RATUNKU na utrzymanie stada Chloe GUCCI Versace idp

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw sty 24, 2019 21:04 RATUNKU na utrzymanie stada Chloe GUCCI Versace idp

Witam, zapraszam na zakupy! Pomocy drugi kociak zachorował!! Jakaś masakra, biedaczek źle znosi chorobę, mam nadzieje, że jednak ja pokona... :(
Z uwagi na to, że powiększyło mi sie stado i oczywiście zawsze są to chore kociaki, postanowiłam sprzedać conieco. Kociaczki jeden ze świeżbowcem usznym, drugi koci katar zostały ostatecznie u mnie, bo bardzo się zaprzyjaźniliśmy w przeciwieństwie do naszej Fionki, która poczuła się zdetronizowana :D .

1. VERSACE BRIGHT CRYSTAL 90 ml, zużycie kilka ml. cudne, trwałe, nie potrzebują recenzji, krystaliczny, świetlisty. Nuty zapachowe: piwonia, kwiat lotosu, magnolia, jabłko, piżmo, ambra.
Obrazek
Cena z wysyłką 150zł
3. Nina Ricci, Nina l'elixir EDP 80ml. zużycie kilka psiknięć, piękny, kobiecy zapach pełen kwiatów i owoców, polecam nawet ze wzgledu na flakonik. Obecnie trudno dostępny, elitarny :wink:
Nuty zapachowe: kalabryjska cytryna, limonka, caipirinii, słodkie, czerwone jabłko, jaśmin i owoce leśne, bursztyn, drzewo sandałowe, piżmo.
Obrazek
Cena z wysyłką 169zł
4. DOLCE&GABBANA 3 I'Imperatrice 100ml edt, praktycznie cały flakonik, cudowny, aromatyczny owocowo-świeży zapach.
Nuty zapachowe: melon, kiwi, różowy fiołek, piżmo
Obrazek
cena z wys. 160zł
5. Kenzo Flower Essentielle EDP 75ml. zużycie ok. 5ml. piękny, ciepły, otulający zapach, zamknięty w gigntycznym flakonie. Mocne i z charakterem. Perfumy trudno dostępne.
Nuty zapachowe: jaśmin, róża,kadzidło, pieprz, piżmo, wanilia, kwiatowe

Obrazek
Cena z wysyłką 180zł
6. Hugo Boss Femme edp 75ml z ubytkiem
Obrazek
7. Kenzo Flower In The Air flakon 100ml. woda perfumowana o zapachu idealnym na każdą okazję, delikatniejszy niż pierwowzór, przejrzysty, kwiatowy. Nuty zapachowe:
nuta głowy: malina, różowy pieprz
nuta serca: róża, magnolia, gardenia
nuta bazy: białe piżmo
Obrazek
cena z wysyłką 160zł
Ostatnio edytowano Sob mar 16, 2019 22:29 przez agada, łącznie edytowano 9 razy

agada

 
Posty: 1661
Od: Czw mar 10, 2011 12:04

Post » Nie lut 03, 2019 21:21 Re: Perfumy na utrzymanie stada Chloe GUCCI Versace idp

Poproszę 3 Nina Ricci.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lut 10, 2019 17:49 Re: Perfumy na utrzymanie stada Chloe GUCCI Versace idp

Gosiagosia pisze:Poproszę 3 Nina Ricci.


A bardzo proszę :D :ok:

agada

 
Posty: 1661
Od: Czw mar 10, 2011 12:04

Post » Nie lut 10, 2019 17:50 Re: Perfumy na utrzymanie stada Chloe GUCCI Versace idp

Dopytam Forumowiczki, czy koci katar może się potarzać? Bo mój Black niestety ma ponownie, wet niesmiało mówi, że może to być białaczka, jeśli się powtarza... :(

agada

 
Posty: 1661
Od: Czw mar 10, 2011 12:04

Post » Nie lut 24, 2019 19:43 Re: RATUNKU na utrzymanie stada Chloe GUCCI Versace idp

aktualne jeszcze? bloom chętnie przygarne...

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Wto lut 26, 2019 16:53 Re: RATUNKU na utrzymanie stada Chloe GUCCI Versace idp

Bloom niestety już nie mam

agada

 
Posty: 1661
Od: Czw mar 10, 2011 12:04




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości