Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - 99 fot str 94, nowe str. 97

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lis 22, 2018 21:48 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

Ziemosław pisze:Ja nie lubię cebuli, to dlatego :)

To kazdy daje pod siebie :)

Spiewalam z Kubim :) tak bardzo ze az przyszedl mi pod nos spiewac i raz ja, raz on - musze nas nagrac! - i na oczach m. dal mi buziaka w usta <3 :ryk:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw lis 22, 2018 21:48 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

Aaaaaaaaw :1luvu: <3

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw lis 22, 2018 21:54 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

Aż Michal sie rozesmial bo mi powiedzial ze mam zamknac... A tu Kubinz taka miloscia przyszedl. Ten Kubi ktory bal sie caluskow w czolko :ryk: milosc :ryk:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt lis 23, 2018 21:53 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

Czekam az ciasto na chleb wyrośnie. Dopiero skończyłam prace. Id rana non stop. A chlebka juz nie ma, więc cóż :) na szczescie godzinka niecala i będzie się piekl.
Nie odwazylam sie nastawic zakwasu na chleb po nieudanym zakwasie na żur :/ może macie jakieś porady? :)

Jutro jade na cmentarzyk zobaczyc jak grobki koteczkow wyglądają. Mam nadzieję, że wszystko jest ok.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob lis 24, 2018 6:36 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

Klauduś, zrób zdjęcia grobków to obejrzymy. A może mąż zazdrosny o Kubisława. W końcu 2 samce na jednym terytorium....

aga66

 
Posty: 6132
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob lis 24, 2018 11:23 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

Nie no, jak m. może być zazdrosny o kota. On go kocha i cieszy się, że jest ten kocur w końcu :)

Ale kocurro jest bardzo, bardzo gadatliwy i nie da się z nim nie śpiewać. Ja się z nim porozumiewam przez mruki, miałki i całe serenady. On jest uroczy :D Dziś, przy robieniu śniadania, też śpiewaliśmy i Kubi zaraz zaczął Tosię zaczepiać.00000000 Tosi potwierdza zerami. Nawet teraz Kubi chodzi i akurat wyje. U mnie wyją trzy koty i każdy inaczej. Bywa, że jak się rozwyją to wyją na całe gardła wszystkie.

Kubi zaczął uprawiać skoki 1,5 metrowe w górę i w poprzek i do przodu. I ja już nie wiem na jakie odległości odsuwać meble od siebie, żeby on nie dosięgnął. Bo niech se skacze, ale problem polega na odległościach, ktore nie są bezpieczne. Jak źle skoczy to sobie zrobi krzywdę. A te moje witryny są jak z papieru, więc nie wiem czy jedna wytrzyma ten nalot. Zresztą, czy druga wytrzyma, to też nie wiem :ryk:
Raz miałam stół na środku pokoju i nie wiem jak ale on ze stołu skoczył na witrynę. To jest nie możliwe, ale innym cudem się tam nie dostał.

A wczoraj Kubi przeszedł samego siebie. Poukładałam książki na półce w przedpokoju w rzędzie pionowo tak jak się stawia książki. Patrzę - książki są brudne jakby po nich ktoś deptał. Ale ok. Można się domyślić, że koty będą chciały deptać po książkach. W nocy słyszę jakiś dźwięk dziki nieznany. Patrzę a Kubi siedzi na regale w przedpokoju. Nikt tam nie doskoczy, bo za wysoko. On się odbił od książek. Nie wiem jak to możliwe, że książki nie uciekły mu spod nóg. I oczywiście patrzy się na mnie zadowolony. Nawet z książkami wysokość jest bardzo duża.

A Mani chyba zaczyna ganiać się z Kubisławem. Oficjalna wersja jest taka, że Marysia nie znosi Kubisława. A ostatnio w pokoju Kubi zaczepił Mani i ta nasyczała i uciekła. Ale nie uciekła w bezpieczne miejsce, o nie, uciekła 2 metry dalej za zakręt i patrzy czy Kubi idzie. Widać było nadzieję i trochę rozczarowanie, bo nie poszedł. A dziś w nocy były biegi i Marysia też była ważna i też biegała, choć oficjalnie w oburzeniu.
Stanowczo myślę, że Marysia woli tył Kubisława od jego przodu. Bo co do przodu uczucia ma mieszane, a co do tyłu mieszanych już nie ma i chętnie wkłada cały pyś tam skąd wylatują różne, mało ciekawe, hmm rzeczy.

Albo inaczej. Marysia lubi Kubisława jak on jej nie zaczepia, ale ostatnio coraz lepiej się układa.

Dziś szaro, buro i ponuro. Na moim blogu Fotochwilka.pl pojawiła się polecajka nowego film. Jak macie ochotę na bardzo dobre kino to tam zajrzyjcie. Film łatwo do zdobycia w necie. Aha o fotografie ten film.

Stresuje się jak zawsze gdy mam iść na cmentarzyk :(
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob lis 24, 2018 13:00 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

Jest idealnie:

Obrazek

Obrazek

W koncu wyglada porządnie. Kitusia ma teraz najwiekszy grobek bo te kamienie wysypali bardzo chojnie.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob lis 24, 2018 13:11 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

Pięknie :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Sob lis 24, 2018 19:13 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

Nie wiem czy o grobach mówi sie, że piękne ale takie są. Panietam i jak pojawiłas sie na forum z powodu Maciusia a potem jak chorowała Kitusia. A Kubisław :1luvu:

aga66

 
Posty: 6132
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie lis 25, 2018 14:55 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

Dziękuję :)
Jestem zaskoczona, że mnie pamiętasz Agus aż od tamtego momentu :)

Ps. Właśnie przeczytalam w książce "300 pytań i odp" na temat kotów, że można kotom robić raz w tygodniu jajecznice z całego jajka. Planuję zrobić. Taką na maśle lub na wodzie.
Jak nie zjedza to domieszam do jakiejs karmy z sosem i kto wie - może będzie szał :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie lis 25, 2018 15:53 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

O a ja cztalam, ze bialko szkodzi.... ciekawe.
Grobki. Wspanialy pomysl, tez bym chciala. Moja Maniusiepochowalam u Tesciow, trocje zaluje, bo nie moge wyroznic nijak tego miejsca. Oczywiscie wiem gdzie to jest, w tym roku wysialy sie piekne biale kwiatki.
To w Bytomiu wlasnie jest ten cmentarz?
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Nie lis 25, 2018 16:01 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

Tak, w Bytomiu jest cmentarzyk w schronisku. A bialko nie jest surowe w jajecznicy. W karmach są całe jajka gotowane. Surowe faktycznie szkodzi - pisało o tym też :)
Wolalabym mieć jednak grobki we wlasnym ogrodku. Nawet bez tabliczki wtedy. Kwiatki by wystarczyły :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie lis 25, 2018 16:15 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

kwiryna pisze:O a ja cztalam, ze bialko szkodzi.... ciekawe.
Grobki. Wspanialy pomysl, tez bym chciala. Moja Maniusiepochowalam u Tesciow, trocje zaluje, bo nie moge wyroznic nijak tego miejsca. Oczywiscie wiem gdzie to jest, w tym roku wysialy sie piekne biale kwiatki.
To w Bytomiu wlasnie jest ten cmentarz?


Białko surowe szkodzi, bo zawiera awidynę, awidyna pod wpływem temperatury się rozkłada i można już ścięte białko podać :)
ser_Kociątko
 

Post » Pon lis 26, 2018 12:48 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

Hej :)
Dziś Tygodniowy Przegląd Brzydkich Zdjęć :mrgreen: Zacznę od razu :D

Tosisi śpiąca:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kubisław książkowy:
Obrazek

Kubi i Tosisi:
Obrazek

Toś książkowy:
Obrazek

Toś znudzony:
Obrazek

Toś poszukujący. To na ten regał Kubi wskakuje. W rzeczywistości odległość od książek na szczyt regału jest większa.
Obrazek

Kubisław czatujący:
Obrazek

Kubisław z kryzą na szyi:
Obrazek

Marysia śpiąca:
Obrazek

Zemsta najlepiej smakuje na zimno. Kubi wszedł pod pudło, a Marysia na pudle usiadła. I Kubi nie umiał się wydostać. Mani trzymała zakładnika pół godziny.
Obrazek

Rozpaczliwość zakładnika:
Obrazek

Kubi przysiadający się mimo wszystko:
Obrazek

Wpierw skromnie:
Obrazek

Coraz bardziej wygodnie:
Obrazek

Prawie na całego:
Obrazek

"Dobry":
Obrazek

Dupka przy dupce:
Obrazek

Rzut od góry:
Obrazek

I twardy sen :D
Obrazek

:mrgreen:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon lis 26, 2018 13:25 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

Te ostatnie foty mnie rozwaliły :D Jak Kubi robił podchody żeby pospać kolo Mani. Widać to że zrobiła z niego zakładnika średnio podziałało :D
Ale że Maryś nie uciekła :ok: :201461
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Drrr, Google [Bot], Silverblue i 152 gości