Różności .....fajności -Koniec -Dziękuję

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw sty 31, 2019 7:25 Re: Różności .....fajności -dla Kociej Lady-29-01

alessandra pisze:
marzena81 pisze:Hejjjj :mrgreen: :1luvu:
Tseść! Rysio tutej :mrgreen:
Ciotka mi tu jęczy fięc postanofiłem napiszać! Ciotka się zakochała w nr 2a w tym pierwszym. Cy łon jeszcze dostenpny? :kotek:

Kolega, no bazarek do godziny duchuf, wienc jakoby dostenpny, ale ras to tak,że Duża mnje choruje na nogem i nie wlazla, coby powiedzieć, dwa to kolegi od Dorci se zalicytowali a Cioteczka piniondz nie podała ile wiencej bendzie i mamy zgryza teras co robić...no ale Tuliś myśli se tak, że ras to mamy pomysla ,coby podobny stforzyć, a nie taki sam, bo u nas każdy wyjontkowy, a piniondz w kfocie takiej samej jak Ciocia Dorcia zaproponowała bendzie dla kotuf na chrupy a druga pomysla to porwać, ale ftedy za Rysiem list gończy pójdzie i może do ciupy trafić :strach: Tuliś wyjaśnia :mrgreen: a kolega Rysio siem namysli.ok? : :wink:


rany julek...interneta nam zabrali i ucieli bo nr tel zmieniałam 8O przepraszam najmocniej za zamieszanie, ale nic nie mogłam wpisac, dzis dopiero ruszylo dziadostwo. To sie nazywa szczenscie :mrgreen: :lol:
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Czw sty 31, 2019 7:29 Re: Różności .....fajności -dla Kociej Lady-29-01

alessandra pisze:
marzena81 pisze:Hejjjj :mrgreen: :1luvu:
Tseść! Rysio tutej :mrgreen:
Ciotka mi tu jęczy fięc postanofiłem napiszać! Ciotka się zakochała w nr 2a w tym pierwszym. Cy łon jeszcze dostenpny? :kotek:

Kolega, no bazarek do godziny duchuf, wienc jakoby dostenpny, ale ras to tak,że Duża mnje choruje na nogem i nie wlazla, coby powiedzieć, dwa to kolegi od Dorci se zalicytowali a Cioteczka piniondz nie podała ile wiencej bendzie i mamy zgryza teras co robić...no ale Tuliś myśli se tak, że ras to mamy pomysla ,coby podobny stforzyć, a nie taki sam, bo u nas każdy wyjontkowy, a piniondz w kfocie takiej samej jak Ciocia Dorcia zaproponowała bendzie dla kotuf na chrupy a druga pomysla to porwać, ale ftedy za Rysiem list gończy pójdzie i może do ciupy trafić :strach: Tuliś wyjaśnia :mrgreen: a kolega Rysio siem namysli.ok? : :wink:

No wlasnie kwoty nie podalam... :mrgreen: a nie wiedzialam czy mozna licytowac skoro juz sie ktos wpisal bo glupio innemu kociarzowi odbierac... :oops: a my tu wszystkie kolegi i kolezanki jestemy :piwa:
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Czw sty 31, 2019 8:57 Re: Różności .....fajności -Koniec -Dziękuję

No i właśnie z tego kolezenstfa my dostalim śmierci lista id Bayleya i Shiri, że koledze Rysiowi gestem przyjaźni iddajom, jak siem kocyk podobi, wienc jusz Tuliś fszystko jak czeba poukladał, listy popisal i je git :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw sty 31, 2019 9:03 Re: Różności .....fajności -Koniec -Dziękuję

Obrazek
Polecamy meksykański szał na bazarku Axy, ciepły i miły
viewtopic.php?f=20&t=188685

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw sty 31, 2019 15:35 Re: Różności .....fajności -Koniec -Dziękuję

dorcia44 bardzo szlachetnie przekazuje czekoladkę na kolejny bazarek , co z pewnością świadczy o wielkiej sile woli :lol: zatem z niskim ukłonem wedle zyczenia postepujemy i na kolejny bazarek juz zapraszamy -luty za rogiem :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw sty 31, 2019 17:19 Re: Różności .....fajności -Koniec -Dziękuję

polecam czekoladę.... naprawdę inna niż inne :)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41978
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon lut 04, 2019 19:20 Re: Różności .....fajności -Koniec -Dziękuję

Uaktualniłam pierwszy post :) Wkrótce kolejny bazarek z różnościami i wełniankamia obecnie w grze wciąż jeszcze wełnianka meksykańska na bazarku Axy viewtopic.php?f=20&t=188685

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: bea3 i 46 gości