Ogłoszenia "Wezmę kota"

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon lis 05, 2018 16:19 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

jasdor, niestety białaczkowiec odpada - kot w założeniu jedynakiem ma być, ale 2 x w roku przyjeżdża ich córka z kotem właśnie.
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5841
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Pon lis 05, 2018 20:08 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Szkoda. Mam jeszcze maluszka nie-białaczkowego, ok. półrocznego
Picolo . Odrobaczony, zaszczepiony, kuwetkowy, bardzo proludzki.
Został sam w pokoju, jego rodzeństwo się rozeszło do nowych domów.
Obrazek

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Pon lis 05, 2018 21:15 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Fatka pisze:jasdor, niestety białaczkowiec odpada - kot w założeniu jedynakiem ma być, ale 2 x w roku przyjeżdża ich córka z kotem właśnie.

a na długo przyjeżdża? Nie można jej zaszczepić przeciw białaczce? Będą jeść z jednej miseczki? nie można ich rozdzielać? (pewnie to ostatnie najtrudniejsze)..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lis 05, 2018 22:35 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Na 2- 3 tygodnie. W 2 pokojowym mieszkaniu, w którym mieszka wtedy za dużo ludzi ścisła izolacja byłaby trudna. Pokażę Picolo.
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5841
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Pon lis 05, 2018 23:08 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Dziękuję :) Jak sie spodoba to dowieziemy

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Śro lis 07, 2018 8:40 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Fatka pisze:Poszukiwany dorosły kot o miłym charakterze do mieszkania w bloku(kot będzie niewychodzący i będzie jedynakiem, bez innych kotów czy psa). Miło by było, aby był spokojny a nie odrzutowiec ;)
Ręczę za ten domek. Rzeszów i okolice - państwo nie są zmotoryzowani więc szukamy w miarę blisko.
W miejscowym przytulisku raczej materiał na koty wychodzące, w schronisku w Rzeszowie jeszcze nie byli.

Parę dni temu dojrzałam, ale chciałam dać pierwszeństwo krosniakom bialaczkowym..jak nie może być bialaczkowy, to taką kocie pokażę.. oszacowana na wiosnę / lato zeszłego roku. Jest szybka, zwinna, sprytna, nie wykorzystuje tego co prawda do wspinaczki po zaslonach, ale nie lubi być zamknięta (pokoj / klatka) kiedy słyszy że człowiek jest gdzieś w pobliżu, to kombinuje żeby się do człowieka dostać. Pakuje się na kolana, barunkuje, mruczy, towarzyska względem innych kotów. Co nietypowe - okazuje wdzięczność liżąc rękę jak pies. Jest bardzo wdzięcznym kotkiem, szybko się odnajduje w nowym miejscu, taki słodziak - przylepa. Do domu bez małych dzieci. Można poznać osobiście w Rzeszowie. (Na zdjęciach wychodzi kwaśna mina - w rzeczywistości taka nie jest). Może i kiedyś dawno z jakiegoś mieszańca - te białe włoski na czarnych łatkach nieco dłuższe. Można nosić na rękach, jeśli ktoś lubi..
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Odpchlona, odrobaczona, wysterylizowana, wolna od świerzba, brak jednego kła (ząbek najprawdopodobniej zatrzymany - nie doprowadziło to do infekcji na dworze, więc postanowiłam nie dłubać przy nim), jeszcze przed szczepieniem; może zostać zaczipowana; testy panleuopenia, bialaczka, hiv - ujemne; jeszcze drobinka - niespełna 2,8 kg, ale z pewnością jej przybędzie.. Kuweta - bezbłędnie.

Aga.ta

Avatar użytkownika
 
Posty: 103
Od: Pt lip 20, 2018 23:39

Post » Nie lis 11, 2018 0:33 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Fatka pisze:Poszukiwany dorosły kot o miłym charakterze do mieszkania w bloku(kot będzie niewychodzący i będzie jedynakiem, bez innych kotów czy psa). Miło by było, aby był spokojny a nie odrzutowiec ;)
Ręczę za ten domek. Rzeszów i okolice - państwo nie są zmotoryzowani więc szukamy w miarę blisko.
W miejscowym przytulisku raczej materiał na koty wychodzące, w schronisku w Rzeszowie jeszcze nie byli.


Witam, mam 6-letniego Nikusia do adopcji, jest bardzo spokojny, jego głównym zajęciem jest spanie lub domaganie się głasków. U weterynarza jest spokojny. Jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony. Jestem co prawda z Wrocławia, ale jakiś transport byłby do ogarnięcia.
Ogłoszenie z dodatkowymi info i fotkami: https://www.olx.pl/oferta/spokojny-kot-nakolannikowy-niko-szuka-kochajacego-domu-CID103-IDxk7z5.html
Pozdrawiam!
Obrazek
Obrazek Obrazek
* * * * * SZKRABY Z ULICY * * * * * * * * * * KOTY Z PIŁY * * * * * *

Asia4

Avatar użytkownika
 
Posty: 149
Od: Sob paź 21, 2017 18:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lis 11, 2018 13:33 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Dziękuję Wam bardzo, kotki zaprezentowałam pomogłam kupic wprawkę, dałam zabezpieczenia na okna uchylne bo kiedyś kupiłam za dużo(okazało się, że tego w salonie lepiej nie otwierać bo zostanę z oknem w rękach :ryk: ) i ... czekamy. W razie czego będę się kontaktować.
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5841
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Pt lis 16, 2018 19:31 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Fatka pisze:Dziękuję Wam bardzo, kotki zaprezentowałam pomogłam kupic wprawkę, dałam zabezpieczenia na okna uchylne bo kiedyś kupiłam za dużo(okazało się, że tego w salonie lepiej nie otwierać bo zostanę z oknem w rękach :ryk: ) i ... czekamy. W razie czego będę się kontaktować.

To jeszcze raz Rzeszów :)
Mlodniejacy 7 latek, będzie wyglądał mniej - więcej tak (o puchatość chodzi) Obrazek Obrazek
Obecnie w trakcie leczenia Obrazek
Testy ujemne (białaczka, HIV)
Charakter już widać tu https://uploadfile.pl/pokaz/1553806---ynep.html i tu https://uploadfile.pl/pokaz/1553964---5cdu.html

Aga.ta

Avatar użytkownika
 
Posty: 103
Od: Pt lip 20, 2018 23:39

Post » Nie sty 13, 2019 20:34 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Osoba z Warszawy szuka jak najmniejszego kotka.Sprawdzony dom.

siliana

 
Posty: 9856
Od: Śro lis 09, 2005 23:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 13, 2019 20:39 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Jak najmniejszego czyli najmłodszego czy najmniejszego rozmiarowo niezależnie od wieku?
Kot na jedynaka czy na dokocenie?
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Wto sty 15, 2019 20:32 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Chodzi o kociaka. W domu jest koci senior akceptujący inne koty.

siliana

 
Posty: 9856
Od: Śro lis 09, 2005 23:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sty 15, 2019 22:09 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

siliana pisze:Chodzi o kociaka. W domu jest koci senior akceptujący inne koty.

https://www.gumtree.pl/a-koty/wawer/za- ... 0473527709

Akceptuje pięknie starsze koty. Kociakiem nie jest ale jest 8-miesięczbymurokliwym młodzikiem.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55323
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro sty 16, 2019 20:01 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

ASK@ pisze:https://www.gumtree.pl/a-koty/wawer/za-darmo-uzi+-niesmialy-urokliwy-buras-co-milosci-szuka/1003989349330910473527709

Akceptuje pięknie starsze koty. Kociakiem nie jest ale jest 8-miesięczbymurokliwym młodzikiem.


Dzięki, przekazałam.

siliana

 
Posty: 9856
Od: Śro lis 09, 2005 23:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lut 21, 2019 13:57 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Hej!
Do mojej kociej rodzinki - Nestor i Bromba , oboje ok. 11 lat - szukam zdrowego malucha.
Raczej celuję w kociaka płci męskiej, poniżej roku, co by rozruszał towarzystwo.
Ktoś, coś? :201461
Pozdrawiam!
Obrazek Obrazek
Gżdacz ['] 07.12.2009r.

paulinka116

 
Posty: 424
Od: Pon lis 10, 2008 23:52
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 25 gości