Drops + reszta (trudne życie). EWOLUCJA

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lut 02, 2019 22:36 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ewkkrem pisze:Nooo hej!
Dzisiaj nas odwiedziła koleżanka dużej. Chyba ją trochę pamiętam jak dawała mi jedzonko pod blokiem :oops: Na wszelki wypadek zaserwowałem jej baranka i ... chyba była uszczęśliwiona. Ale ... no właśnie ... powiedziała mojej dużej, że "zmalałem" :?: Tzn. schudłem? Ona mnie widziała ze trzy lata temu :evil: Poza tym ona ma 14-to kilogramowego kota to ja przy nim to mikrus :placz:
No to już nie wiem - dobry i zdrowy ze mnie kot czy nie :evil:
Drops.

Na pewno najlepszy kocurek na świecie

MaryLux

 
Posty: 159318
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 03, 2019 9:01 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Ale się u Was dzieje Drops l :lol:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław


Post » Nie lut 10, 2019 18:01 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Stomachari pisze:Jeśli ten 14-kilogramowy kot nie jest okazałym Maine Coonem, to prawie każdy kot przy nim będzie wyglądał zdrowo...

Tak, tak, ten 14 kg-owiec to MC o dumnym imieniu Borys :D

Moli25 pisze:Ale się u Was dzieje Drops l :lol:

No właśnie, że nie :( Nic ciekawego się u nas nie dzieje, dlatego też nie ma o czym pisać. Czekamy na "Kociego łowcę". Może być zabawnie. Na razie nuuuuuda.

MaryLux pisze:Na pewno najlepszy kocurek na świecie

Dzięki, Lusiu <3 Na Ciebie zawsze można liczyć :1luvu:

Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7952
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek


Post » Nie lut 10, 2019 21:50 Re: Drops + reszta (trudne życie)

I co Ty ciotka mowisz, ze nic sie u Was nie dzieje?!
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów


Post » Pon lut 11, 2019 13:41 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Ano, nic się nie działo poza tym, że Maciek się wczoraj wieczorem porzygał :( . On taki dziwny jest i zachowuje się jakby się bał rzygania. Nie wiem dlaczego. Przyleciał biegusiem pod stopy dużej i ... opróżnił żołądek na mikroskopijny dywanik! Jakby nie mógł 5 cm. dalej na podłogę. Przy okazji pozbył się sporo kłaczków więc powinno być mu lepiej a on nie chciał już nic jeść :( Aż się duża zmartwiła bo noc a u nas nie ma wetów w nocy. Na szczęście dzisiaj już dobrze :wink:
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7952
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon lut 11, 2019 14:06 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Ja też lubie sobie pawia puścić. Wet powiedział Dużej, że o ile nie robię tego częściej niż raz na tydzień i nie tracę na wadze to wszystko ok. I tego się z Dużą trzymamy :ok: Kurka Kurkumka
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pon lut 11, 2019 15:04 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Dzięki, Kureczko, za pocieszenie :P
A tu masz NASZEGO KOCIEGO ŁOWCĘ!

Premiera - tylko Drops, bo reszta jeszcze się chowa przed kurierem :D
https://www.youtube.com/watch?v=xtbHlZc0MaM

Troszkę później
https://www.youtube.com/watch?v=YM3OQyYhPF0

No a jeszcze troszkę później to nie wiedziałam co mam robić :cry: Filmy przesyłały się na Youtuba, koty coraz bardziej zainteresowane, a ja nie wiem czy przerwać przesyłanie i focić, nagrywać, śmiać się czy płakać ze śmiechu :twisted:
Zabawka chyba trafiona - cała czwórka zainteresowana - Mumiś na początku się bał podejść bliżej do Dropsa i Maćka ale obserwooooował :D

No to teraz ogłoszę(chyba :P ) zbiórkę na "pomagam" bo na baterie nie wyrobię.

Oczywiście zapomniałam kupić baterii (wiedziałam, że zabawka przyjdzie bez (baterii)) i ogołociłam dwa zegary i aparat do mierzenia ciśnienia :lol: . To ma cztery prędkości. Na filmach chodzi na najwolniejszym (oszczędzam baterie :wink: ) ale dla dorosłych kotów to chyba wystarczy. Dla maluchów, być może, wskazany byłby wyższy bieg :)
Ewkkrem.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7952
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon lut 11, 2019 15:15 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Na drugim filmie Drops usiadł na zabawce i się wcale nie bawił :201472 Czy Ty nam oczu nie mydlisz tym "powszechnym kocim zainteresowaniem"? :201472
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pon lut 11, 2019 15:31 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Zainteresowanie czymkolwiek Dropsa to dla mnie przejaw tego, że on jeszcze nie zdziadział :? Drops przeżył wiele lat na "wolności" i na początku nie umiał się bawić. Nauczył się troszkę od Maćka ale na co dzień rzadko widzę bawiącego się Dropsa. Najczęściej śpi, drze pyska bo ... chce na balkon. Wypuszczę na balkon to ... drze pyska bo ... no właśnie - chce na dwór? Takie mam wrażenie :(
Jakby nie było, Dropsa na dwór nie puszczę a każda aktywność - chociażby wodzenie wzrokiem za umykającym wrogiem - to jakieś urozmaicenie życia.
Aaa druga sprawa, która mnie zaciekawia - Drops, jak pobędzie trochę na balkonie i (może) zmarznie doopka to przybiega do michy :D To jest powód, dla którego wypuszczam na balkon bo on niejadek :(
Ewkkrem.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7952
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon lut 11, 2019 15:48 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Drze pyska, bo - zgodnie ze starym przysłowiem - kot ZAWSZE znajduje się po niewłaściwej stronie zamkniętych drzwi :ryk:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon lut 11, 2019 15:53 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ewkkrem pisze:każda aktywność - chociażby wodzenie wzrokiem za umykającym wrogiem - to jakieś urozmaicenie życia.

Chyba że tak.
Jakoś umknęło mi, że Drops się niczym nie bawi. Że z nikim to wiem, ale że niczym to mi umknęło.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pon lut 11, 2019 16:31 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Ziemosław pisze:Drze pyska, bo - zgodnie ze starym przysłowiem - kot ZAWSZE znajduje się po niewłaściwej stronie zamkniętych drzwi :ryk:

To, niestety dla mnie, Ja ZAWSZE znajduję się po niewłaściwej stronie drzwi :evil: . U nas na około, tzn. muszę latać co 15 - 30 sekund i otwierać "te właściwe" drzwi :(
Stomachari pisze:Chyba że tak.
Jakoś umknęło mi, że Drops się niczym nie bawi. Że z nikim to wiem, ale że niczym to mi umknęło.


Drops się rzadko bawi ale .. zdarza mu się :D . Najczęstsza aktywność Dropsa to łażenie po balkonie, oknie, po mnie, mizianie się o mnie. On nie jest jakimś tam staruszkiem ale chyba lata spędzone na wolności nie specjalnie po posłużyły :cry: . A na dodatek Maciek go "lubi" :) No, cóż, Drops chce mieć "święty spokój" i raczej Maćka nie lubi :D (choć często, na siłę, próbuje go umyć). Do Nowaków ma niesprecyzowany stosunek :wink: . Raz popatrzy a raz pogoni (potrafi :lol: ).
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7952
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 118 gości