Niechciane, chore...Tusia zaginęła,po 2 tyg. odnalazłam!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie gru 30, 2018 8:22 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

Aniu, ja zawsze podziwiam jaka zgoda panuje wśród twoich zwierzaczków. A pamiętasz jak na początku Kubuś gonił kotki po ogrodzie?

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie gru 30, 2018 20:26 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

aga66 pisze:Aniu, ja zawsze podziwiam jaka zgoda panuje wśród twoich zwierzaczków. A pamiętasz jak na początku Kubuś gonił kotki po ogrodzie?

Pamiętam Agnieszka, teraz też mu się jeszcze zdarza ale już coraz rzadziej.
Teraz za to rudy Kacper rzuca się na Kubusia który się go boi i dlatego pilnuję i nie zostawiam bez nadzoru. Wcześniej Kacper zaatakował Kolę ale tę i Kubuś na dworze atakuje. :(
Dlatego tak bardzo mi zależy na adopcji potężnego Kacpra, ale jak widać z tym jest bardzo ciężko.
https://www.olx.pl/oferta/fajny-bialoru ... vHyZ0.html
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon gru 31, 2018 8:02 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

W kocim stadku zawsze musi być dominator jak widać. Adopcja Kacperka jest kwestią czasu, aż dziw, że do tej pory nie znalazł się amator biało-rudego kota.

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pon gru 31, 2018 14:44 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

Na zakończenie roku kotki dostały paczkę niespodziankę od cioci Małgorzaty B. za którą z serca dziękujemy :1luvu: bo już niczego się dzisiaj nie spodziewaliśmy a jednak. :1luvu:

Kontrola :)
Obrazek Obrazek Obrazek

a pudełko też fajne :)
Obrazek

Oczywiście to nie koniec niespodzianek :) bo ciocia zuza wsparła koteczki 30 serduszkami za które serdecznie dziękujemy. :1luvu:

Zmieniłam post rozliczeniowy viewtopic.php?f=1&t=183699&p=12113722#p12113722

Piracik, Kicia i razem na oknie :201461
Obrazek Obrazek Obrazek

aga66 pisze:W kocim stadku zawsze musi być dominator jak widać. Adopcja Kacperka jest kwestią czasu, aż dziw, że do tej pory nie znalazł się amator biało-rudego kota.

Dzisiaj ktoś się odezwał w sprawie Kacperka ale z Warszawy. Mają się zastanowić bo napisali jeszcze w sprawie innych kotków na miejscu, ale będą mieli Kacperka na uwadze.
Wiedzą też, że nie będzie problemu z transportem bo Kasia-casica zaoferowała swoją pomoc. :1luvu:

Oczywiście nie podchodzę do tego entuzjastycznie ale odrobinę nadziei jest. :ok:

Dziękuję Wszystkim za okazaną pomoc moim podopiecznym, dziękuję, że nie odwracacie oczu od tych którym staram się ratować życie pomimo iż sama jestem niepełnosprawna i schorowana.
Dziękuję kochani, :aniolek: z Wami jest mi lżej podołać temu wszystkiemu i wiem, że moje biedulki obchodzą nie tylko mnie, dziękuję. Obrazek


Na koniec życzę Wam Wszystkim Radosnego i Szczęśliwego Nowego Roku 2019,
z marzeniami o które warto walczyć,
z radościami którymi warto się dzielić,
z przyjaciółmi z którymi warto być i z nadzieją bez której nie da się żyć!
Wszystkiego Najlepszego!


Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon gru 31, 2018 14:46 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

Wszystkiego dobrego, Aniu :1luvu:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pon gru 31, 2018 14:49 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

Dobrego 2019 roku Aniu dla Ciebie i wszystkich Twoich bliskich, także Koteczków ..

KULAK

 
Posty: 297
Od: Wto sie 09, 2016 22:17

Post » Pon gru 31, 2018 17:32 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

Dziękuję za życzenia Joasia i Ula. :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon gru 31, 2018 17:57 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

Aniu, szczęśliwego Nowego Roku 2019 dla Ciebie, Twoich bliskich i wszystkich Twoich podopiecznych :!:

Za domki w Nowym Roku :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon gru 31, 2018 19:00 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

Aniu Dosiego Roku dla Ciebie i Najblizszych, oby adopcje były szczęśliwe i zdrowia przede wszystkim bo ono najważniejsze. Za adopcję Kacperka! Warszawa niedaleko, masz już wyadoptowane kotki do Wawy.

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pon gru 31, 2018 22:00 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

Dziękuję za życzenia Marysia i Agnieszka :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto sty 01, 2019 17:39 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

Dostałam zdjęcia z domku mojej byłej podopiecznej Zuzi :) viewtopic.php?f=13&t=179784&hilit=Zuzia
Pani jest z niej bardzo zadowolona co mnie bardzo cieszy. :201461

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto sty 01, 2019 20:07 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

Zuzia taka śliczna szylkretka a też długo czekała na dom pamiętam.

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto sty 01, 2019 21:51 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

aga66 pisze:Zuzia taka śliczna szylkretka a też długo czekała na dom pamiętam.

Prawie 8 miesięcy czekała na domek od 17 kwietnia do 8 grudnia kiedy pojechała do domku w grudniu 2017 roku.

Wczoraj brakło mi gazu w butli i trzeba było na cito jechać na wymianę bo i druga też była pusta.
Jeszcze puste to jakoś bez problemu przeniosę, ale już pełne to ponad moje siły i przeciążyłam kręgosłup szyjny który to już od lat jest do operacji. Usztywniłam go sobie kołnierzem i faszerowanie się przeciwbólowymi pomaga.
Obrazek

do tego jeszcze łokieć znowu przeciążyłam ale na szczęście jeszcze nie tak tragcznie i mogę z kuwet wybierać. :ok:
No na złom już się chyba tylko nadaję. :twisted:
viewtopic.php?f=8&t=178517&p=11677191&hilit=operacja+tarczycy#p11677191

Mąż, a i owszem, pojechał ze mną i pomagał mi trzymając na tylnym siedzeniu te 2 butle gdy ja kierowałam. Niestety on z I grupą inwalidztwa nie jest w stanie nic przenieść a stado jakoś nie kwapi się do pomocy. :twisted:
Jak im ich pańci kiedyś braknie, ''to im się zimnej wody do tyłeczków naleje''. :wink: :lol:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro sty 02, 2019 18:07 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

Dzisiaj dostałam kolejną dobrą wiadomość z nowego domku Malusi bo troszkę się już niepokoiłam.

Kicia jest już dużo pewniejsza siebie. Dniami głównie śpi w swoich ulubionych kryjówkach, ale gdy się ją zawoła to wychodzi. Wieczorem szaleje, zwiedza ;D Przez ostatnie kilka dni nie było mnie w domu, ale mama mówi, że chodzi za nią po domu, śpi z nią. Bawi się też piórkiem, chętnie daje się głaskać.


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Chyba będzie dobrze :) :ok:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro sty 02, 2019 18:36 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

Super :ok:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 446 gości