Błyskotki na kotki-Szczebrzeszyniaki i moje stadko ZAPRASZAM

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto gru 11, 2018 22:03 Błyskotki na kotki-Szczebrzeszyniaki i moje stadko ZAPRASZAM

Witam

Bazarek jest dzielony 50/50
50 % dla kotów ze Szczebrzeszyna
Pani Magda od lat pomaga kotom na zamojszczyźnie. Karmi bezdomniaczki, leczy, sterylizuje i szuka domów.
Pomagam tylko od czasu do czasu, robiąc wizyty przedadopcyjne w Krakowie, ale w zawsze przyda się konkretna pomoc w postaci karmy.
Chciałabym wysyłać paczkę z jedzeniem dla bezdomnych Futerek, które karmi Pani Magda - konkretnie z zooplusa z darmową dostawą stąd ten bazarek.
Może coś się uzbiera - resztę dopłacę
Link do wątku: http://www.dogomania.com/forum/topic/78 ... /?page=492

50% na koty po moją opieką - mam 4 sztuki, czeka nas sanacja paszczy u 2 letniego kocurka. mam dwa tymczasy, fajne zdrowe - odkurzacze jedzeniowe, nie nadążam z zamawianiem karmy ;). Pomagam też koteczce w rodzinie - 11 letnia kotka przygarnięta w zeszłym roku od zbieraczki. Trochę schudła, sporo pije - wzięłam ją do weta i po badaniach krwi wyszła pnn i to w zaawansowanym stadium. Obiecałam, że zatroszczę się się o jej leczenie i karmę weterynaryjną - muszę zrobić jej kontrolnie jonogram
Tymczasy: Tosiek i Ogonek

Obrazek

i 3/4 mojej ekipy:
Obrazek
Zapraszam do 17.12 - tak bym zdążyła wysłać zakupy jeszcze przed Świętami

Błyskotki to w większości moja radosna twórczość, koraliki w dużej części kupione na Miau :). Jest też dzieło nieocenionej Sis i piękna bransoletka od Brooklunboogie
Zapraszam na zakupy
Ewentualne rozliczenie


A dla tych, którzy nic dla siebie nie znaleźli ... pusta miseczka bezdomniaków ze Szczebrzeszyna prosi o napełnienie - 5 zł
Obrazek
Ostatnio edytowano Pt gru 14, 2018 2:26 przez Yossariana, łącznie edytowano 4 razy

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto gru 11, 2018 22:32 Re: Błyskotki na kotki- Szczebrzeszyniaki i moje stadko

to zaczynamy

1. Czerwienie
Korale drewniane, dwa odcienie czerwieni, czarne,czerwone i czarne perełki. żyłka jubilerka.
Dł. 45 cm + 5 cm przedłużka
Cena KT 25 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek

2. Tęcza i brązy
Korale drewniane, brązowe duże, mniejsze niebieskie, muszardowe i zielone w towarzystwie koralików tęczowych ze sznurka. Na kilku rzemykach skórzanych w odcieniu musztardowo - złotym dwa
Dł. 48 cm + 5 cm przedłużka
Cena KT 25 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek

3. Kostki w brązach i niebie ;)
Korale drewniane, brązowe kostki duże, zielenie i niebieskości. Na kilku rzemykach skórzanych w odcieniu musztardowo - złotym dwa
Dł. 48 cm + 5 cm przedłużka
Cena KT 25 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek

4. Kremowe
Korale kremowe - kamień półszlachetny, brązy to korale drewniane, na lince jubilerskiej
Dł. 45 cm + 5 cm przedłużka
Cena KT 25 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek

5. Zimna lawa
Korale z lawy wulkanicznej w czerwieni + brązowe perełki. Na długim rzemyku brązowym ( miękki delikatny ) do dowolnej regulacji
dł całkowita 95 cm
Cena KT 20 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek

6. Kolorowe korale
Fajne kolorowe korale z tworzywa sztucznego na łańcuszku.
Dł. 50 cm + 5 cm przedłużka
Cena KT 15 + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek

7. Kolorowa bransoletka z korali
Fajne kolorowe korale z tworzywa sztucznego na łańcuszku - bransoletka pasuje do nr 6
Dł. 19 cm + 5 cm przedłużka
Cena KT 12 + koszty wysyłki - w komplecie taniej :)/b]
Obrazek

8. Brązy i zielenie

Brąz i khaki złamany wiosenną zielenią i kropelkami słońca ;). Drewno + tworzywo na czekoladowych cieńkich rzemykach skórzanych
Dł. 45 cm + 5 cm przedłużka
[b]Cena KT 25 zł + koszty wysyłki - w komplecie taniej :)/b]
Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Pt gru 14, 2018 2:29 przez Yossariana, łącznie edytowano 3 razy

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto gru 11, 2018 23:12 Re: Błyskotki na kotki- Szczebrzeszyniaki i moje stadko

9. Zielono mi
Korale drewniane w zieleniach, niebieskim i turkusowym na grafitowych cienkich rzemykach
Dł. 45 cm + 5 cm przedłużka
Cena KT 25 zł + koszty wysyłki /b]
Obrazek Obrazek

10. Turkusowa kula

Bardzo ładna efektowna kula z ceramiki w pięknym turkusie na rzemieniu z kolorze beżowym z połyskiem
Średnica kuli 4 cm, dł. 45 cm + 5 cm przedłużka
Cena KT 25 zł + koszty wysyłki /b]
Obrazek Obrazek

11. Filcaczki

kule filcowe + ażurowa kula metalowa na grafitowym rzemyku. Kule spore 4 cm.
Dł. 45 cm + 5 cm przedłużka
Cena KT 10 zł + koszty wysyłki /b]
Obrazek Obrazek

12. Kula łańcuchowa

Korale drewniane, przekładki ceramiczne + talerzyki kokosa na łańcuchu o dużych oczkach w kolorze miedzi
Dł. 45 cm + 5 cm przedłużka
Cena KT 18 zł + koszty wysyłki [b]
Obrazek Obrazek

13. Kamienie na łańcuchu

Korale z kamieni półszlachetnych, kokosowe talerzyki, koraliki drewniane na łańcuchu o dużych oczkach w kolorze miedzi
Dł. 45 cm + 5 cm przedłużka
Cena KT 18 zł + koszty wysyłki [b]
Obrazek Obrazek

14. Drewniane kwiatki

Drewniane kwiatki na cieńszym musztardowym rzemyku
Dł. 45 cm + 5 cm przedłużka
Cena KT 10 zł + koszty wysyłki [b]
Obrazek Obrazek

15. Kula na sznurku

Ceramiczna kula w kolorze niebieskim. fajna z przebarwieniami z dodatkiem błyszczących akrylowych kuleczek na woskowanym sznurku.
średnica kuli 2,5 cm, dł. 42 cm + 5 cm przedłużka
Dł. 42 cm + 5 cm przedłużka
Cena KT 15 zł + koszty wysyłki [b]
Obrazek Obrazek

16. Kula na rzemyku

Ceramiczna kula w kolorze zgaszonego turkusu/ kolor gołębi cm z dodatkiem błyszczących akrylowych kuleczek na rzemyku turkusowym i czarnym.
Dł. 45 cm + 5 cm przedłużka
[b]Cena KT 15 zł + koszty wysyłki /b]
Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Pt gru 14, 2018 2:30 przez Yossariana, łącznie edytowano 1 raz

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro gru 12, 2018 0:28 Re: Błyskotki na kotki- Szczebrzeszyniaki i moje stadko

17. Perełki Francja Elegancja ;)
Perełki w kolorze szarym i białym z dodatkiem śmietankowych kamieni na długim szarym rzemyku - miękkim i przyjemnym - do dowolnej regulacji
Dł całkowita 85 cm
Cena KT 15 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek

18. Białe na czarnym
Korale z tworzywa - kwiatki na czarnym tle + akrylowe błyszczące kuleczki i drewniane czarne kostki na długim szarym rzemyku - miękkim i przyjemnym - do dowolnej regulacji
Dł całkowita 73 cm
Cena KT 12 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek

19. Białe na czarnym kolczyki
kolczyki z tworzywa - kwiatki na czarnym tle na dłuższym łańcuszku + błyszczące kuleczki, otwarte antyalergiczne bigle
Dł 5 cm
Cena KT 8 zł + koszty wysyłki
Obrazek

20. Kulki na uszy;)
kolczyki z kamienień półszlachetnym na dłuższym łańcuszku, otwarte antyalergiczne bigle - pasują do kolorowych korali i kolorowej bransoletki
Dł 7 cm
Cena KT 8 zł + koszty wysyłki
Obrazek

21. Wisiorek sutasz
Pięknym wisiorek - sutasz by forumowa SIS - używany przeze mnie tylko kilka razy w stanie bdb
Wymiary 6 x 4 cm
Cena KT 15 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek

22. Kot na drewnie
Duży wisior z drewna z dodatkiem kota i rybki - w sam raz do zimowych swetrów
Wymiary 5 x 5 cm
Cena KT 8 zł + koszty wysyłki
Obrazek

23.Bransoletka niebieska
śliczna bransoletka na gumce wykonanie by forumowa Broklynboogie - używany przeze mnie tylko kilka razy w stanie bdb
Średnica 8 cm
Cena KT 8 zł + koszy wysyłki
Obrazek

24. By dziubeka
Bransoleta zapinana magnes błyszcząca , efektowna firmowa by Dziubeka :)
Średnica 6 cm
Cena KT 8 zł + koszy wysyłki
Obrazek
Ostatnio edytowano Śro gru 12, 2018 0:31 przez Yossariana, łącznie edytowano 1 raz

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro gru 12, 2018 0:30 Re: Błyskotki na kotki- Szczebrzeszyniaki i moje stadko

Ufff to na tyle
ZAPRASZAM SERDECZNIE

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości