Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro paź 03, 2018 18:24 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

A ja bym pacła Ofelku za to.
Chiko

Chikita

 
Posty: 6400
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Śro paź 03, 2018 18:33 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Chiko ja też bym pacł :twisted:
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Śro paź 03, 2018 18:34 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

To pacnijmy we dwóch. Ja z lewej, a Ty z prawej.
Chiko

Chikita

 
Posty: 6400
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Śro paź 03, 2018 18:45 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Chiko - jestemy arystokrata światłowód umówuwieni! Ty z lewowej, ja z prawowej a na koniec Carmen Ofelku pacnie w samo środkowe! I jeszcze Lusia nasiusia do kapciów i w ściany pupa utrzy. A my zaraz po niej! Ofelku przemiaukowane bedzie miała żech :twisted:
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Śro paź 03, 2018 20:31 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

A jak Ofelku pójdzie to my pójdziemy za nią i pokażemy Dużej Carmen, że to wszystko Ofelku zrobiła !

Chikita

 
Posty: 6400
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Śro paź 03, 2018 21:02 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Ojejej! Co wy miaukacie! Nie możmna Ofelku pacać! Bo ona jezd groźmna jak nie więco! Nawet doctorro się jej boja... :strach: I Duzia też się jej czasami boja :strach: I ja też się bojam czasami :strach:
Mała Ciorna Carmen

Miaups. Lusia, ja nie będę ucierać dupinki w ścianę bo ściana jezd tfarda a dywanik miątki.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33189
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro paź 03, 2018 21:08 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bestol pisze:Też bym w ścianę utarł koło kuweta i na dywanik i jak Duża przyjdzie na Ofelku bym wymownie wylampiwał siem :twisted:
:flowerkitty: :201415 :201453

zrób tak

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro paź 03, 2018 21:10 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

MB&Ofelia pisze:Ojejej! Co wy miaukacie! Nie możmna Ofelku pacać! Bo ona jezd groźmna jak nie więco! Nawet doctorro się jej boja... :strach: I Duzia też się jej czasami boja :strach: I ja też się bojam czasami :strach:
Mała Ciorna Carmen

Miaups. Lusia, ja nie będę ucierać dupinki w ścianę bo ściana jezd tfarda a dywanik miątki.

A w dywanik lepiej się pewnie wciera

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt paź 05, 2018 21:30 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

MB&Ofelia pisze:Ojejej! Co wy miaukacie! Nie możmna Ofelku pacać! Bo ona jezd groźmna jak nie więco! Nawet doctorro się jej boja... :strach: I Duzia też się jej czasami boja :strach: I ja też się bojam czasami :strach:
Mała Ciorna Carmen

Miaups. Lusia, ja nie będę ucierać dupinki w ścianę bo ściana jezd tfarda a dywanik miątki.


Ale jak my we trzech weźmiem i pacnieniemy to Ofelka raczej będzie się bać, bo Bil'u to wygląda na dużego, moja Duża to mówi, że ja też wyrośnięta i tak we dwóch to będziem bardziej więksi od Ofelku i to ona się będzie bać.
Chiko

Chikita

 
Posty: 6400
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Sob paź 06, 2018 13:35 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Chikita pisze:
MB&Ofelia pisze:Ojejej! Co wy miaukacie! Nie możmna Ofelku pacać! Bo ona jezd groźmna jak nie więco! Nawet doctorro się jej boja... :strach: I Duzia też się jej czasami boja :strach: I ja też się bojam czasami :strach:
Mała Ciorna Carmen

Miaups. Lusia, ja nie będę ucierać dupinki w ścianę bo ściana jezd tfarda a dywanik miątki.


Ale jak my we trzech weźmiem i pacnieniemy to Ofelka raczej będzie się bać, bo Bil'u to wygląda na dużego, moja Duża to mówi, że ja też wyrośnięta i tak we dwóch to będziem bardziej więksi od Ofelku i to ona się będzie bać.
Chiko

:ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob paź 06, 2018 18:31 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Cześć Bilu,
tu tfój kumpel Lilo.
Mosze by tak zrobić dużym prezenta tak jak Miłozwierz?


Obrazek

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob paź 06, 2018 18:40 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Dyktatura pisze:Cześć Bilu,
tu tfój kumpel Lilo.
Mosze by tak zrobić dużym prezenta tak jak Miłozwierz?


Obrazek

:ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob paź 06, 2018 20:04 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Ekhm, Mała Czarna dziś rano zdemolowała firankę. Pazurkiem zahaczyła. No i próbując go oswobodzić zdjęła połowę firanki.
Czy ktoś mi może doradzić, jak złapać tą czarną @ i zrobić jej manicure?
Duża

PS. Ostrzeżenie dla kociej ekipy naradzającej się na Ofelię. Jej Kicistość miała już okazję złoić skórę kocurom większym od siebie. Aż się za nimi kurzyło.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33189
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob paź 06, 2018 20:23 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Niezbyt pomogę, bo osobiście jestem bardzo sceptycznie nastawiona wobec przycinaniu, ale pomimo mojej niechęci starej obcinam... u veta (tak wiem, zaprzeczam sama sobie). To znaczy vetka przychodzi do nas, bo stara straszna histeryczka i gryźć próbuje (pech chciał, że musiałam usunąć praktycznie wszystkie :mrgreen: ) i wije się jak wąż.
Ale próbowała mi pokazać abym nie musiała za każdym razem jeździć (mieszkam 120 km dalej)- wziąć kota pod pachę i zaklinować albo "usiąść" na niego i unieruchomić nogami. W rękę szybko obcinak, pazurki wysunąć i szybko ściąć. Łatwizna :mrgreen:

Chikita

 
Posty: 6400
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Sob paź 06, 2018 20:56 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

MB&Ofelia pisze:Ekhm, Mała Czarna dziś rano zdemolowała firankę. Pazurkiem zahaczyła. No i próbując go oswobodzić zdjęła połowę firanki.
Czy ktoś mi może doradzić, jak złapać tą czarną @ i zrobić jej manicure?
Duża

PS. Ostrzeżenie dla kociej ekipy naradzającej się na Ofelię. Jej Kicistość miała już okazję złoić skórę kocurom większym od siebie. Aż się za nimi kurzyło.

Mała Ciorna miała rację. Firanka przecież na nią napadła. A Ofelku dawała radę POJEDYNCZYM kocurkom, ale ze zwartą ekipą tak łatwo nie pójdzie
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 140 gości