Sprzedam AZODYL

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Czw lis 01, 2018 14:33 Sprzedam AZODYL

Niestety, po długiej walce i leczeniu, odeszła nasza Daisy.
Zostały nam 2 opakowania azodylu (resztki karmy zawieliśmy do schroniska)

Azodyl pochodzi ze SPECVETU Z Warszawy

Termin przydatnosci do spożycia ma do stycznia 2020, przechowywany w lodówce.

jedno opakowanie zapakowane fabrycznie (90 kapsułek), drugie otwarte, brakuje 6 kapsułek (zostało 84 kapsułki)

SPRZEDAM CAŁE ZA 350, OTWARTE ZA 300ZŁ

KONTAKT 698651382

BOŻENA KRAJEWSKA

Marcinkrajewskidgl

 
Posty: 2
Od: Czw lis 01, 2018 14:27

Post » Pt sty 18, 2019 16:24 Re: Sprzedam AZODYL

Czy Azodyl jeszcze aktualny? bardzo potrzebuję...
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Wto sty 22, 2019 9:47 Re: Sprzedam AZODYL

zuzia96 pisze:Czy Azodyl jeszcze aktualny? bardzo potrzebuję...

Gdyby nie bylo aktualne to z tego co wiem specvet z Warszawy sprzedaje tez wysylkowo.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84525
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Nie lut 24, 2019 18:49 Re: Sprzedam AZODYL

Dzień dobry,

Chciałbym sprzedać osobie potrzebującej - AZODYL.

Sprowadziłem go osobiście z USA od producenta (Vetoquinol) w specjalnym pojemniku termosowym wypełnionym suchym lodem. I przez cały czas jest przechowywany w lodowce.
Lek potrzebny był mi dla chorego pieska i sprowadzenie go wymagało ode mnie dużo pracy. Chciałem mieć pewność, że lek był odpowiednio przechowywany w chłodzie podczas transportu. Kosztowało to mnie 135 USD, ale dzieki temu Azodyl był w przypadku naszego pieska niezwykle skuteczny.
U naszego Yorka poziom mocznika spadł z niebotycznego poziomu 350 mg/dl do 70 mg/dl (i tak ciągle troche za wysokiego) w ciagu niecałych 5 tygodni stosowania.

Rachunek za ostatni transport z podanym kosztem specjalnej przesyłki jest na zdjęciu.

Nasz piesek chorował na przewlekła niewydolność nerek i dzięki odpowiedniej opiece weterynarza, diecie i dobranym lekom, w tym Azodylowi udało sie nam przedłużyć jego życie o prawie 1,5 roku we względnym komforcie.

Mam nadzieję, że teraz pomoże innemu pieskowi czy kotu. Sprzedawana partia tabletek jest ważna do sierpnia 2020 roku. Pozostało mi 195 kapsulek (2 pelne opakowania i 15 sztuk w trzeciej). Na sprzedazy nie chce zarobić, tylko odzyskać pieniązki, ktore sa teraz zamrożone w lek, ktory niestety nam sie nie przyda. Nasz Da Vinci odeszedł na wieczny spacer w sobote :(.

Pare słów o leku.
Azodyl to suplement diety przeznaczony dla psów i kotów z niewydolnością nerek. Powoduje spowolnienie gromadzenia toksyny mocznicowej, co pomaga zapobiegać dalszym uszkodzeniom nerek. Preparat złożony z pożytecznych bakterii wypłukuje toksyny mocznicowe, które rozproszyły się w jelitach, zmniejszając uszkodzenia. Mój wetrynarz kolokwialnie mówił, że te bakterie poprostu żywią się mocznikiem i rozkładają go w jelitach zanim trafi do krwi.

U naszego pieska po zdiagnozowaniu przewlekłej niewydolności nerek weterynarz jasno powiedział, że choroba ta jest nieodwracalna i prowadzi do śmierci, a my walczymy tylko, żeby to życie trwało jak najdłużej i było jak najbardziej komfortowe. Dlatego m.in pojawił się Azodyl.
Pare modrych słów o Azodylu: w jego skład wchodzą trzy probiotyczne szczepy bakterii, które są badane, selekcjonowane i hodowane w specjalnych warunkach, dzięki czemu ich powinowactwo do toksyn jest wyższe niż standardowe probiotyki. Podawanie Azodylu zalecane jest w przypadku faz II-IV przewlekłej choroby nerek.

Dawkowanie:
Psy i koty do 2,3 kg – 1 kapsułka dziennie (rano)
Psy i koty od 2,3 – 4,5 kg – 2 kapsułki dziennie (jedna rano, druga wieczorem)
Psy i koty powyżej 4,5 kg – 3 kapsułki dziennie (dwie rano, jedna wieczorem)

Kapsułki powinny być podawane w całości, nie wolno ich otwierać bądź uszkadzać. Mogą być podawane zarówno na czczo, jak i w posiłku. Zwierzę w trakcie stosowania Azodylu powinno mieć stały dostęp do wody. 

Azodyl nie zadziała od razu. Pierwszy, wpływ na poziom mocznika można zauważyć po dwóch tygodniach stosowania.

Nie istnieją przeciwwskazania do stosowania Azodylu, chyba, że występuje jego nietolerancja po podaniu (wymioty, biegunka).

Psy z niewydolnością nerek nieustannie walczą z mocznicą. Mocznica sprawia, że organizm zatruwa się produktami przemiany materii, które w normalnej sytuacji byłyby odprowadzane z moczem. A z praktyki – pies ma zatruty organizm, gdy mocznik wchodzi na naprawdę wysoki poziom pies czuje się fatalnie, nie je, wymiotuje, stan nerek jeszcze bardziej się pogarsza. Niekontrolowana mocznica prowadzi do … niełatwej śmierci...

Azodyl można odebrać osobiscie w Poznaniu, albo też wyślę go szybką pocztą kurierską (weterynarz mówi, że suplement zaczyna powoli tracic swoje wlaściwosci po 5 dniach poza lodówką).

Mam nadzieję, że dla kogoś z Panstwa, nasz niewyorzytsany do konca :( Azodyl, bedzie obietnica kolejnych peiknych dni z Waszym pupilem. W razie pytan prosze pisac na robert.krajewski73@gmail.com.

robert.krajewski73

 
Posty: 1
Od: Nie lut 24, 2019 18:46




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 26 gości