Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sty 06, 2019 18:45 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Ta akurat kupiona na szybko żeby po nowej witrynie nie skakała :wink:
Za całe 120,00 zł na Allegro- fajans jakich mało :D

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Nie sty 06, 2019 18:47 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bestol pisze:Pochwalimy się trochę.
My z Bilem tron, a zwłaszcza podusię od Tulinka melonujemy :) Bilu wręcz kocha i podusię i tron :1luvu:
Obrazek
]


Przepraszam, ale to wygląda jak kosz na pranie :P

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Nie sty 06, 2019 18:50 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Chikita, zupełnie się nie zgadzam :) Jeden z fajniejszych drapaków wież, jakie widziałam, cały czas szukam miejsca u siebie na taki :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie sty 06, 2019 18:52 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Chikita, w moim przypadku Bilu skacze po wszystkim, co w miarę wysoko jest.
Na Twojej fotce w rogu chyba wielki drapak widzę? Moje marzenie, tylko u mnie miejsca brak :(

Hehe, może i wygląda jak kosz na pranie, ale Bilu zamelonowany całkowicie w tym jest :)

Maczkowa, ta wieża szczerze fajowo wygląda :) No mnie podoba się bardzo, a co najważniejsze Bil ją uwielbia. Wieża, poza spankiem i kryjówką, też spełnia inne wymogi Bila - przeciąga się też na niej, drapie ją, w końcu to wieżo-drapak :)
Mój Bilu melonuje tą wieżę po całości :)
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Nie sty 06, 2019 19:00 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Tak, po prawej drapak dosufitowy (samoróbka), po lewej witryna, a w środku ta półka.
Mi się marzy taki drapak tuba, ale właśnie... miejsca brak :( może gdybym któryś słupek wywaliła miejsce by było, ale każdy słupek służy do czegoś innego więc mogłoby to zaburzyć równowagę.

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Nie sty 06, 2019 19:05 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

A mnie się marzy taki drapak, jaki Wy macie. Tylko przy moim metrażu pozostały mi tylko półki na ścianach :(
W jednym pokoju mam domek ( kosz na pranie),
w sypialni czarny domek i siedzisko na kaloryferze. Wszystko jest aktualnie używane przez Bila.
On na bank pokochałby wielki drapak, tylko nie mam gdzie go wstawić :( Musiałabym wybić ścianę do sąsiadów, może wtedy by się udało :)
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Nie sty 06, 2019 19:15 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Ja mam drapak całkiem spory, prawie tak wysoki jak ja. Ale marzy mi się wieża dla moich pannic. Może by to drapały zamiast kanapy :roll:
Za to półek nie lubię. Trzeba z nich ścierać kurz.
Nie lubię sprzątać (ale lubię mieć porządek :wink: )
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie sty 06, 2019 19:23 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bestol pisze:A mnie się marzy taki drapak, jaki Wy macie. Tylko przy moim metrażu pozostały mi tylko półki na ścianach :(
W jednym pokoju mam domek ( kosz na pranie),
w sypialni czarny domek i siedzisko na kaloryferze. Wszystko jest aktualnie używane przez Bila.
On na bank pokochałby wielki drapak, tylko nie mam gdzie go wstawić :( Musiałabym wybić ścianę do sąsiadów, może wtedy by się udało :)


8O
Moja takich luksusuów nie ma...

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki


Post » Pon sty 07, 2019 19:56 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Raju, pełno tego typu filmów poglądowych w necie, jak ten ponizej:

https://www.youtube.com/watch?v=hNZImCpqecU

Kocham Bila za to, że żry wszystko co dostanie :) A dostaje to, co grzywacz chce mu podawać :P I wszystko Bilowski pochłania :)

Tylko co sprawia, że przy testach karm (na you tube) kociambry wybierają z reguły merketówki typu Felix? tym bardziej, ze to nie jedyny film, w którym kociambry wybierają "marketowe".
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20


Post » Pon sty 07, 2019 20:15 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Spróbuj na Bil'u.
Marketówki mają intensywny specyficzny zapach, są przepełnione ulepszaczami smaku i cukrami dlatego koty chętnie to jedzą (za wyjątkiem mojej). Jest to też coś nowego.
Ja swojej kupiłam teraz saszetki Poesie z Trixie i co ? Sos jest bardzo dobry, resztę wypluwa.

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pon sty 07, 2019 20:17 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Jakbym miała czym to nagrałabym moje pannice - testowanie barfa i marketówki. Mała Czarna ostentacyjnie zakopałaby marketówkę i wsadziła pysk w michę z mięsem.
Ofelia niestety dorwałaby się do "śmiecia" - chociaż to jeszcze zależy od "śmiecia". Na pewno pożarłaby gourmeta lub shebę byle nie w formie pasztetu. Felixa nie wiem. Whiskasa lub kitekata raczej by nie ruszyła.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon sty 07, 2019 20:18 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Na Bilu nie muszę robić testów smaków, na bank pochłonie wszystko, w tym każdą marketówkę, tak jak wszystko inne wsusa :) Bilu melonuje wszystko :)
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pon sty 07, 2019 20:21 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Mała Czarna tak żarła wszystko. A później zajadła pierwszy głód. I posmakowała barfa.
W tej chwili wszystko ci nie jest barfem jest niejadalne.
Eeeewentualnie "miąsko filozofowane", chrupki Taste of the Wild i lepsza wędlinka z mojej kanapki. Ale to bardzo ewentualnie.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Lifter, Silverblue i 110 gości