Wiejskie Kociambry-nadszedł czas kastracji

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto gru 18, 2018 20:27 Re: Wiejskie Kociambry-Dziękuję Kochane Mikołaje :)Czaruś :(

Najważniejsze aby kot nie wrócił do babsztyla ze zrytym beretem.

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3548
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

Post » Wto gru 18, 2018 20:31 Re: Wiejskie Kociambry-Dziękuję Kochane Mikołaje :)Czaruś :(

Generalnie hodowca ma prawo pierwokupu jakby się nabywca zdecydował, że chce się pozbyć kota. Tylko większość nie będzie się do tego rwała, jak się dowie, że zwierzak ma już nowy dom. W przypadku pseudo (zwłaszcza jak kot wykastrowany) to będzie miał na to wywalone od początku. W sumie głównie ważne jest zrzeczenie się na piśmie - jak kot naprawdę rasowy, to powinien być zachipowany, a chip wet odczyta i już.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto gru 18, 2018 20:33 Re: Wiejskie Kociambry-Dziękuję Kochane Mikołaje :)Czaruś :(

Na zdrowie :piwa:
To jest zakładka do książek.
Jedz i smakuj do woli :D

Hodowla powinna zareagować, nie wiem, czy jest sens straszyć babę, że jeśli kot ucierpi, to ona poniesie konsekwencje. Ważne, żeby nie mogła go skrzywdzić.

jej siostra

 
Posty: 4454
Od: Nie cze 27, 2010 11:45
Lokalizacja: Kraków


Post » Czw gru 20, 2018 9:20 Re: Wiejskie Kociambry-Dziękuję Kochane Mikołaje :)Czaruś :(

Kociamko, ja znam wielu hodowców mainecoonów (a na miau mamy np MarięD, która też ma swoje znajomosci). Jakby było wiadomo coś więcej pisz, postaram sie pomóc. Są hodowcy, którzy na głowie staną żeby odzyskać swoje kocie dziecko!
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Czw gru 20, 2018 10:33 Re: Wiejskie Kociambry-Dziękuję Kochane Mikołaje :)Czaruś :(

Smutno bardzo z powodu Czarusia, tulaka przesyłam :(

Króliś Witek Nowak jeden z naszych moderatorów ma hodowlę MC (mój młodszy ma od niego kocurka), też jest obeznany z tym środowiskiem.
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35105
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Pt gru 21, 2018 14:25 Re: Wiejskie Kociambry-Dziękuję Kochane Mikołaje :)Czaruś :(

Dziękuję Dziewczyny za cenne informacje :D
na dzień dzisiejszy Blu jest pod opieką wspaniałego człowieka,babsztyl nie chce wydac papierów i wyje że jedna z córek chce kota bo jest niepełnosprawna i kot jej pomaga.
dzieci chcą kota ,ale matka jest popierniczona i nie potrafi opiekowac sie kotem


Debilka wyjechała na święta,a po swiętach mamy pogadać
jestem wściekła jak diabli na tego babsztyla
Trzeba to jakoś rozgryźć bo martwię się o los tego kota
być może ja osobiście za to słono zapłacę ,ale na samą myśl że tak jest traktowane zwierzę nie moge spokojnie spać.

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Pt gru 21, 2018 14:59 Re: Wiejskie Kociambry-Dziękuję Kochane Mikołaje :)Czaruś :(

Dziękuję zuzia96 za paczkę :1luvu:
Za słodkości ,ubrania,tacki winstona dla dziczków i 20zł,dokupię kotom tych tacek :D
rogaliczki Twojej roboty pychota

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Pt gru 21, 2018 15:00 Re: Wiejskie Kociambry-Dziękuję Kochane Mikołaje :)Czaruś :(

Powinna kupic dla corki pluszaka i nie miala by problemu :evil:
Ja bym jej tego kota nie oddala.
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pt gru 21, 2018 15:04 Re: Wiejskie Kociambry-Dziękuję Kochane Mikołaje :)Czaruś :(

Kochani :1luvu: życzę Wam,waszym Rodzinom i Zwierzakom ukochanym

Wesołych Świąt,zdrowych i spokojnych
Oby zawsze były powody do radości ,a los był dla Was łaskawy
Życzę Wam samych serdecznych ludzi wokół siebie,takich jakimi Wy jesteście


Dziękuję Wam za wszystko,za wsparcie,miłe słowa za to że jesteście
Posyłam Wam dobre myśli i ogromnego całusa
IWA

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Pt gru 21, 2018 15:09 Re: Wiejskie Kociambry-Dziękuję Kochane Mikołaje :)Czaruś :(

Cindy pisze:Powinna kupic dla corki pluszaka i nie miala by problemu :evil:
Ja bym jej tego kota nie oddala.



Gdyby ten kot trafił do mnie to bym nie oddała,ale nie wiem co zrobi znajomy który w jakiś sposób jest też znajomym tej idiotki.

Wprawdzie kot nie ma u niego żle,ale boję się że facet wymięknie :roll:
ciężko sie rozmawia w ludźmi w tej wiosce i dużo nerwów to wszystko kosztuje

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy


Post » Pt gru 21, 2018 23:42 Re: Wiejskie Kociambry-Dziękuję Kochane Mikołaje :)Czaruś :(

Masakra, co niektórzy mają we łbach :evil:
Moja sąsiadka, ma wychodzącego kotka i tez biedaka zostawiała na dworze, jak siarczysty mróz był. Kiciuś generalnie nie lubił jak się do niego podchodziło, uciekał, Ale np ostatnio szłam i bieda skulona siedziała, mowię "Filuś, chcesz do domku ?, chodź". A ten biedak, chyba mu dupka zmarzła, bo popatrzył na mnie i pierwszy raz w zyciu podszedł , usiadł przed drzwiami i czekał aż mu otworzę, zerkająćc to na mnie, to na drzwi. Zadzwoniłam domofonem ,na szczęście ktoś odebrał i wpuściłam kotka.

Kociamia, wszystkiego dobrego dla Ciebie i futrzanych przyjaciól :201461

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Sob gru 22, 2018 13:25 Re: Wiejskie Kociambry-Dziękuję Kochane Mikołaje :)Czaruś :(

Czy Ty byś chciała Dolfos Amyladol dla kociastych? Coś jeszcze?

jej siostra

 
Posty: 4454
Od: Nie cze 27, 2010 11:45
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon gru 24, 2018 13:15 Re: Wiejskie Kociambry-Dziękuję Kochane Mikołaje :)Czaruś :(

Iwonko,
Zdrowych i spokojnych Świąt dla całej Rodziny

Obrazek
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 249 gości