Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - ODDAM ZENTONIL

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw gru 20, 2018 19:14 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

Ewkkrem, zastanawiam się, dlaczego Drops nie ma apetytu. Może przydałoby się mu trochę krwi ukraść - mam na myśli głównie wątrobę (ewentualnie trzustkę). Pisałaś, że schudł trochę. Myślisz, że ten brak to stres spowodowany Nowakami? Niejedzenie może się negatywnie odbić na wątrobie, ale to wiesz przecież.
Ściskam Was, a Kitka przesyła mruczanki dla wszystkich, a szczególnie dla bandy podwannowej!

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Czw gru 20, 2018 19:32 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

Wiem, że muszę Dropsowi zrobić przegląd geriatryczny. Wprawdzie on ma dopiero ok. 10 lat ale ogromną większość swojego życia spędził na "wolności" . Trzeba by więc jego wiek zaktualizować na jakieś 15 lat? (A może tyle ma). U mnie jest 2.5 roku i zachowuje się tak samo z wyjątkiem wskakiwania na wyższe poziomy. Tu już mu trudniej. No i apetyt spadł :( To muszę, to nie tylko Drops. Maćkowi muszę zafundować czyszczenie ząbków. Tak, że masakra.
Kiteczko, zdrówka i dobrego samopoczucia i naj, naj, naj-lepszych Dużych :P
Duża Dropsa.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw gru 20, 2018 19:42 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

No to niefajnie się dzieje... Wet przy kilku pacjentach trochę daje po kieszeni.
Koleżanka w tym tygodniu kastrowała kotkę, na 500 stów ją skasowali w powiatowym mieście, żadna wypasiona klinika 8O
Jakiś w ogóle ten rok ciężki, jeśli chodzi o zdrowie kotów...

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Czw gru 20, 2018 22:00 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

ewkkrem pisze:Hej, tu duża Dropsa. Czy to możliwe, że conwa działa na pobudzenie apetytu? Dałam Dropsowi (na siłę) do pysia strzykawką a on zaraz odwdzięczył się lepszym apetytem. Jak zaczął jeść to odpuściłam i po dwóch dniach znów poprawka z rozrywki. Sytuacja powtórzyła się "toćka w toćkę". Nigdzie nie czytałam o takim efekcie conwy dlatego się dzielę moim doświadczeniem. Kiteczko, kochana, wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twoich Dużych. Duża Dropsa. (k-wa) Drops znów spsół mi komputer :201488 Jak wciskam enter wyskakuje mi, o kurdę - teraz enter nie działa, przed chwilą miałam obraz do góry nogami a wczoraj nie mogłam pisać, bo musiałam trzymać przyciśnięty klawisz ok 5 sekund by pojawiła się literka! Już myślałam, że klawiatura nie działa. Zamorduję Dropsa!!!!!!!! Kiteczko, Sago, TZ-cie pozdrawaim.

Ewa a moze to tak jak i z nami, ze poki nie jesz to i glodu nieraznnie czujesz. A jak zaczniesz to sie zaczyna impreza na piec dan ;)
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pt gru 21, 2018 23:05 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

Lusia też miała pełny przegląd geriatryczny, choć jest młodsza

MaryLux

 
Posty: 159619
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie gru 23, 2018 17:03 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

Historia o tym, jak ozdobiłam świąteczne ciasto.
Upiekła matka rano biszkopt. Dużo hałasu narobiła przy tym. No, nie wyspałam się. Kto to widział tak rano hałasować. Jak ten biszkopt już się piekł, to prawie gorąco w kuchni się zrobiło! Upiekła to ciasto, na stole postawiła i gdzieś sobie z dużym poszli. Ja niewyspana byłam, bo to hałasowanie od rana, biszkopt na stole taki cieplutki i mięciutki, więc na nim się ułożyłam i zasnęłam. Bardzo milusio mi się spało... Zbudziłam się trochę głodna, dużych jeszcze nie było, to postanowiłam poradzić sobie sama. Ten biszkopcik tak zachęcająco pachniał, to zjadłam trochę i znowu usnęłam. W końcu przyszła matka i aż popłakała się ze śmiechu, jak mnie zobaczyła. Powiedziała do mnie: Kitko, tyś najpiękniejszą ciasta ozdobą, będziesz miała własne świąteczne ciasto :ryk: :ryk: :ryk:
A potem znowu narobiła hałasu i upiekła drugi biszkopt.
Kitka

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Nie gru 23, 2018 17:05 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

Cudowne
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie gru 23, 2018 17:06 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

Brawo, Kitko!!! Test na przetrwanie zaliczyłaś na 6+
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie gru 23, 2018 17:17 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

MalgWroclaw pisze:Cudowne

Kitka jest cudowna!
Jej Wysokość Burość!

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Nie gru 23, 2018 17:18 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

ewkkrem pisze:Brawo, Kitko!!! Test na przetrwanie zaliczyłaś na 6+
Drops.

Dropsiu, staram się, jak mogę!!!
A jak Twój apetyt?
Kitka

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Nie gru 23, 2018 17:36 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

Ja myślę, że to Duża Kitki zaliczyła test na miłość do kotka :D :1luvu:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie gru 23, 2018 17:40 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

Bastet pisze:Ja myślę, że to Duża Kitki zaliczyła test na miłość do kotka :D :1luvu:

Oj tam, oj tam!
Cóż może być fajniejszego niż szczęśliwy, zrelaksowany kotek? Choćby i na biszkopcie :ryk:

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Nie gru 23, 2018 18:54 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

saaga pisze:
Bastet pisze:Ja myślę, że to Duża Kitki zaliczyła test na miłość do kotka :D :1luvu:

Oj tam, oj tam!
Cóż może być fajniejszego niż szczęśliwy, zrelaksowany kotek? Choćby i na biszkopcie :ryk:

Dobrze, że nie na pierniku...

MaryLux

 
Posty: 159619
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon gru 24, 2018 12:38 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

Obrazek
Wesołych Świąt! :)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon gru 24, 2018 15:08 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

Życzymy wszystkim dobrego świątecznego czasu z bliskimi, odpoczynku od codziennych gonitw i trosk!
Kitka z rodziną

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: indianeczka, Silverblue i 73 gości