Legowisko dla psa

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto lis 13, 2018 13:49 Re: Legowisko dla psa

Hmm, nigdy o czymś takim nie słyszałam, trzeba spróbować. Może mojemu pieskowi przypadnie do gustu.

magdakor1

 
Posty: 4
Od: Wto paź 30, 2018 10:14

Post » Wto lis 13, 2018 14:20 Re: Legowisko dla psa

Masz na myśli legowiska ortopedyczne? Wiele psów wymaga takich legowisk, przykładowo praktycznie wszystkie rasy duże i olbrzymie, u których wady narządu ruchu są bardzo częste, lub też wszystkie psy starsze z różnymi zwyrodnieniami spowodowanymi wiekiem :) Warto wtedy wydać każde pieniądze, byle ulżyć psu.
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob gru 07, 2019 8:12 Re: Legowisko dla psa

Też nie słyszałam o takich akcesoriach, że są legowiska ortopedyczne. Ale to dobrze, bo jeśli zwierzak ma jakieś problemy to będzie odczuwał po prostu zdecydowanie mniejszy dyskomfort :piwa:

jozefin0a

Avatar użytkownika
 
Posty: 3
Od: Sob gru 07, 2019 8:04

Post » Pon lut 10, 2020 8:12 Re: Legowisko dla psa

milva b pisze:
Ew411 pisze:Myślę, ze jedna sie zdecyduje, ale na pewno zdecyduje się na legowisko które można całkiem rozebrać. Teraz jedynie znaleźć jakieś fajne ;)

Całkowicie rozbieralne i łatwe w praniu mam legowisko z Drzemadeł. Zamówiłam sobie rozmiar XXL by zmieściły się koty i pies :)
Można sobie wybrać dowolne tkaniny, czy w środku ma być materac z gąbki( do wyboru jaka to ma być gąbka) czy poducha pikowana z wypełnieniem poliestrowym.
Można ustalić jak grube, wysokie i mocno wypchane mają być brzegi legowiska.
Materac jest wyjmowany z pokrowcem na suwak, spód i brzegi legowiska łatwo zrolować i wrzucić do pralki ;)

Obrazek

Tu same koty, pies został wykopany :ryk:
Obrazek


Wygląda na bardzo wygodnie. Zwierzakom też sie chyba podoba :D

Wyspiarz

 
Posty: 12
Od: Pt lis 15, 2019 16:38

Post » Sob sie 05, 2023 13:51 Re: Legowisko dla psa

Myślę że legowisko ortopedyczne sprawdzi się najlepiej jeśli występują jakies problemy zdrowotne u psa. Tak normalnie to bardziej dodatek niż rzecz niezbędna ;)
Wakacje ze swoim kocim przyjacielem https://trigodi.com/

Marek534

 
Posty: 80
Od: Wto lip 11, 2023 11:27

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości