PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 28, 2019 9:30 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

A do nas (do mnie i meża) wczoraj w metrze sie taki cudny pies tulił. Łagodny jak baranek ale był w kagańcu.
Wiem że bez pytania sie nie powinno głaskać futer ale ona sam podleciał, wskoczył łapami na kolana. Jak właścicielka zobaczyła że zaczęliśmy go przytulać to nawet go nie zabrała.
Marzy mi sie pies ale w tym temacie jestem zielna. Może kiedyś ...
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pon sty 28, 2019 11:40 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Mój Miki też uwielbiał zaspy. Kiedyś wparował mi się w taka zaspę , że mi tylko w ręku czerwona smycz została. Przechodziła jakaś kobitka i pyta : gdzie ma pani pieska ? A ja jej na to : w zakopanym.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 28, 2019 14:24 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Ewa L. pisze:Mój Miki też uwielbiał zaspy. Kiedyś wparował mi się w taka zaspę , że mi tylko w ręku czerwona smycz została. Przechodziła jakaś kobitka i pyta : gdzie ma pani pieska ? A ja jej na to : w zakopanym.

:ryk:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pon sty 28, 2019 14:53 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Ewa L. pisze:Mój Miki też uwielbiał zaspy. Kiedyś wparował mi się w taka zaspę , że mi tylko w ręku czerwona smycz została. Przechodziła jakaś kobitka i pyta : gdzie ma pani pieska ? A ja jej na to : w zakopanym.

A to dobre :ryk: :ryk: :ryk:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sty 28, 2019 14:59 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

mir.ka pisze:
ewar pisze:
mir.ka pisze:a Jake zaspy omija, chodzi tam gdzie nie ma śniegu

O, jest chyba wyjątkiem :D Zaprzyjaźniłam się z malutką cziłką, taką długowłosą, czarną, która nosi beżowy kożuszek. Jak jest bardzo zimno to ma też kożuszane buciki. Najbardziej jednak zdumiewa mnie to, że jak siusia to staje na dwóch przednich łapkach, obie tylne podnosi do góry :D Pierwszy raz z czymś takim się spotykam. Sunia ma na imię Buba, cudnie, prawda? To takie małe OT, przyszło mi do głowy w kontekście zimy i ubranek.


te małe tak potrafią, też widziałam tak sikajacą suczkę

Pieska też widziałam ale nie sunie, moja przykładowo kuca ale ona jest nisko skanalizowana i długa więc by jej było ciężko takie wigibasy robić :ryk: :ryk:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sty 28, 2019 15:34 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

:) <3
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon sty 28, 2019 22:09 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

W domu rodzinnym mielismy malenka suczke, ktora wychowal wielki pies. Jako dziecko do sikania kucala. Czakus nosem jej noge podnosil - tak sikaja porzadne psy! Finalnie Samcia sikala w kucki ( jak dziewczyna) z podniesiona noga ( jak chlopiec) :ryk:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pon sty 28, 2019 22:28 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

kwiryna pisze:W domu rodzinnym mielismy malenka suczke, ktora wychowal wielki pies. Jako dziecko do sikania kucala. Czakus nosem jej noge podnosil - tak sikaja porzadne psy! Finalnie Samcia sikala w kucki ( jak dziewczyna) z podniesiona noga ( jak chlopiec) :ryk:
O mamo :D padłam jak próbowałam sobie to wyobrazić

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Wto sty 29, 2019 13:52 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

PixieDixie pisze:
kwiryna pisze:W domu rodzinnym mielismy malenka suczke, ktora wychowal wielki pies. Jako dziecko do sikania kucala. Czakus nosem jej noge podnosil - tak sikaja porzadne psy! Finalnie Samcia sikala w kucki ( jak dziewczyna) z podniesiona noga ( jak chlopiec) :ryk:
O mamo :D padłam jak próbowałam sobie to wyobrazić

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Ja też się uśmiałam próbując to sobie wyobrazić.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sty 29, 2019 17:02 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Moja sunia ON Santa też bardzo często sikała kucając, ale lekko podnosiła do góry jedną tylną łapę ... moim zdaniem nie chciała sobie pomoczyc "stopaków" :ryk: :ryk:

Ale swoją droga, najlepszym nauczycielem dla młodego psa jest starszy pies.
Przy moich ON-kach (Santa i Azira), Fituś nauczył się posłuszeństwa na spacerach, chociaż my sami go tego nie uczylismy (córka, u której był od małego, totalnie go rozpieściła) 8)
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9463
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sty 29, 2019 18:34 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Kotina pisze:Moja sunia ON Santa też bardzo często sikała kucając, ale lekko podnosiła do góry jedną tylną łapę ... moim zdaniem nie chciała sobie pomoczyc "stopaków" :ryk: :ryk:


Ale swoją droga, najlepszym nauczycielem dla młodego psa jest starszy pies.
Przy moich ON-kach (Santa i Azira), Fituś nauczył się posłuszeństwa na spacerach, chociaż my sami go tego nie uczylismy (córka, u której był od małego, totalnie go rozpieściła) 8)

Ja też Emi rozpieszczam, nie wiem co ona przeżyła ale ja się staram jej dogadzac :P

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sty 29, 2019 23:12 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Gosiagosia pisze:
PixieDixie pisze:
kwiryna pisze:W domu rodzinnym mielismy malenka suczke, ktora wychowal wielki pies. Jako dziecko do sikania kucala. Czakus nosem jej noge podnosil - tak sikaja porzadne psy! Finalnie Samcia sikala w kucki ( jak dziewczyna) z podniesiona noga ( jak chlopiec) :ryk:
O mamo :D padłam jak próbowałam sobie to wyobrazić

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Ja też się uśmiałam próbując to sobie wyobrazić.

Moja pierwsza sunia Simka też jak siusiała to kucała ale prawą łapkę zawsze trzymała podniesioną .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 30, 2019 8:52 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Witam środowo, :lol: już połowa tygodnia i zaraz luty 8O ten czas tak goni że nie nadążam stałe mam nie zrealizowane plany :cry:. W pracy coraz gorzej co fajniejsi odchodzą a z resztą nie idzie się dogadać.
Coraz bardziej nie lubię ludzi, są roszczeniowi, wszystko im się należy i stale piszą skargi a ja mam już dość opisywania na bzdury. Ostatnio miałam pacjentek która stwierdziła że się zapisze profilaktycznie do endokrynolog a że ma uprawnienia to jej się to należy :strach: tłumaczę kobiecie że terminy są makabryczne i nie wrzucę z kolejki naprawdę chorej osoby. Ludzie przeginaja myślą że im wszystko wolno. Ja nie tworzyłam tych beznadziejnych przepisów, kolejek oczekujących a mnie się dostaje. :placz: i to z paru stron.
Dawno się tak nie rozpisałam i to narzekając ale mam dość i myślę coraz częściej o zmianie pracy, tylko kto mnie zechce :placz: na rynku pracy jestem już nieatrakcyjnym kandydatem.
To tyle idę do pracy. :|

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 30, 2019 9:33 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Gosiagosia pisze:Witam środowo, :lol: już połowa tygodnia i zaraz luty 8O ten czas tak goni że nie nadążam stałe mam nie zrealizowane plany :cry:. W pracy coraz gorzej co fajniejsi odchodzą a z resztą nie idzie się dogadać.
Coraz bardziej nie lubię ludzi, są roszczeniowi, wszystko im się należy i stale piszą skargi a ja mam już dość opisywania na bzdury. Ostatnio miałam pacjentek która stwierdziła że się zapisze profilaktycznie do endokrynolog a że ma uprawnienia to jej się to należy :strach: tłumaczę kobiecie że terminy są makabryczne i nie wrzucę z kolejki naprawdę chorej osoby. Ludzie przeginaja myślą że im wszystko wolno. Ja nie tworzyłam tych beznadziejnych przepisów, kolejek oczekujących a mnie się dostaje. :placz: i to z paru stron.
Dawno się tak nie rozpisałam i to narzekając ale mam dość i myślę coraz częściej o zmianie pracy, tylko kto mnie zechce :placz: na rynku pracy jestem już nieatrakcyjnym kandydatem.
To tyle idę do pracy. :|

:( :201428
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sty 30, 2019 10:07 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:Witam środowo, :lol: już połowa tygodnia i zaraz luty 8O ten czas tak goni że nie nadążam stałe mam nie zrealizowane plany :cry:. W pracy coraz gorzej co fajniejsi odchodzą a z resztą nie idzie się dogadać.
Coraz bardziej nie lubię ludzi, są roszczeniowi, wszystko im się należy i stale piszą skargi a ja mam już dość opisywania na bzdury. Ostatnio miałam pacjentek która stwierdziła że się zapisze profilaktycznie do endokrynolog a że ma uprawnienia to jej się to należy :strach: tłumaczę kobiecie że terminy są makabryczne i nie wrzucę z kolejki naprawdę chorej osoby. Ludzie przeginaja myślą że im wszystko wolno. Ja nie tworzyłam tych beznadziejnych przepisów, kolejek oczekujących a mnie się dostaje. :placz: i to z paru stron.
Dawno się tak nie rozpisałam i to narzekając ale mam dość i myślę coraz częściej o zmianie pracy, tylko kto mnie zechce :placz: na rynku pracy jestem już nieatrakcyjnym kandydatem.
To tyle idę do pracy. :|

:( :201428

Dziękuję za przytulanki

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 104 gości