Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - 99 fot str 94, nowe str. 97

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 28, 2019 16:08 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - 99 nowych fot str 94

I ja trzymam kciuki

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Pon sty 28, 2019 16:14 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - 99 nowych fot str 94

Dziękuję :) w sumie to dopiero za 10 miesiecy. Wszystko zdąży się zadziać. No ale plan trzeba miec :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon sty 28, 2019 16:18 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - 99 nowych fot str 94

Dobry plan to podstawa

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Pon sty 28, 2019 17:55 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - 99 nowych fot str 94

Moim zdaniem, Ty już WSZYSTKO UMIESZ :lol: :1luvu:
Ale oczywiście walcz, skoro czujesz taką potrzebę :D :ok: :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pon sty 28, 2019 18:01 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - 99 nowych fot str 94

Dziękuję :) ale jeżeli ktos uwaza że wszystko juz umie to w tym.momencie przestaje sie rozwijac a fotografia to jest taka dziedzina, że życia braknie, żeby sie wszystkiego nauczyc :) im dalej w las tym las szerszy :)
Teraz tez siedzę nad szkoleniem tyle, że internetowym, ktore wykupiłam :)
Im więcej wiem tym wiem ile jeszcze nie wiem :mrgreen:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro sty 30, 2019 13:13 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - 99 nowych fot str 94

Nie chcę nic krakać, ale wydaje mi się, że alergia zaczyna ustępować. Kubi wciąż się drapie mocno, ale jest mniej różowy. A Marysi też nie spotykam na wylizywaniu się. Ale na razie to zmiany bardzo niepewne, mogę się całkiem mylić. Trzeba czekać jeszcze.

Kubi uwielbia tą Animondę. I jak poprzednią karmę mógł nawet i zostawić w talerzyku i wrócić później (canagan) tak tą animondę jak odkurzacz wciąga, lata po innych talerzykach i szuka co komu spadło. Tak się drze o suche, że dostaje częściej niż powinien, bo Marysia też ma fazy, że w danym momencie nie dojada, a w innym zje z dokładką, więc Kubisław korzysta na swoich porcjach i cudzych, choć zabieram cudze porcje. A Tosia prawie nie je suchego, chyba że jej włożę centralnie pod nos a ona leży i nie ma nic głupszego do roboty to wtedy coś suchego wciągnie. A thrive jadła z wielkim smakiem :/
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro sty 30, 2019 14:18 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - 99 nowych fot str 94

A ja powiem że te 99 fot jest super pięknych. Oglądałam jeszcze w biurze, na telefonie, to kolega mnie 2 razy wołał i nie słyszałam. Takie magiczne, i super oświetlenie, też mu pokazałam bo lubi cykać fotki. Ostatnich kilka podziwialiśmy razem :D

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro sty 30, 2019 14:27 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - 99 nowych fot str 94

Śliczne :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Śro sty 30, 2019 14:35 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - 99 nowych fot str 94

Klaudia! No teraz nam dogodziłaś :1luvu:
Oglądam zdjęcia kotełów i końca nie widać :smokin:
Czytałam o planach na październik i dalsze miesiące, i trzymam kciuki za realizację zamiarów :ok:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 30, 2019 15:25 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - 99 nowych fot str 94

klaudiafj pisze:Nie chcę nic krakać, ale wydaje mi się, że alergia zaczyna ustępować. Kubi wciąż się drapie mocno, ale jest mniej różowy. A Marysi też nie spotykam na wylizywaniu się. Ale na razie to zmiany bardzo niepewne, mogę się całkiem mylić. Trzeba czekać jeszcze.

Kubi uwielbia tą Animondę. I jak poprzednią karmę mógł nawet i zostawić w talerzyku i wrócić później (canagan) tak tą animondę jak odkurzacz wciąga, lata po innych talerzykach i szuka co komu spadło. Tak się drze o suche, że dostaje częściej niż powinien, bo Marysia też ma fazy, że w danym momencie nie dojada, a w innym zje z dokładką, więc Kubisław korzysta na swoich porcjach i cudzych, choć zabieram cudze porcje. A Tosia prawie nie je suchego, chyba że jej włożę centralnie pod nos a ona leży i nie ma nic głupszego do roboty to wtedy coś suchego wciągnie. A thrive jadła z wielkim smakiem :/


dzisiaj trafiłam na jakąś chyba nową sucha karmę w zooplusie, bez ryżu, paczki sa po 700g, moze swoim kupię jak już zjedzą to co mają, tylko nie wiem jakiej wielkosci są chrupki , bo moje duzych nie chcą
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72711
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw sty 31, 2019 13:14 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - 99 nowych fot str 94

Hej :)
Ziemosław pisze:A ja powiem że te 99 fot jest super pięknych. Oglądałam jeszcze w biurze, na telefonie, to kolega mnie 2 razy wołał i nie słyszałam. Takie magiczne, i super oświetlenie, też mu pokazałam bo lubi cykać fotki. Ostatnich kilka podziwialiśmy razem :D

Bardzo dziękuję :D :D

Sihaja pisze:Śliczne :)

Dziękuję :D

waanka pisze:Klaudia! No teraz nam dogodziłaś :1luvu:
Oglądam zdjęcia kotełów i końca nie widać :smokin:
Czytałam o planach na październik i dalsze miesiące, i trzymam kciuki za realizację zamiarów :ok:

A doszłaś do końca? :mrgreen:
Dzięki za kciuki :)

mir.ka pisze:
klaudiafj pisze:Nie chcę nic krakać, ale wydaje mi się, że alergia zaczyna ustępować. Kubi wciąż się drapie mocno, ale jest mniej różowy. A Marysi też nie spotykam na wylizywaniu się. Ale na razie to zmiany bardzo niepewne, mogę się całkiem mylić. Trzeba czekać jeszcze.

Kubi uwielbia tą Animondę. I jak poprzednią karmę mógł nawet i zostawić w talerzyku i wrócić później (canagan) tak tą animondę jak odkurzacz wciąga, lata po innych talerzykach i szuka co komu spadło. Tak się drze o suche, że dostaje częściej niż powinien, bo Marysia też ma fazy, że w danym momencie nie dojada, a w innym zje z dokładką, więc Kubisław korzysta na swoich porcjach i cudzych, choć zabieram cudze porcje. A Tosia prawie nie je suchego, chyba że jej włożę centralnie pod nos a ona leży i nie ma nic głupszego do roboty to wtedy coś suchego wciągnie. A thrive jadła z wielkim smakiem :/


dzisiaj trafiłam na jakąś chyba nową sucha karmę w zooplusie, bez ryżu, paczki sa po 700g, moze swoim kupię jak już zjedzą to co mają, tylko nie wiem jakiej wielkosci są chrupki , bo moje duzych nie chcą

I jaka to?
A ja się zastanawiam czy się nie złamać i nie zamówić filetówek, które zawsze mieliśmy, ale w nich jest 1-2% ryżu. Te karmy Zoolove bardzo kotom smakowały i cosma kurczak i tuńczyk. Teraz tego nie mamy a jedyne filetówki bez ryżu to Catz fine food, ale coś kotom przestały smakować. Jak były hitem tak teraz klops.

Mam wrażenie nadal, że na tej Animondzie Integra sensitive jest lepiej :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw sty 31, 2019 14:17 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - 99 nowych fot str 94

JAAAAAKIE ZDĘCIA! No chapeau bas! Miau :kotek:
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11213
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt lut 01, 2019 15:15 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - 99 nowych fot str 94

Nul pisze:JAAAAAKIE ZDĘCIA! No chapeau bas! Miau :kotek:

Dziękuję :) miau! :kotek:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt lut 01, 2019 17:37 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - 99 nowych fot str 94

Wątuś Ci się kończy :twisted: :twisted:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt lut 01, 2019 18:46 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - 99 nowych fot str 94

Kaj? U mie? Jeszcze kupa placu do pisanio :ryk:
Ostatnio edytowano Pt lut 01, 2019 18:52 przez klaudiafj, łącznie edytowano 1 raz
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016, Avian i 65 gości