Poznań : zaginął Znikotek. Potrzebuję pomocy! JEEEEST!!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto gru 04, 2018 21:38 Re: Poznań : zaginął Znikotek. Potrzebuję pomocy, Poznaniacy

zabers pisze:Niedaleko Strzeszyna Greckiego mamy działkę. Pojadę tam, pokręcę się i uprzedzę sąsiadów, że jakby co, to (i takie tam)


Dzięki!


Ja wciaż szukam kogoś ze Strzeszyna, kto dokarmia koty na "swoim" gruncie (ogródek, taras itp). Mam klatkę, mam kamerę, mogę ustawić. W ten sposób złapałam niedawno czyjąś zgubę.

Z doświadczenia wiem, ze jak sie kilka dni ustawi w tym samym miejscu jedzenie, o podobnej porze, to taka stołówka przyciągnie koty. Tylko gdzie ustawić? Teren ogromny.

Jutro wkleję mapki sytuacyjne.
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Wto gru 04, 2018 22:02 Re: Poznań : zaginął Znikotek. Potrzebuję pomocy, Poznaniacy

Trzymam kciuki za odnalezienie Znikotka. :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14191
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Wto gru 04, 2018 22:18 Re: Poznań : zaginął Znikotek. Potrzebuję pomocy, Poznaniacy

w jakim rejonie Skórzewa mieszkał?
Mam tam rodzinę, wprawdzie mało chodzącą po okolicy, ale może akurat?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto gru 04, 2018 22:35 Re: Poznań : zaginął Znikotek. Potrzebuję pomocy, Poznaniacy

maczkowa pisze:w jakim rejonie Skórzewa mieszkał?
Mam tam rodzinę, wprawdzie mało chodzącą po okolicy, ale może akurat?


Na ul. Dobrej.

Dziękuję!
Niby daleko ale czym dla kota jest 12 km ...
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Śro gru 05, 2018 8:53 Re: Poznań : zaginął Znikotek. Potrzebuję pomocy, Poznaniacy

Avian pisze:ASK@, dzięki za pomysły!
Faktycznie, mogę dopytać w urzędzie o karmicieli (pracuję w UM, wiec to będzie łatwe).
I kurcze wstyd, ale nie pomyślałam, ze mogę ulotki rozesłać do wetów mailowo - nie wiem, czemu się zafiksowałam na rozwiezienie papierowych. Jutro porozsyłam.

Nie ma za co.
Jak znajdziesz czas to podjedź i ulotki w poczekalni zostaw. By każdy zainteresowany mógł zabrać ze sobą.
Dobrze jest oplakatować tereny szkół i przedszkoli. Dzieci to bystrzy obserwatorzy. Tak jak spacerowicze z psami. Na ich drodze też dobrze wieści zostawić. Oraz w centrach handlowych. Ludzie czytają i nigdy nie wiadomo gdzie trafią na ogłoszenie.

zabers pisze:Niedaleko Strzeszyna Greckiego mamy działkę. Pojadę tam, pokręcę się i uprzedzę sąsiadów, że jakby co, to (i takie tam)

Dobrze by było, gdybyś mogła tam powiesić plakat a ew zainteresowanym ulotki wręczyć. By mieli pod ręką gdyby trafiły się wieści. Nie każdemu chce się szukać w przepastnej pamięci gdzie ma namiary.
Avian, możesz zabers podesłać ulotki?
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55321
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro gru 05, 2018 9:45 Re: Poznań : zaginął Znikotek. Potrzebuję pomocy, Poznaniacy

ASK@ pisze:Avian, możesz zabers podesłać ulotki?

ulotki już mam. są na poprzedniej stronie. w pdf
не шалю, никого не трогаю, починяю примус ;)
Aktualnie na pokładzie: Nadszyszkownik, Żwirek
Nasze koty za TM(w kolejności zgłoszeń): Kulka [*] 17.03.2023, Gluś [*] 26.03.2020, Zmrol [*] 24.09.2023
Robalek['] Kredka['] Pirat['] Połamaniec [']

zabers

Avatar użytkownika
 
Posty: 26125
Od: Nie lut 08, 2009 14:21
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro gru 05, 2018 11:51 Re: Poznań : zaginął Znikotek. Potrzebuję pomocy, Poznaniacy

Śliczne imię dla kotka! Będę się za nim rozglądać po pracy ;)

kociałapka

 
Posty: 5
Od: Pt lis 16, 2018 9:05

Post » Śro gru 05, 2018 14:09 Re: Poznań : zaginął Znikotek. Potrzebuję pomocy, Poznaniacy

kociałapka pisze:Śliczne imię dla kotka! Będę się za nim rozglądać po pracy ;)


Dziękuję!!!

Znikotek, bo całe życie znikocił ;) Był niewidzialny i niewidoczny. Teraz pewnie znów znikoci ... Idealnie wtapia się w tło.
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń


Post » Śro gru 05, 2018 23:41 Re: Poznań : zaginął Znikotek. Potrzebuję pomocy, Poznaniacy

Kibicuję Znikotkowi od początku, a tu takie wieści :cry: Wracaj do Swojego Anioła Stróża Znikotku!!! :kotek:
Kocham moje 8 łapek w domu:)
"Im bar­dziej poz­naję ludzi, tym bar­dziej kocham zwierzęta" /George Bernard Shaw/

stokrotka1

Avatar użytkownika
 
Posty: 72
Od: Czw paź 06, 2011 22:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post » Śro gru 05, 2018 23:55 Re: Poznań : zaginął Znikotek. Potrzebuję pomocy, Poznaniacy

Działka "obstawiona". Ogłoszenia są, sąsiedzi w stanie gotowości. Jakby co.
(najbliższy sąsiad "przezpłot" mieszka tam na stałe i jakby co dopilnuje i ogarnie teren. Sam od lat ma kota i wie o co chodzi, i jak w razie czego reagować).




P.S.
Wyjeżdżam jutro rano na konferencję, więc na razie nie ma mnie dla nikogo.
не шалю, никого не трогаю, починяю примус ;)
Aktualnie na pokładzie: Nadszyszkownik, Żwirek
Nasze koty za TM(w kolejności zgłoszeń): Kulka [*] 17.03.2023, Gluś [*] 26.03.2020, Zmrol [*] 24.09.2023
Robalek['] Kredka['] Pirat['] Połamaniec [']

zabers

Avatar użytkownika
 
Posty: 26125
Od: Nie lut 08, 2009 14:21
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw gru 06, 2018 0:36 Re: Poznań : zaginął Znikotek. Potrzebuję pomocy, Poznaniacy

Mocne :ok: za odnalezienie kotka
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3709
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Czw gru 06, 2018 20:30 Re: Poznań : zaginął Znikotek. Potrzebuję pomocy, Poznaniacy

Byłam dzisiaj, ale niestety niewiele zdziałałam, pomysł z rowerem nie jest najlepszym pomysłem, przynajmniej w zimie.
Jutro pojadę autobusem, albo na piechotę, rower tylko przeszkadza, i okleję centrum, jednak trytki nie zdają egzaminu, rwą się, nie wzięłam taśmy, więc praktycznie nic dzisiaj nie okleiłam. Jutro będzie lepiej, już wiem gdzie, trochę rozeznałam się w terenie.
Dzisiaj skupiłam się na roznoszeniu ulotek, rozmawiałam z ludźmi spacerującymi z psami, prosiłam o wzięcie i wywieszenie ulotek na klatkach schodowych, gdzie są domofony, ludzie reagowali bardzo pozytywnie.
Dwie osoby kojarzyły, że taki kot jest szukany.
Spotkałam kobietę, która mieszka na literackiej, ma psa i dwa koty, mówiła, że od około dwóch tygodni kręci się tam nowy czarny kot, okolice numerów 40-stych, z tego co mówiła, to mieszkają tam dwa koty czarne wychodzące, jeden gruby miziasty nazywa się Leon, ale teraz pojawił się jeszcze inny, trzeci, obcy. Nie wiem, czy to ten sam o którym dostałaś sygnał.
Jak go zobaczy ma dzwonić, wzięła ulotkę.
Dzisiaj to właściwie rekonesans, jutro lepiej się zorganizuję.

Acha, Avian, może warto byłoby wyznaczyć jakąś nagrodę ?
Co myślisz ?
Ostatnio edytowano Czw gru 06, 2018 20:33 przez wilber, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Czw gru 06, 2018 20:33 Re: Poznań : zaginął Znikotek. Potrzebuję pomocy, Poznaniacy

Oby to był Znikot :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw gru 06, 2018 20:41 Re: Poznań : zaginął Znikotek. Potrzebuję pomocy, Poznaniacy

Tam w okolicy z tego, co mówiła Avian zaginął jeszcze jeden czarny kot, generalnie, niestety czarnych kotów jest dużo i są podobne.
Ważne, że ludzie zwracają uwagę.
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 187 gości