Bazarek: ♥ Świątecznie i prezentowo ♥ NIEAKTUALNE :(

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto gru 11, 2018 21:05 Re: Bazarek: ♥ Świątecznie i prezentowo ♥ NIEAKTUALNE :(

Ja dokarmiam dziczka, ale też bym się bała mu coś "sprzedać". Może za jakiś czas wystawisz te fanty? Bardzo mi się te podkładki podobają.

bea3

 
Posty: 4143
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Wto gru 11, 2018 21:11 Re: Bazarek: ♥ Świątecznie i prezentowo ♥ NIEAKTUALNE :(

bea3 pisze:Ja dokarmiam dziczka, ale też bym się bała mu coś "sprzedać". Może za jakiś czas wystawisz te fanty? Bardzo mi się te podkładki podobają.

Strasznie mi szkoda, że nie mogę ich wysłać. Wystawię te fanty chyba za rok... :( Tyle mniej więcej wirus przeżywa w otoczeniu.. Gdybym mogła je zalać virkonem, to byłoby szybciej, ale raczej stracą swoje piękno wtedy... ;)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro gru 12, 2018 6:00 Re: Bazarek: ♥ Świątecznie i prezentowo ♥ NIEAKTUALNE :(

Bastet pisze:
bea3 pisze:Ja dokarmiam dziczka, ale też bym się bała mu coś "sprzedać". Może za jakiś czas wystawisz te fanty? Bardzo mi się te podkładki podobają.

Strasznie mi szkoda, że nie mogę ich wysłać. Wystawię te fanty chyba za rok... :( Tyle mniej więcej wirus przeżywa w otoczeniu.. Gdybym mogła je zalać virkonem, to byłoby szybciej, ale raczej stracą swoje piękno wtedy... ;)


Będę czekać :ok:

bea3

 
Posty: 4143
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Śro gru 12, 2018 9:25 Re: Bazarek: ♥ Świątecznie i prezentowo ♥ NIEAKTUALNE :(

bea3 pisze:
Bastet pisze:
bea3 pisze:Ja dokarmiam dziczka, ale też bym się bała mu coś "sprzedać". Może za jakiś czas wystawisz te fanty? Bardzo mi się te podkładki podobają.

Strasznie mi szkoda, że nie mogę ich wysłać. Wystawię te fanty chyba za rok... :( Tyle mniej więcej wirus przeżywa w otoczeniu.. Gdybym mogła je zalać virkonem, to byłoby szybciej, ale raczej stracą swoje piękno wtedy... ;)


Będę czekać :ok:

Odłożę je dla Ciebie :) Były u mnie tyle czasu, to ten rok moja spokojnie na Ciebie poczekać :)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20


[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości