Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 46

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob paź 20, 2018 18:39 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

zgodziłabym się na tę propozycję

MaryLux

 
Posty: 159597
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob paź 20, 2018 21:43 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze:zgodziłabym się na tę propozycję

I właśnie się zgodziłam.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 20, 2018 21:47 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Gosiagosia pisze:A ja myślałam że to propozycja na stałe to chyba ja muszę się pouczyć czytać ze zrozumieniem :mrgreen:

Nie , nie .....tylko tymczas.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 20, 2018 21:53 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MonikaMroz pisze:Fajna propozycja Ewciu :D
I może fizycznie odpoczniesz jak masz tylko szkolić dziewczyny ...

W sumie fajna. Zawsze to taka odskocznia od codzienności. Nawet nie mam zamiaru się przepracowywać bo mam je nauczyć standardów pracy w naszej firmie . Mam nadzieję , że okażą się pojętne i , że będą chciały słuchać tego co mam do przekazania.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź


Post » Sob paź 20, 2018 21:54 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MonikaMroz pisze:A nawiazując do pogody to u nas to samo. Pochmurno, chłodniej i mży...

O tak. Skończyła się złota polska jesień .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 20, 2018 21:54 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze::piwa: :piwa: :piwa:

:201461 :201461 :201461
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 20, 2018 22:04 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:
Gosiagosia pisze:Ewuniu jaka dobra wiadomość :1luvu: docenili cię. Nareszcie będziesz mogła odpocząć od zgag ale też od męczących zmian. Bardzo się cieszę, nareszcie słoneczko się do ciebie uśmiechnęło
Pozdrawiam.

Moje zmiany nie są męczące bo ja lubię pracować na środki i popołudniówki za to nienawidzę ranków i pobudek o 4,15 bryyyyy.................
Odpocznę od swoich zgag ale ciekawe na jakie egzemplarze trafie tam. Czy będą słuchały tego co do nich mówię czy miały to totalnie gdzieś.



a może jak tam byłby fajny zespół to przeniosłabyś się do nich?

Co to to nie. Po pierwsze pracuje tam moja była kierowniczka ta od nierobienia niczego która zaczynała u mnie jako kasjerka.Poza tym mam trzy super kierowniczki i fajną koleżankę która się szkoli na zastępcę kierownika do nas. Poza tym najważniejsza dla mnie sprawa to to , że do pracy mam 2 minuty spacerkiem i nie jestem uzależniona od komunikacji miejskiej. Niby 20 min. tramwajem to nie daleko ale pieszo nie chciałoby mi się wracać. Starzeję się i stawiam na wygodę.Tutaj wyjdę o 13,50 z domu, zdążę dojść do pracy, kupić sobie coś do picia, przebrać się , podpisać listę i chwilę pogadać z koleżankami zanim o 14 wejdę na stoisko.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź


Post » Pon paź 22, 2018 7:57 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Gratuluję :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Wto paź 23, 2018 10:11 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Witam.
Wczoraj pogoda nawet dopisała . Było słonecznie i w miarę ciepło czego nie można powiedzieć o dzisiejszym dniu. Byłyśmy wczoraj z mama załatwiać sprawy związane ze spadkiem. Umówione byłyśmy na 13,30 z notariuszem ale parę minut się spóźniłyśmy bo na torowisko tramwajowe nie wiedzieć czemu wjechał samochód firmy transportowej blokując ruch tramwajów. Na szczęście nie trwało to zbyt długo i spóźniłyśmy się tylko 7 minut. Długo to wszystko trwało ale udało nam się wszystko pozałatwiać i niemal o 16,30 opuściłyśmy kancelarię. Miałyśmy jeszcze w planach jechać na cmentarz ale zrezygnowałyśmy bo zanim byśmy dojechały zamknęli by nam cmentarz bo u nas od 1 października cmentarze są otwarte od 8 do 17 a później zamykają bramy. Do domu dotarłyśmy dopiero o 17,15.
Miałam też wczoraj telefon w sprawie łóżka rehabilitacyjnego i jeżeli się nic nie zmieni to w piątek je sprzedamy. Dzwoniła wczoraj babka z Iławy. Wprawdzie ogłaszałam łóżko na OLX tylko na województwo łódzkie ale jak ktoś ma własny transport to co mi za różnica. Wystawiłam je za 1700 zł ale zeszłam jej z ceny do 1450 zł . Mówiła , że ma gdzieś bliżej za 1000 zł ale jej mąż jeździ busem i musiałby sporo drogi nadrabiać. Będzie wracał z Katowic i tak przejeżdżał przez Łódź więc jest mu po drodze. Na razie zarezerwowała łóżko i ma dzwonić w czwartek dogadywać szczegóły.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 23, 2018 11:07 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Witam.
Wczoraj pogoda nawet dopisała . Było słonecznie i w miarę ciepło czego nie można powiedzieć o dzisiejszym dniu. Byłyśmy wczoraj z mama załatwiać sprawy związane ze spadkiem. Umówione byłyśmy na 13,30 z notariuszem ale parę minut się spóźniłyśmy bo na torowisko tramwajowe nie wiedzieć czemu wjechał samochód firmy transportowej blokując ruch tramwajów. Na szczęście nie trwało to zbyt długo i spóźniłyśmy się tylko 7 minut. Długo to wszystko trwało ale udało nam się wszystko pozałatwiać i niemal o 16,30 opuściłyśmy kancelarię. Miałyśmy jeszcze w planach jechać na cmentarz ale zrezygnowałyśmy bo zanim byśmy dojechały zamknęli by nam cmentarz bo u nas od 1 października cmentarze są otwarte od 8 do 17 a później zamykają bramy. Do domu dotarłyśmy dopiero o 17,15.
Miałam też wczoraj telefon w sprawie łóżka rehabilitacyjnego i jeżeli się nic nie zmieni to w piątek je sprzedamy. Dzwoniła wczoraj babka z Iławy. Wprawdzie ogłaszałam łóżko na OLX tylko na województwo łódzkie ale jak ktoś ma własny transport to co mi za różnica. Wystawiłam je za 1700 zł ale zeszłam jej z ceny do 1450 zł . Mówiła , że ma gdzieś bliżej za 1000 zł ale jej mąż jeździ busem i musiałby sporo drogi nadrabiać. Będzie wracał z Katowic i tak przejeżdżał przez Łódź więc jest mu po drodze. Na razie zarezerwowała łóżko i ma dzwonić w czwartek dogadywać szczegóły.


żeby się udało sprzedać :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72705
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto paź 23, 2018 11:46 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Mam taką nadzieje.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 23, 2018 16:55 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

U nas też pogoda paskudna, wieje i leje, ale cóż, w końcu mamy koniec października. Nie ma co oczekiwać że przez cały rok będzie ładnie. Chociaż nie miałabym nic przeciwko :wink:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto paź 23, 2018 17:34 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

W Warszawie też paskudnie aż głowę urywa. :cry:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Mofexi, Silverblue, zuza i 62 gości