Bezdomne koty

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt lis 09, 2018 14:05 Re: Dramat Trzebiatów-POTRZEBNE DT dla kotów stamtąd

Większość czasu tak przy nim leży? :1luvu:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lis 09, 2018 19:43 Re: Dramat Trzebiatów-POTRZEBNE DT dla kotów stamtąd

W Pustkowie koło Rewala ograniczaniem populacji kotów zajmują się kuny. Dziewczyna z sanatorium przy którym bytuje ok 40 kotów twierdzi, ze u nich to i tak koty maja dobrze bo je dokarmiają a gdzie indziej to przeganiają. Chciałam wysłać domek styropianowy ale sanatorium się nie zgodzi na postawienie bo Sanepid...https://www.facebook.com/groups/1435006 ... nt_mention
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Nie lis 11, 2018 11:24 Re: Dramat Trzebiatów-POTRZEBNE DT dla kotów stamtąd

Wczoraj dzwonił Karmiciel. Dwa koty po tygodniu nieobecnosci przyczołgały się,by skonać na Jego oczach.Zatrute prawdopodobnie.
Nie umiałam pocieszać,bo nie mam słów :crying:
Serce mi pękło.

Ps.Maryla Wielkie Dzięki za Twoją Sanabelle i jej ilość :201421
Do Madie p.F nie mógł się dodzwonić by podziękować..



.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie lis 11, 2018 12:44 Re: Dramat -POTRZEBNE DT dla kotów

Biedne koty...

Widziałam telefon od Pana Franciszka. Zadzwonię do niego jutro. Nie miałam wcześniej głowy.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lis 11, 2018 16:31 Re: Dramat -POTRZEBNE DT dla kotów

Zadzwoń,bo On myśli że chyba zmieniłaś nr tel. i może nie chcesz z Nim rozmawiać,bo dzwonił kilka razy,w różnych porach...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw lis 22, 2018 19:00 Re: Dramat -POTRZEBNE DT dla kotów

Dziś dzwonię poinformować Pana Franciszka, że nasza firma zgodziła się przekazać polowe datków ze zbiórki świątecznej na rzecz kotów Pana Franciszka. Będziemy organizować sprZedaz ciast, będzie stała skrzynka - skarbonka. Oprócz tego zgodzono się na wystawienie pudła na dary dla kotów które ( jeśli coś się pojawi) zostaną wysłane kurierem do Pana Franciszka wraz z karmą zakupioną z $ ze zbiórek.

Nie wiem ile uda nam się zebrać, ale Cokolwiek się zbierze, to więcej niż nic.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 22, 2018 19:44 Re: Dramat -POTRZEBNE DT dla kotów

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lis 22, 2018 22:23 Re: Dramat -POTRZEBNE DT dla kotów

Poniżej wklejam treść maila:

Moi Drodzy,
mimo, że jeszcze listopad, to już coraz bardziej czuć świąteczny klimat .
W tym roku nie może zabraknąć naszej tradycyjnej charytatywnej inicjatywy - Charity Cake - czyli pieczemy, kupujemy i pomagamy. A komu w tym roku?

Zbieramy na dwa cele:
1) Szlachetną Paczkę - dla potrzebującej rodziny z Kętrzyna - dla Pani Ani i Pana Adama, którzy wychowują czworo dzieci. Potrzeby rodziny są duże, a my przez swój udział możemy sprawić, że ich święta w tym roku będę piękne, spokojne i radosne. Tutaj znajdziecie pełen opis rodziny, ich potrzeby oraz szczegółowe informacje. Koordynatorem paczki jest XXX
2) Zwierzaki - którymi opiekuje się Pan Franciszek - więcej informacji znajdziecie tutaj. Jeśli ktoś z Was chciałby przynieść także karmę dla kotów (dla psów też się nie zmarnuje) - to prośba o dostarczenie jej do Kingi Kaczanów. ( to ja)

Charity Cake odbędzie się 28 listopada i 5 grudnia, w Agorze i już teraz zachęcam, aby zgłaszać się (lista) do przygotowania ciasta, ciasteczek, tortów, słodkości i wesprzeć inicjatywę.
Świnka skarbonka będzie czekać na Was w stałym miejscu w Agorze."

Więc drogie Panie z Warszawy. Jeśli ktoś ma ochotę wesprzeć Pana Franciszka ciastem lub innym wypiekiem to chętnie przyjmę na tę okoliczność :) Sama zamierzam zrobić rurki z kremem :) Pracujemy przy metrze Politechnika i ciasto można mi podrzucić dzień/wieczór wcześniej
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lis 23, 2018 11:32 Re: Dramat -POTRZEBNE DT dla kotów

:1luvu:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt lis 23, 2018 23:55 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- WARSZAWO ZRÓB CIASTO,WESPRZYJ KO

:!:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24


Post » Sob lis 24, 2018 8:42 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- WARSZAWO ZRÓB CIASTO,WESPRZYJ KO

Staram się :wink:
Ale zaraz będę wzywać po kolei do tablicy warszawskie ciotki :twisted:
I do kuchni zapędzać :smokin:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob lis 24, 2018 16:47 Re: Dramat Trzebiatów-POTRZEBNE DT dla kotów stamtąd

tabo10 pisze:Wczoraj dzwonił Karmiciel. Dwa koty po tygodniu nieobecnosci przyczołgały się,by skonać na Jego oczach.Zatrute prawdopodobnie.
Nie umiałam pocieszać,bo nie mam słów :crying:
Serce mi pękło.


Koszmar straszny :placz: :placz: :placz:

[*][*]

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Sob lis 24, 2018 18:43 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- WARSZAWO ZRÓB CIASTO,WESPRZYJ KO

Madie, przyblizylabys mi jak to ogarnąć z tym ciastem? gdybym upiekla to na kiedy i jak je przekazac?
i jakie ciasta ewentualnie?
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Sob lis 24, 2018 22:05 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- WARSZAWO ZRÓB CIASTO,WESPRZYJ KO

Ciasta będą sprzedawane u nas 28 listopada i 5 grudnia..

Mogę odebrać ciasto rano w te dni gdziekolwiek przy linii metra (niestety nie jesteśmy już zmotoryzowani po wypadku brata w poniedziałek) albo dzień wcześniej ale także gdzieś, gdzie łatwo się skomunikować. Pracuję przy metrze Politechnika. Ciasta/ciasto/wypieki mogą być dowolne. Blachę oddam oczywiście jesli nie bedzie mozliwosci szybkiego przełożenia.

Odnośnie newsów to:

1. Umarł kolejny kot z powodu otrucia :( Pan Franciszek ledwo potrafił o tym opowiedzieć...
2. Są pierwsze dary w pudle dla kotów. Moja niezastąpiona szefowa przyniosła puszeczki i zaszetki
3. Wysłałam Panu Franciszkowi na konto 200zł. Złożyliśmy się z TŻtem na mięso dla kotów. Panu Franciszkowi żeby nie było mu głupio ( a i tak było) powiedzieliśmy że składały się 4 osoby. Niech mają choć trochę dobra przed zimą. Póki będziemy mogli to tez przelewy będziemy robili.

Dobrej reszty weeknedu Wam życzę.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: muza_51 i 43 gości