(3) Mika.. Tato..(*).. (*)...Mamuniu, to juz czas

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw gru 06, 2018 15:56 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)... bazarki.

Złapałam wczoraj Notce mocz - pewnie trochę za wcześnie, ale miałam atak paniki, że zbyt zakwaszę mocz i będą szczawiany. Poza tym w sobotę idziemy na kontrolę i warto wiedzieć plus dodatkowo - czego nie zrobilam w poprzednim badaniu - wet zaleciła oznaczenie stosunku białka do kreatyniny.
troszkę lepiej, erytrocyty w moczu 0-2 w pw no i nie są świeże ani zmienione, jak było w pierwszym badaniu. troszkę niższy ciężar właściwy (1,044 zamiast 1,056) i lekki spadek ph ( z 6,5 na 6) i mniej bakterii (z licznych na dość liczne).
W sobotę idziemy na kontrolę.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw gru 06, 2018 15:57 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)... bazarki.

Tatuś Muminka zrobił furorę - to z miłych wieści
:)
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw gru 06, 2018 16:58 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)... bazarki.

mamaGiny pisze:Tatuś Muminka zrobił furorę - to z miłych wieści
:)

super! :D :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob gru 08, 2018 0:12 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)... bazarki.

Oto jesteśmy w sobocie :wink: żeby wizyta wypadła pomyślnie :ok: chociaż wiadomo,że na wyniki trzeba będzie poczekać.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob gru 08, 2018 8:17 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)... bazarki.

Atta pisze:Oto jesteśmy w sobocie :wink: żeby wizyta wypadła pomyślnie :ok: chociaż wiadomo,że na wyniki trzeba będzie poczekać.

Też potrzymam. :ok:
Pogoda paskudna :placz:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob gru 08, 2018 10:02 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)... bazarki.

Jesteśmy w metrze. Pół godziny drogi przed nami. Wzięłam Notkę do torby. Mój kręgosłup nie daje rady, mam wielopoziomowa dyskopatie i boli okropnie. W torbie łatwiej i przede wszystkim lżej. Ale Notka wyje jak straż pożarna.
Będę rozmawiać o wynikach,które już mam. Dzisiaj kontrola, nie powinno być strasznych badań. Chyba. Tak powiedziałam Notce.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob gru 08, 2018 14:30 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)... bazarki.

Mam być spokojna o Notkę. Badania krwi dobre, usg dobre. Z pęcherzem wychodzimy na prostą - już dzisiaj nie miauczała podczas obmacywania pęcherza. Jedynie :strach: co to trzeba zapanować nad alergią działając na przyczynę (czyli znowu ustabilizować jedzenie) a reagować lekami tylko na zaostrzenie objawów. I opanować stres... co w mojej sytuacji jest równie trudne co ta alergia, bo ja wyjeżdżam często do Mamy.
Ale i tak jestem zadowolona. Badanie moczu za dwa miesiące, urinovet dilution jeszcze przez miesiąc.
Nocia była bardzo dzielna, o darciu japki jak straż pożarna kto by pamiętał.. :wink:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob gru 08, 2018 14:42 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)... bazarki.

Uf, super, że dobrze
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob gru 08, 2018 14:51 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)... bazarki.

Te przewlekłe zmiany zapalne okołotrzustkowe i okołożoładkowe plus powiększona sledziona - to wszystko charakterystyczne jest dla alergików i dla tego, ze Notka wymiotuje wałki kłaków. Normalnie jakby kupy wymiotowała, takie długie grube i zbite. Nutka też tak ma. Od zawsze stąd moze być taki lekki przewlekły stan. No ale nie jest to na tyle silne i dające objawy, zeby wymagało leczenia. na pewno wymaga kontrolnego usg co pół roku najlepiej, a minimum raz na rok.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob gru 08, 2018 16:04 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)... bazarki.

Uparłam się. Już od ponad miesiąca nie mogę złapać moczu MIlenie, bo się załatwia w nocy i około 6. No ale myślę sobie, ze musi też w dzień , no bo jak.. Wymyśliłam w prezencie świątecznym dla Mamy album ze zdjęciami - siedzę przy kompie, kuwetę przeniosłam na środek pokoju, aby mieć w zasięgu wzroku, do pozostałych odcięłam dostęp. Wszystkie zrobiły siku z wyjątkiem Mielny. Tez się uparła.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob gru 08, 2018 19:16 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)... bazarki.

Za złapanie sika :ok:
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16113
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Sob gru 08, 2018 19:32 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)... bazarki.

taizu pisze:Za złapanie sika :ok:

e tam.. Kuweta stała na środku pokoju, a ja na łózku zasnęłam snem kamiennym w towarzystwie Notki i Nutki. Milena śpi w szafie.
Nie wiem kiedy ja jej ten mocz złapię.. żeby nie było - znówu wyskubała brzuch w połowie do tylnych łap.. Fakt, ze od tygodnia jest bez RC Calm ale ja naprawdę nie mam do niej siły... 17.12 idę z nią na usg i będzie wiadomo, czy to pęcherz czy psychika.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob gru 08, 2018 20:04 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)... bazarki.

Trochę zdjęć.
Pisałam, że dziewczyny zaczęły korzystać z drapaka. Najczęściej Nutka - lubi spać na półeczce, często na tej samej co Mikunia.. Ostatnio dostała śniadanie do łózka :wink:

Obrazek
Obrazek

DeeDee - od kryzysu Mikuni ciągle śpi, chce się wyłączyć ze stada, chce mięc tylko mnie na wyłączność, ale się nie da.. Ulubiona miejscowka to szafa pod sufitem.

Obrazek
Obrazek

Czasem sama wskoczy na budkę.
Obrazek
Obrazek
z prawej strony Nutka.

Obrazek

I dzisiaj - siostrzyczki :)

Obrazek

Zaległy paragon za wizytę Notki 21.11 - badanie krwi, leki..
Obrazek
Paragonu za usg 150zł nie mam, musiałam zgubić lub nie dostałam..
Mam jeszcze za badanie moczu i dzisiejszą wizytę. Zrobię foty i wstawię.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob gru 08, 2018 21:30 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)... bazarki.

4 tygodnie.. 4 tygodnie temu to były ostatnie dwie godziny życia Mikuni... odeszła w okolicach północy.. Tak bardzo, bardzo tęsknię..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob gru 08, 2018 22:03 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)... bazarki.

Marzeniu, przytulam mocno... Tak bardzo Cię rozumiem.

aga66

 
Posty: 6094
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: KeithGep, włóczka i 187 gości