Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 46

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Pt lut 08, 2019 23:19 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Siemanko Maryś i Lusinda . :D
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lut 08, 2019 23:25 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Hej hej witamy się i my wieczorową porą :)
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Pt lut 08, 2019 23:33 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

PixieDixie pisze:Hej hej witamy się i my wieczorową porą :)

Właśnie byłam u ciebie na wątku.
Cieszę się , że płyta działa. :ok:
A ja dzisiaj miałam kolejny dzień świra i coraz bardziej zaczynam się ugruntowywać w przekonaniu , że to ze mną jest coś nie tak i to ja jestem jakaś porąbana bo zależy mi na pracy i na tym by najlepiej ją wykonać jak tylko umiem. :201436 :201436 :201436
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lut 08, 2019 23:38 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Siemanko Maryś i Lusinda . :D

mmrrrrrrrauczór

MaryLux

 
Posty: 159318
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lut 08, 2019 23:39 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

PixieDixie pisze:Hej hej witamy się i my wieczorową porą :)

Miło witamy

MaryLux

 
Posty: 159318
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lut 08, 2019 23:40 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
PixieDixie pisze:Hej hej witamy się i my wieczorową porą :)

Właśnie byłam u ciebie na wątku.
Cieszę się , że płyta działa. :ok:
A ja dzisiaj miałam kolejny dzień świra i coraz bardziej zaczynam się ugruntowywać w przekonaniu , że to ze mną jest coś nie tak i to ja jestem jakaś porąbana bo zależy mi na pracy i na tym by najlepiej ją wykonać jak tylko umiem. :201436 :201436 :201436

Przestań się przejmować. Nikt Ci za to nie podziękuje

MaryLux

 
Posty: 159318
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lut 08, 2019 23:43 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Zgadzam się. Ewa szkoda zdrowia.
Szkoda nerwów.
A pewnie niejednym sprawia przyjemność że udało cię cię wkurzyć
Nie ma co się wkurzać
Nie warto
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Pt lut 08, 2019 23:45 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Niestety przejmowanie się pracą przerabiałam. I kopa na podziękowanie też

MaryLux

 
Posty: 159318
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lut 09, 2019 0:45 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Wiecie co nawet nie w tym rzecz. Dziś przyszedł do pracy nowy chłopak taki koło 30 - tki. Wcześniej pracował gdzieś na produkcji i płacili tle co u nas więc postanowił poszukać sobie spokojniejszej pracy i dlatego przyszedł do marketu. To se myślę chłopie jak ty spokojnej pracy szukasz w markecie to powodzenia. Ponieważ opóźniała nam się dostawa zaczęliśmy wywozić magazyn . Chłopak nakładał sobie po dwa kartoniki z makaronem i wywoził na sklep. Mówię do niego żeby nałożył sobie kilka kartonów a nie woził po dwie sztuki bo szkoda czasu i energii na taką bezproduktywną pracę a koleś do mnie , że mu się nie spieszy bo nie pracuje na akord. Mówię mu , że nie zawsze jest tak fajnie bo czasami jest taki nawał roboty , że nie wiesz w co ręce najpierw włożyć a jak się od razu nie nauczy tempa to później będzie mu trudniej. Na to chłopak do mnie , że jakby pracował za 4 - 5 tyś. to by nabrał tempa a za najniższą krajową to on się nie ma zamiaru nigdzie spieszyć. Sory ale jak koleś na dzień dobry ma takie podejście do roboty to nie widzę go w tej robocie.
Skoro podpisał umowę o pracę to znaczy , że zgodził się na stawkę którą mu zaproponowano i warunki pracy.
Coś mi się widzi , że trafił się nam kolejny leser filozof Daruś. :201429 :201429 :201429
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 09, 2019 8:33 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Wiecie co nawet nie w tym rzecz. Dziś przyszedł do pracy nowy chłopak taki koło 30 - tki. Wcześniej pracował gdzieś na produkcji i płacili tle co u nas więc postanowił poszukać sobie spokojniejszej pracy i dlatego przyszedł do marketu. To se myślę chłopie jak ty spokojnej pracy szukasz w markecie to powodzenia. Ponieważ opóźniała nam się dostawa zaczęliśmy wywozić magazyn . Chłopak nakładał sobie po dwa kartoniki z makaronem i wywoził na sklep. Mówię do niego żeby nałożył sobie kilka kartonów a nie woził po dwie sztuki bo szkoda czasu i energii na taką bezproduktywną pracę a koleś do mnie , że mu się nie spieszy bo nie pracuje na akord. Mówię mu , że nie zawsze jest tak fajnie bo czasami jest taki nawał roboty , że nie wiesz w co ręce najpierw włożyć a jak się od razu nie nauczy tempa to później będzie mu trudniej. Na to chłopak do mnie , że jakby pracował za 4 - 5 tyś. to by nabrał tempa a za najniższą krajową to on się nie ma zamiaru nigdzie spieszyć. Sory ale jak koleś na dzień dobry ma takie podejście do roboty to nie widzę go w tej robocie.
Skoro podpisał umowę o pracę to znaczy , że zgodził się na stawkę którą mu zaproponowano i warunki pracy.
Coś mi się widzi , że trafił się nam kolejny leser filozof Daruś. :201429 :201429 :201429


Ewciu szkoda Twoich nerwów, od tego chyba jest kierownictwo ,zeby się z takim użerać
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72505
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lut 09, 2019 10:46 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Wiecie co nawet nie w tym rzecz. Dziś przyszedł do pracy nowy chłopak taki koło 30 - tki. Wcześniej pracował gdzieś na produkcji i płacili tle co u nas więc postanowił poszukać sobie spokojniejszej pracy i dlatego przyszedł do marketu. To se myślę chłopie jak ty spokojnej pracy szukasz w markecie to powodzenia. Ponieważ opóźniała nam się dostawa zaczęliśmy wywozić magazyn . Chłopak nakładał sobie po dwa kartoniki z makaronem i wywoził na sklep. Mówię do niego żeby nałożył sobie kilka kartonów a nie woził po dwie sztuki bo szkoda czasu i energii na taką bezproduktywną pracę a koleś do mnie , że mu się nie spieszy bo nie pracuje na akord. Mówię mu , że nie zawsze jest tak fajnie bo czasami jest taki nawał roboty , że nie wiesz w co ręce najpierw włożyć a jak się od razu nie nauczy tempa to później będzie mu trudniej. Na to chłopak do mnie , że jakby pracował za 4 - 5 tyś. to by nabrał tempa a za najniższą krajową to on się nie ma zamiaru nigdzie spieszyć. Sory ale jak koleś na dzień dobry ma takie podejście do roboty to nie widzę go w tej robocie.
Skoro podpisał umowę o pracę to znaczy , że zgodził się na stawkę którą mu zaproponowano i warunki pracy.
Coś mi się widzi , że trafił się nam kolejny leser filozof Daruś. :201429 :201429 :201429


Ewciu szkoda Twoich nerwów, od tego chyba jest kierownictwo ,zeby się z takim użerać

Niby tak ale nie do końca bo praca takiej jednostki rzutuje na resztę . Jest praca do wykonania i trzeba ją wykonać a tych z góry nie interesuje czy zrobi to jedna osoba czy zespół. Pieniądze też każdy ma takie same więc dlaczego jeden ma się narobić jak dziki osioł a drugi luzik bo on ma czas. Już mamy takiego jednego co paletę z napojami 3 godz rozkłada a można to zrobić w niespełna godzinę, zrobienie belki z belownicy zajmuje mu 45 minut gdzie ja to robię w maksymalnie 10 min. Przy takim tempie pracy to poniedziałkowa dostawa rozłożona będzie koło czwartku a dostawy są codziennie.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 09, 2019 10:58 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

To prawda, przy pracy zespołowej taka osoba jest nie do przyjęcia, szczególnie, że zarabia tyle samo! Może szybko go zwolnią? Kierownictwo sklepu powinno zwracać uwagę takim obibokom.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59712
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 09, 2019 11:09 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

jolabuk5 pisze:To prawda, przy pracy zespołowej taka osoba jest nie do przyjęcia, szczególnie, że zarabia tyle samo! Może szybko go zwolnią? Kierownictwo sklepu powinno zwracać uwagę takim obibokom.

Wczoraj był jego pierwszy dzień . Jeśli nie zmieni swoich "zasad" jak to określił to nie wróżę mu kariery.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 09, 2019 11:13 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
jolabuk5 pisze:To prawda, przy pracy zespołowej taka osoba jest nie do przyjęcia, szczególnie, że zarabia tyle samo! Może szybko go zwolnią? Kierownictwo sklepu powinno zwracać uwagę takim obibokom.

Wczoraj był jego pierwszy dzień . Jeśli nie zmieni swoich "zasad" jak to określił to nie wróżę mu kariery.


szybko poszuka następnej spokojniejszej?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72505
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar i 95 gości