1m2 na kota!Koty u zbieraczki.Zastraszona Fela prosi o dom !

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Wto paź 23, 2018 22:30 Re: 1m2 na kota!Koty u zbieraczki.Zastraszona Fela prosi o d

ser_Kociątko pisze:Malinka u siebie w domku.
Wyszła z transporterka, połaziła trochę na ugiętych nogach.
Ma do dyspozycji 2 pokoje (na razie).
Odwiedziła kuwetę, było siku.
Jeść nie chce.
Teraz śpi za telewizorem.



Ja wiem, że w obliczu kotek spod bloku to nic wielkiego, ale tak przypomnę :)

No i dodam, że dzisiaj zjadła Feringę. Uwielbia ją. I kupa już była.
ser_Kociątko
 

Post » Wto paź 23, 2018 22:39 Re: 1m2 na kota!Koty u zbieraczki.Zastraszona Fela prosi o d

No tak :) Kolejna tri spod bloku przypomina o swoim istnieniu :)
Strasznie się cieszę, że już w swoim domku . Takiego jedzonka w życiu w pysiu nie miała :)
A najbardziej się cieszę z tej KUPY :1luvu:
ser_Kociątko może następna ? :mrgreen:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno


Post » Śro paź 24, 2018 6:40 Re: 1m2 na kota!Koty u zbieraczki.Zastraszona Fela prosi o d

ser_Kociątko pokaż jakieś zdjęcia Malinki z nowego domku :D

a czy maleństwu i mamie tri z piwnicy podano surowicę? bez tego,marnie to rokuje-także w domu.Zwłaszcza niedoświadczonym,który nie miał kotów :cry:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro paź 24, 2018 11:35 Re: 1m2 na kota!Koty u zbieraczki.Zastraszona Fela prosi o d

ser_Kociątko pisze:
ser_Kociątko pisze:Malinka u siebie w domku.
Wyszła z transporterka, połaziła trochę na ugiętych nogach.
Ma do dyspozycji 2 pokoje (na razie).
Odwiedziła kuwetę, było siku.
Jeść nie chce.
Teraz śpi za telewizorem.



Ja wiem, że w obliczu kotek spod bloku to nic wielkiego, ale tak przypomnę :)

No i dodam, że dzisiaj zjadła Feringę. Uwielbia ją. I kupa już była.


FANTASTYCZNIE! :1luvu: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro paź 24, 2018 11:49 Re: 1m2 na kota!Koty u zbieraczki.Zastraszona Fela prosi o d

jasdor pisze:
Czy jest tu ktoś, kto zna się na podatkach i tym podobnych darowiznach ? Bardzo proszę o kontakt, bo nie wiem, czy nie będę musiała się przeprowadzić na pobyt czasowy za kratki ;)


Kwota darowizny od jednej osoby wolna od opodatkowania to 4.902 zł (sumowane w ciągu 5 lat). Życzę Ci zapłacenia choć raz podatku :) Od nadwyzki powyżej tych 4902 zł. https://ksiegowosc.infor.pl/podatki/pod ... osoby.html
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Śro paź 24, 2018 12:09 Re: 1m2 na kota!Koty u zbieraczki.Zastraszona Fela prosi o d

Fotki z nowego domku Malinki:
Obrazek
Obrazek


i u Pańcia na łapkach
Obrazek
ser_Kociątko
 

Post » Śro paź 24, 2018 12:16 Re: 1m2 na kota!Koty u zbieraczki.Zastraszona Fela prosi o d

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro paź 24, 2018 12:41 Re: 1m2 na kota!Koty u zbieraczki.Zastraszona Fela prosi o d

tabo10 pisze:ser_Kociątko pokaż jakieś zdjęcia Malinki z nowego domku :D

a czy maleństwu i mamie tri z piwnicy podano surowicę? bez tego,marnie to rokuje-także w domu.Zwłaszcza niedoświadczonym,który nie miał kotów :cry:

Chcesz żebym Cię śmiechem zabiła :ryk: Surowice ? W Krośnie ? Dla bezdomnego kota ?
Kotka zupełnie nie chorowała, nie miała objawów. Może już kiedyś przechorowała, a może była szczepiona, bo to kot wywalony prawdopodobnie już w ciąży.
Będę je odbierać w piątek to się dopytam, ale wątpię. Malutka jest już zdrowa i można ją zabrać z lecznicy, rodzeństwo nie przeżyło. Było ich 4. Jedno umarło jeszcze w piwnicy, dla 2 pani znalazła dom, ale śle leczone (gdzie indziej) , nawet nie zdiagnozowane, przez 2 tygodnie , nie poradziły sobie. Ocalało tylko to jedno odwiezione z mamą .

Ewa.KM pisze:
jasdor pisze:
Czy jest tu ktoś, kto zna się na podatkach i tym podobnych darowiznach ? Bardzo proszę o kontakt, bo nie wiem, czy nie będę musiała się przeprowadzić na pobyt czasowy za kratki ;)


Kwota darowizny od jednej osoby wolna od opodatkowania to 4.902 zł (sumowane w ciągu 5 lat). Życzę Ci zapłacenia choć raz podatku :) Od nadwyzki powyżej tych 4902 zł. https://ksiegowosc.infor.pl/podatki/pod ... osoby.html

czyli wszystko jasne, dzięki :smokin:

Malinka cudna :1luvu: Ma powalające te oczyska. A ja dalej mam wyrzuty sumienia, że odebrałam ją Miśkowi :placz:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Śro paź 24, 2018 12:43 Re: 1m2 na kota!Koty u zbieraczki.Zastraszona Fela prosi o d

A co, Misiek ma do Ciebie pretensje? :smiech3:
U pani koty szczepione? Nie wiem, ale jak nhie to najlepiej szybko zaszczepić skoro masz kontakt i z nimi , i z pp...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro paź 24, 2018 12:52 Re: 1m2 na kota!Koty u zbieraczki.Zastraszona Fela prosi o d

Szczesliwa Malinka! <3
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro paź 24, 2018 13:02 Re: 1m2 na kota!Koty u zbieraczki.Zastraszona Fela prosi o d

Marzenia - nie mam kontaktu z PP. Tej koteczki i maluszka nawet nie widziałam na własne oczy.
Porozmawiam z Miśkiem, ale z tego, co widzę to on nie zainteresowany babami. Ciągle nosi tylko pozagryzane ptaszyska w pyszczku. Polowanie mu się bardziej podoba niż kociczki

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Śro paź 24, 2018 13:05 Re: 1m2 na kota!Koty u zbieraczki.Zastraszona Fela prosi o d

jasdor pisze:Marzenia - nie mam kontaktu z PP. Tej koteczki i maluszka nawet nie widziałam na własne oczy.
Porozmawiam z Miśkiem, ale z tego, co widzę to on nie zainteresowany babami. Ciągle nosi tylko pozagryzane ptaszyska w pyszczku. Polowanie mu się bardziej podoba niż kociczki

a to sorry, czytam w stresie i w chorobie, widocznie źle zrozumiałam - myślałam, ze jakąś w piątek odbierasz..
No to jak Misiek woli ptaszki :ryk: to nie masz podstaw mieć wyrzutów sumienia, ze mu Malinkę zabrałaś :D
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro paź 24, 2018 13:06 Re: 1m2 na kota!Koty u zbieraczki.Zastraszona Fela prosi o d

jasdor pisze:
tabo10 pisze:ser_Kociątko pokaż jakieś zdjęcia Malinki z nowego domku :D

a czy maleństwu i mamie tri z piwnicy podano surowicę? bez tego,marnie to rokuje-także w domu.Zwłaszcza niedoświadczonym,który nie miał kotów :cry:

Chcesz żebym Cię śmiechem zabiła :ryk: Surowice ? W Krośnie ? Dla bezdomnego kota ?
(...):placz:


Dziewczyny szukają niejednokrotnie przez forum surowicy. Dla bezdomnych także. I nie tylko w Wwie.
To wcale śmieszne nie jest. Niestety.
Piszesz,że jest ktoś chętny na nie,więc może on sprowadzi i pokryje koszt surowicy. Czasem wystarczy,żeby wiedział czego i gdzie szukać.I miał świadomość.
Nie czekał jak ludzie,którzy wzięli maluchy ,które odeszły już na pp i nawet diagnozy nie miały.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Mojo97, polalala i 231 gości