Bombka odnaleziona :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sty 18, 2019 16:27 Re: Carmen, Basia, Dorotka i prawdopodobnie-Elka w brzuchu :

Brawo, ktoś tu został "babskim królem" :wink: Tylko pozazdrościć :ok: :ok: :ok:
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9463
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sty 18, 2019 16:50 Re: Carmen, Basia, Dorotka i prawdopodobnie-Elka w brzuchu :

Gratulacje!!!
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14195
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pt sty 18, 2019 18:31 Re: Carmen, Basia, Dorotka i prawdopodobnie-Elka w brzuchu :

Szczęśliwego zycia, malutka Elżbietko :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pt sty 18, 2019 20:20 Re: Carmen, Basia, Dorotka i prawdopodobnie-Elka w brzuchu :

Dziękujemy :)) faktycznie dużo położnych mowi, że dawno żadnej Eli nie było. Przy Dorocie też nam tak mówili :D
A takie normalne imiona ;)

I tak, TŻ ma babiniec na całego :D

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Pt sty 18, 2019 22:12 Re: Carmen, Basia, Dorotka i prawdopodobnie-Elka w brzuchu :

dobiegłam

gratulacje
zdrówka dla wszystkich

:D
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Pt sty 18, 2019 22:33 Re: Carmen, Basia, Dorotka i prawdopodobnie-Elka w brzuchu :

Najlepszego zycia Elu! A dla mamusi duuuzo sily :D
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Czw sty 24, 2019 0:30 Re: Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

No to czas na dwa coming-outy :mrgreen:
Po pierwsze Elka - cudowna jest :1luvu:
Jest też fotka wagi :>
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

A po drugie - mamy nowego kota :> na razie pozostaje tymczasem, bo relacje między dziewczynami wprawdzie nie są złe, ale też nie takie 100% komfortowe - Carmen jest zdecydowanie królową tego domu i pokazuje to na każdym kroku :> obecny układ sił jest taki, że nasza sypialnia to zdecydowane królestwo Carmen, zaś duży pokój i sypialnia dzieci to obszar działania Telimeny (z drobnym wyjątkiem, czyli "sypialnią na szafie" w fotelikach dzieci, tam wchodzi tylko Carmen ;]
Telimena na szczęście niewiele sobie robi z fochów Królowej, chociaż raz na jakiś czas próbuje nagiąć granice tolerancji, np. sprawdzając miski :>
Ale ogólnie jest dużo lepiej, niż się spodziewałam. Mam nadzieję, że to efekt naprawdę ostrożnego wprowadzania jej do domu (prawie miesiąc izolacji łazienkowej ze stopniowym zapoznawaniem), bo przy dzieciach to serio nie było łatwe.
Jak niżej przeczytacie - Telimena naprawdę zawojowała TŻta, więc mam nadzieję, że stosunki międzykocie będą szły w coraz lepszym kierunku i Telimena będzie mogła u nas zostać :oops:

To info pojawiło się więc na pierwszej stronie:
2a. Tymczasy :> czyli Telimena
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Jakoś bardzo lubię koty od OKI :mrgreen: Telimena jest u nas od grudnia 2018, z początku była troszkę onieśmielona, ale teraz to cudowny towarzysz, któremu niestraszne nawet moje dzieci ;)
OKI pisze:Pewna kotka zgarnięta przez mocno zakocony dom została szybko z niego ewakuowana, jak się w pewnym momencie wylizała ze stresu do łysa. W tym domu do ludzi była fantastyczna, ale obecność kotów była dla niej nie do zniesienia (chociaż nie było jakichś personalnych awantur).
Trafiła do domu b. spokojnego, z jednym postrzelonym kocim małolatem, który jej trochę dokuczał, ale była w stanie to znieść. Do ludzi zrobiła się dość ostrożna, żeby nie powiedzieć mocno nieśmiała i bojąca się wszystkiego, co nowe.
Po czym z kolei trafiła do domu z dwójką małych dzieci i dość energicznymi dorosłymi + jedna starsza kotka. Wydawałoby się, że miejscówka mocno ryzykowna dla tego kota, ale kocica po prostu rozkwitła :) Dość szybko zaakceptowała dzieci, zawojowała pańcia, który za kotami nie przepada i tylko wyraził zgodę na tymczas - zawojowała go całkowicie ;) O ile dobrze kojarzę, to kocica nie ma nic przeciwko gościom także (niech mnie Szalony Kot poprawi, jeśli się mylę). Starszą rezydentką nie przejmuje się kompletnie, mimo że rezydentka ciągle przeżywa "konkurencję". Całkowicie inny kot - z zamkniętej w sobie nieśmiałej kotki, wylazła dość luzacka i pewna siebie dziewczyna :)

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Czw sty 24, 2019 0:35 Re: Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

Jakoś mi się wydawało, że już tu donosiłaś o Telimenie :lol:
Ale nieustająco wielkie dzięki, bo uratowałaś jej kolorowy tyłek w ostatniej chwili :201494
A ja jestem nieustająco zaskoczona tym, jak świetnie ona się u Was czuje.
Znając tego kota jako płochacza, nigdy bym się nie spodziewała, że tak świetnie i w sumie bardzo szybko przyzwyczai się do dzieci :1luvu:
Że o podboju małżonka nie wspomnę :mrgreen:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 24, 2019 1:08 Re: Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

No coś w sobie ma takiego :1luvu:
Zapewne byłoby jej lepiej jako jedynemu kotu w domu, ale kto wie, może właśnie u nas ma te odpowiednie rozrywki, które pokazują jej charakter od najlepszej strony :mrgreen: a innych ofert nie było, to na razie korzystamy my - i nieustająco się zachwycamy :1luvu:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Czw sty 24, 2019 1:26 Re: Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

Tak w ogóle, to jak ogłoszenia mają wisieć, to powinnam treść zmienić :lol:
Bo reklamuję nieśmiałego kotka spod stołu, a tu się królowa salonów robi ;)
Ale liczę na to, że będę je mogła po prostu zdjąć :lol:

Trzymajcie się, dziewczyny :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa


Post » Czw sty 24, 2019 9:00 Re: Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

Jestem pod wrażeniem, dzieci, niemowlę, o mężu nie wspomną, a Ty dajesz radę jeszcze przygarnąć kota 8O

Chapeau bas :ok: :ok:

Ela to na prawdę duża dziwczynka, jesteś bardzo dzielna - podziwiam szczerze - to na pewno nie było łatwe :D
Wierzę, że będzie Ci się dobrze chować. Elki to dzielne dziewczyny - wrazliwe, ale też nie dają sobie w kaszę dmuchać :ok:
Mówi Ci to Elka - też przyszłam na świat jako 4 kg dziecię :D

Telimena jest sliczna i trochę przypomina moją Tosię, tylko .... Telimena ma jakąś ładgodność wypisaną na pyszczku, czego nie można powiedzieć o mojej diablicy - Tosi :wink:
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9463
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 24, 2019 10:26 Re: Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

Szalony Kot pisze:Nie zmieniaj treści, bo jeszcze ktoś zadzwoni :oops:

Najprędzej nikt nie zadzwoni, jak zdejmę ogłoszenia :twisted:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 27, 2019 22:07 Re: Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

OKI pisze:
Szalony Kot pisze:Nie zmieniaj treści, bo jeszcze ktoś zadzwoni :oops:

Najprędzej nikt nie zadzwoni, jak zdejmę ogłoszenia :twisted:

Weź się :P

Kotina pisze:Jestem pod wrażeniem, dzieci, niemowlę, o mężu nie wspomną, a Ty dajesz radę jeszcze przygarnąć kota 8O

Chapeau bas :ok: :ok:

Ela to na prawdę duża dziwczynka, jesteś bardzo dzielna - podziwiam szczerze - to na pewno nie było łatwe :D
Wierzę, że będzie Ci się dobrze chować. Elki to dzielne dziewczyny - wrazliwe, ale też nie dają sobie w kaszę dmuchać :ok:
Mówi Ci to Elka - też przyszłam na świat jako 4 kg dziecię :D

Telimena jest sliczna i trochę przypomina moją Tosię, tylko .... Telimena ma jakąś ładgodność wypisaną na pyszczku, czego nie można powiedzieć o mojej diablicy - Tosi :wink:

Telisia jest z nami od niemal początku grudnia, więc miała czas na aklimatyzację na szczęście, a ja na jej ogarnięcie, bo były uszy i zęby do zrobienia ;) i to chodząca łagodność, potwierdzam :201461
A Elka jest super :1luvu: wszyscy jesteśmy zakochani, tatuś najbardziej :oops:

Jeszcze w temacie tego, jak Telimena znosi dzieci :mrgreen:
Obrazek Obrazek

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Nie sty 27, 2019 22:17 Re: Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

To mi przypomina o tym, jak szukałam domu dla Femci. Zaczęły dzwonić, jak Femcia należała już do rodziny.
Więc lepiej zdejmij te ogłoszenia.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: puszatek, sibia i 94 gości