Jakie witaminy dla kota?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 21, 2019 8:52 Re: Jakie witaminy dla kota?

Jaki ogolny zestaw witamin moge kupic ?
To moze byc
https://vetexpert.eu/produkty/suplementy/vetaminex/

Kasianosal10

 
Posty: 289
Od: Śro kwi 11, 2018 13:31

Post » Wto lut 05, 2019 11:45 Re: Jakie witaminy dla kota?

Perrpetua pisze:kotu nerkowemu warto wprowadzić dobrej jakości kwasy omega 3. Koniecznie pochodzenia zwierzęcego: z łososia (jedyny dobrej jakości olej z łososia dostępny w Polsce to Lunderland olej omega. (...) kryl z firmy Olimp.


dokonałam zakupu dla kotów obu supli i..zaczęłam czytać skład. I w oleju z krylla Olimpu jest wyróżniona astaksantyna- niby z samego kryla może być pozyskiwana, ale jako dodatek nie przeszkadza w suplementowaniu kotów?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw lut 07, 2019 9:16 Re: Jakie witaminy dla kota?

maczkowa pisze:
Perrpetua pisze:kotu nerkowemu warto wprowadzić dobrej jakości kwasy omega 3. Koniecznie pochodzenia zwierzęcego: z łososia (jedyny dobrej jakości olej z łososia dostępny w Polsce to Lunderland olej omega. (...) kryl z firmy Olimp.


dokonałam zakupu dla kotów obu supli i..zaczęłam czytać skład. I w oleju z krylla Olimpu jest wyróżniona astaksantyna- niby z samego kryla może być pozyskiwana, ale jako dodatek nie przeszkadza w suplementowaniu kotów?


zaznaczę sobie

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27101
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lut 20, 2019 16:17 Re: Jakie witaminy dla kota?

maczkowa pisze:
Perrpetua pisze:kotu nerkowemu warto wprowadzić dobrej jakości kwasy omega 3. Koniecznie pochodzenia zwierzęcego: z łososia (jedyny dobrej jakości olej z łososia dostępny w Polsce to Lunderland olej omega. (...) kryl z firmy Olimp.


dokonałam zakupu dla kotów obu supli i..zaczęłam czytać skład. I w oleju z krylla Olimpu jest wyróżniona astaksantyna- niby z samego kryla może być pozyskiwana, ale jako dodatek nie przeszkadza w suplementowaniu kotów?



Nie. Jest potrzebna, cenna - to silny antyutleniacz.

Perrpetua

 
Posty: 31
Od: Śro wrz 02, 2015 18:58

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 149 gości