Na leczenie pp u Bastet-świąteczne obrusiki, rękawiczki,

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro gru 12, 2018 11:16 Na leczenie pp u Bastet-świąteczne obrusiki, rękawiczki,

Bastet i kociaki, którymi się opiekuje bardzo potrzebują pomocy.
viewtopic.php?f=46&t=187515

Cały dochód zostanie przekazany na Jej rzecz. Szybka licytacja, bo rzeczy świąteczne, a pomoc potrzebna szybko. Przy czym wylicytowana cena będzie już z kosztami wysyłki listem poleconym, którego koszt pokryję ja. Wpłata wylicytowanej kwoty na konto Bastet.
Koniec licytacji 13 grudnia 2018 g. 22.00. Wyślę w piątek po południu, jeśli do tego czasu otrzymam albo potwierdzenie wpłaty na pw, albo informację od Bastet, że pieniądze wpłynęły. Jeśli nie, wysyłka w poniedziałek- też po potwierdzeniu.
Wszystkie rzeczy są nowe, nieużywane, moim zdaniem naprawdę ładne, zdjęcia z uwagi na oświetlenie i moje średnie zdolności w tym zakresie nie do konca oddają ich walory.

Edit. część rzeczy nie sprzedała się, wiec zostają w "grze", coś sprobuję po południu dorzucić. Nowy termin licytacji- niedziela g. 20.00

1.Serwetki świąteczne z tkaniny nieplamiącej szt. 2 , wymiary 43x43, haft w jednym rogu, jeden w kolorze złotym, drugi białym. kolor materiału ecru. Cena wywoławcza 1 szt. 15 zł. Proszę o podanie- jaki kolor jest licytowany.

serwetkę ze złotym zdobieniem licytuje alessandra za 15 zł. Kupiona przez allesandra

Pozostała do kupienia serwetka z białym zdobieniem, zostawiam zdjęcie całej ( akurat ta za złotym ) poglądowo.
cała
Obrazek
zdobienie białe
Obrazek
2.
biała haftowana serweta wykonana na białym lnie, haft ręczny, wykonana przez artystkę ludową ( naprawdę wielkiej klasy, z medalami z działalność ludową ) jest śliczna, haft najwyższej klasy, wymiary 70x70. na zdjęciu 1/4 serweta jest wykonana symetrycznie, na każdej z pozostałych części jest taki sam haft. Brzegi wykonczone haftem chyba szydełkowym Wydaje mi się, że to haft makowski ( nie dam sobie głowy uciąć ) Cena wywoławcza 50 zł
serwetę licytuje kasiek252 za 50 zł. kupione przez kasiek252- dziękuję :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
połowa serwety
Obrazek

3.skarpeta mikołajowa, wykonana z grubego lnu, wysokość 49 cm. Z pętelką do przywieszenia. Cena wywoławcza 5 zł.

licytuje alessandra za 5zł sprzedana


4. 2 pary rękawiczek bez palców ( dla zmarźluchów ) damskie ( ale nie na wielkie dłonie ) długość całkowita w takim rozłożeniu jak na zdjeciach 23 cm ( kożuszek można bardziej odwinąć ) , od miejsca wszycia kciuka do szczytu 12 cm- różowe i bordowe. Zdjęcia trochę przekłamują kolor, róż to taki lekko zgaszony, nieco brudnawy, a ciemniejsze bardziej buraczkowy, ciemna malina, nie czerwien. Wykonane z czegoś sztucznego, naśladuje zamsz, powierzchnia minimalnie opalizuje. W środku takie futerko, jak na wywinieciu. Sznurek łączący parę. Każda para jest licytowana osobno - prosze o podawanie koloru. Cena wywoławcza 20 zł.
różowe rękawiczki licytuje kocianowa. aktualna cena 20 zł rękawiczki różowe sprzedane kocianowej.
zdjęcia zostawiam poglądowo plus, bo są wykonane społem ;)
Obrazek
Obrazek
przykładowo tak z bliska wygląda różowa
Obrazek

zapraszam serdecznie, mam nadzieje, ze uda się Bastet wspomóc jak najwiekszą kwotą!
Ostatnio edytowano Pt gru 14, 2018 8:52 przez maczkowa, łącznie edytowano 10 razy
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro gru 12, 2018 11:30 Re: Chore kotki u Bastet-świąteczne serwety, zimowe rękawicz

startujemy z licytacją serwetki ze złotym motywem :ok: przępiekne dzieła :1luvu:
i start skarpeta za wywoławczą :ok:

za Orionka i resztę ogromne kciuki trzymamy :ok: :ok: :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro gru 12, 2018 12:37 Re: Chore kotki u Bastet-świąteczne serwety, zimowe rękawicz

bardzo dziękuję za udział :) czyli od tej chwili licytowana są serwetki 1 ze złotym, druga z białym zdobieniem :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro gru 12, 2018 12:46 Re: Chore kotki u Bastet-świąteczne serwety, zimowe rękawicz

Dziękuję :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro gru 12, 2018 12:52 Re: Chore kotki u Bastet-świąteczne serwety, zimowe rękawicz

maczkowa pisze:bardzo dziękuję za udział :) czyli od tej chwili licytowana są serwetki 1 ze złotym, druga z białym zdobieniem :)



serwetka i szkarpeta Ciociu dla mnje no
Tuliś :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro gru 12, 2018 12:54 Re: Chore kotki u Bastet-świąteczne serwety, zimowe rękawicz

wiem, wiem- ale proponowałam do licytacji 2 serwetki z białym, jeśli zaczęłaś ze złotym to ta jest "w grze" i druga jest z białym kwiatkiem światecznym :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro gru 12, 2018 13:01 Re: Chore kotki u Bastet-świąteczne serwety, zimowe rękawicz

maczkowa pisze:wiem, wiem- ale proponowałam do licytacji 2 serwetki z białym, jeśli zaczęłaś ze złotym to ta jest "w grze" i druga jest z białym kwiatkiem światecznym :)


To prezes źle zrozumiał :wink:

zaznacz w pierwszym poście co jest licytowane i za ile, tam ludzie zawsze zerkają :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro gru 12, 2018 13:05 Re: Chore kotki u Bastet-świąteczne serwety, zimowe rękawicz

dzięki za podpowiedz- wpisane :) i skoro złota jest już w licytacji to wykasowałam tę informacje dot. samych białych.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro gru 12, 2018 13:13 Re: Chore kotki u Bastet-świąteczne serwety, zimowe rękawicz

prezes na wątku reklamuje, mam nadzieję,ze zacznie się kręcić :ok: maluszkom potrzebne wsparcie :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro gru 12, 2018 18:47 Re: Chore kotki u Bastet-świąteczne serwety, zimowe rękawicz

bardzo potrzebne, szczególnie, ze choroba dopadła maluchy nagle i jest kosztożerna.

a tu inny bazarek na Orionka i Feniksa, może ktoś się skusi na rzeczy od saagi viewtopic.php?f=20&t=187867
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro gru 12, 2018 21:17 Re: Na leczenie pp u Bastet-świąteczne obrusiki, rękawiczki,

nieco podrzucę, bo pieniądze potrzebne, a Bastet musiała zamknąć swoje bazarki z obawy, by w pakiecie nie sprzedać wirusa pp kupującym.
więc zapraszam serdecznie do zakupów :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw gru 13, 2018 9:18 Re: Na leczenie pp u Bastet-świąteczne obrusiki, rękawiczki,

Rękawiczki różowe dla mnie proszę :)

kocianowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 587
Od: Śro sty 18, 2017 17:03

Post » Czw gru 13, 2018 9:24 Re: Na leczenie pp u Bastet-świąteczne obrusiki, rękawiczki,

kocianowa pisze:Rękawiczki różowe dla mnie proszę :)

za wywoławczą :)? dzięki za udział i zapraszam do zakupów wszystkich :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw gru 13, 2018 9:38 Re: Na leczenie pp u Bastet-świąteczne obrusiki, rękawiczki,

maczkowa pisze:
kocianowa pisze:Rękawiczki różowe dla mnie proszę :)

za wywoławczą :)? dzięki za udział i zapraszam do zakupów wszystkich :)

Tak za wyw

kocianowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 587
Od: Śro sty 18, 2017 17:03

Post » Czw gru 13, 2018 12:21 Re: Na leczenie pp u Bastet-świąteczne obrusiki, rękawiczki,

zapraszam serdecznie i po moje fanty, ale też na kolejny bazarek dla Kociaków u Bastet - super książka o kocio-ludzkiej przyjaźni :)
viewtopic.php?f=20&t=187873&view=unread#unread
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości