Problem.

Ziemosław pisze:Jest mi strasznie smutno :(

Ee są gorsze w życiu rzeczy, taka sprawa nie powinna powodować smutku :ok: :ok: :ok:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt mar 08, 2019 13:17 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Problem.

Obrazek

Na osłodę :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 08, 2019 13:18 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Problem.

Ziemosław pisze:Kilka miesięcy temu wpadłam na pomysł wysyłania w naszym dziale takiego maila łączącego w sobie wydarzenia firmowe z żartami, jakimiś śmiesznymi radami, przepisami na dobre jedzenie itp, wszystko na wesoło. Uważałam to za jeden z moich najlepszych pomysłów i byłam autentycznie dumna.

Moja menadżerka i jej menadżerka pochwaliły i zaakceptowały. Po wysłaniu 1 "numeru" dostałam wiadomość od szefowej korporacyjnego działu komunikacji, że mój newsletter nie spełnia iluś tam punktów korpowymagań... Moja menadżerka powiedziała, żeby to olać bo to nasza wewnętrzna korespondencja i nie ma potrzeby wkładania jej w korporamki.

No to wysłałam 2 wydanie, był konkurs, były fotki, było śmiesznie. Kilka dni temu menadżerka powiedziała, żeby pod żadnym pozorem nie wysyłać nic ponownie, bo jest afera.

Dowiedziałam się, że znowu korpo "branding" zrobił aferę że jest nie tak jak trzeba, nie spełnia standardów. Postawili warunek, że cały nasz dział (!), a nie tylko nasza trójka przygotowująca, musiałby być przeszkolony z całego tego tematu. Ale nie ma na to pieniędzy ani czasu, więc...

Lista odbiorców była szeroka. Najwyraźniej ktoś miał z tym bardzo duży problem, że w zasadzie doniósł na naszą małą inicjatywę. Nie wiem kto, ale jak kiedyś może się dowiem, to będzie zemsta.


kogoś bez poczucia humoru przerosło?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt mar 08, 2019 13:33 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Problem.

Najwyraźniej.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt mar 08, 2019 14:04 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Problem.

Ziemosław pisze:Jest mi strasznie smutno :(

Korporacja ma zasady koroporacyjne.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: indianeczka, Silverblue i 93 gości