Radzenie sobie z gryzieniem przez kota

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie paź 29, 2017 8:42 Re: Radzenie sobie z gryzieniem przez kota

Mało który kot bawi się sam zabawkami, które się nie ruszają, bo takie są "martwe" i nieatrakcyjne.
Kot potrzebuje towarzystwa do zabawy - i to musi być kot, człowiek czy pies, a nie nieruchoma piłka

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Nie paź 29, 2017 10:51 Re: Radzenie sobie z gryzieniem przez kota

Baw sie dalej zabawkami. Daj mu troche czasu. Jest jeszcze mlody. Ja mojego jak gryzie podnosze za kark i koncze zabawe. Od kilku dni widze poprawe. Ale jeszcze zdarza mu sie gryzc delikatnie. Dalej stoje stanowisku ze nie trzeba brac drugiego kota. Poswieceaj mu duzo czasu. Bedzie dobrze.
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Czw lis 22, 2018 13:06 Re: Radzenie sobie z gryzieniem przez kota

Witam Wszystkich.
Nie odpowiadam na poruszony temat,tylko chcialabym poznac Wasze opinie odnosnie sytuacji,ktora streszcze:
Miejsce w domu doslownie wyskakal sobie Dyzio i dolaczyl do domowych Futrzaczkow.Przez 10 lat z gromadki z racji wieku odchodzily Futerkowe i w koncu ostal sie samotny Dyzio ( ostatni biedulek nerkowiec przeszedl Teczowe Mostek w sierpniu br.)Dyzio zawsze mial i ma swoj swiat,do ktorego w ostatnich 3 latach dolaczylo wiszenie pazurami i zebolkami na mojej rece,ramieniu,nodze.Jest to sporadyczne,ale jest.Niestety i u niego po specjalnych badaniach wyszlo zagrozenie nerkowe wiec od roku podjada specjalna karme i sucha i mokra.Jest pod stala opieka weta.

Dyziowaty

Avatar użytkownika
 
Posty: 2
Od: Czw lis 22, 2018 12:50

Post » Czw lis 22, 2018 16:28 Re: Radzenie sobie z gryzieniem przez kota

Odnosnie podgryzania:nie karce,nie krzycze,delikatnie sie uwalniam i odchodze.Dosc mial smietnikowej traumy jako roczniak,by go besztac.Do dzis na widok pakunkow w woreczkach skacze i usiluje otworzyc,na co serducho peka mi na kawaleczki.Milczenie jest zlotem,a mowa srebrem.

Dyziowaty

Avatar użytkownika
 
Posty: 2
Od: Czw lis 22, 2018 12:50

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga66, Blue, Mojo97, polalala i 207 gości