Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob wrz 08, 2018 10:56 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

[d][d][color=#BF0000][b]SOS!!!
Dziewczyny, wiem że wszyscy tu "zakoceni" po uszy, ale znacie może kogoś kto mógłby dać DT?

Moja znajoma z Dogo złapała 2 bezdomne kotki do sterylizacji.

Są bardzo zaniedbane, dorosłe, ale malutkie, ważą niecałe 3 kg.

Nie są dzikie, tylko przestraszone.

W pn. mają zostać wypuszczone, czyli zaraz po sterylce.
[/color][/d][/d][/b]

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Sob wrz 08, 2018 16:03 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Gabi79 pisze:[d][d][color=#BF0000][b]SOS!!!
Dziewczyny, wiem że wszyscy tu "zakoceni" po uszy, ale znacie może kogoś kto mógłby dać DT?

Moja znajoma z Dogo złapała 2 bezdomne kotki do sterylizacji.

Są bardzo zaniedbane, dorosłe, ale malutkie, ważą niecałe 3 kg.

Nie są dzikie, tylko przestraszone.

W pn. mają zostać wypuszczone, czyli zaraz po sterylce.
[/color][/d][/d][/b]



Alarm odwołany, mamy DT.

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Sob wrz 08, 2018 16:49 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

No, to jesteście niezwykłe, albo macie kupe szczęścia :D , a kotki przede wszystkim :1luvu:
Ciągle pełno takich alarmów , a tu prosz... :D
Dzięki wielkie dla dt!!
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie wrz 09, 2018 9:56 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

morelowa pisze:No, to jesteście niezwykłe, albo macie kupe szczęścia :D , a kotki przede wszystkim :1luvu:
Ciągle pełno takich alarmów , a tu prosz... :D
Dzięki wielkie dla dt!!


Niestety gdy wet otworzył kotkę do sterylki okazało się, że ma mnóstwo nieoperacyjnych guzów. Została uśpiona.

Jedyne pocieszenie, że nie odchodziła w bólu I cierpieniu na ulicy.

Kotek jutro trafi do DT.

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Nie wrz 09, 2018 12:23 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

[*] :cry:

za kotka :ok:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie wrz 09, 2018 17:18 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

[*] dla kotki
:ok: :ok: dla kotka
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie wrz 30, 2018 19:40 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Melcia ma za sobą 2 wizyty u weta, bo zaraziłam ją katarem.
W czwartek dostała 4 zastrzyki, a wczoraj 2.
Była bardzo dzielna i grzeczna. :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Po katarze u Melci nie ma już śladu.

Pozdrawiamy serdecznie!!!

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Nie wrz 30, 2018 19:41 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

To trzymajcie się ciepło (zwłaszcza że jesień skokiem wpadła i straszy).
:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon paź 01, 2018 6:44 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Dbajcie o siebie! Zima nadciąga.
A Twój katar też poszedł? dostałaś zastrzyki?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon paź 01, 2018 19:24 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Dzięki dziewczyny!!!

Wetka żartowała, że mnie też da zastrzyk.

Ja się nafaszerowałam aspiryną i różnymi innymi specyfikami, ale nic to nie dało.

Dzisiaj szef przepisał mi antybiotyk (jest lekarzem).
Melcia na szczęście już zdrowa

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Pon lis 12, 2018 21:13 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Pozdrowienia dla wszystkich Melciowych fanek.

Ostatnio Melunia wymiotowała, chyba mimo podawania pasty odkłaczającej kłaczki jej zalegały w zołądku.
Dostała leki, zalecenie kupienia karmy odkłaczającej ( kupiłam tą sugerowaną przez wetkę). Tydzień było ok. i powtórka z rozrywki.
Ja już byłam pełna obaw, więc poprosiłam o wszystkie możliwe badania z krwi. Wyniki świetne!!!!
Kupiłam inną karmę odkłaczającą z Hilsa i teraz wszystko jest ok.

Melcia ma się świetnie!!!

Ps. Kocham tą koteczkę najbardziej na świecie :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Wto lis 13, 2018 1:45 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Spróbuj trawy (albo wysianej osobiście albo kupnej albo zerwanej na łące z dala od samochodów) - powinna się po niej odkłaczyć bezproblemowo. :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto lis 13, 2018 9:18 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Alienor pisze:Spróbuj trawy (albo wysianej osobiście albo kupnej albo zerwanej na łące z dala od samochodów) - powinna się po niej odkłaczyć bezproblemowo. :ok: :ok:


Mój brat kupuje dla swoich kotów taką, do zasiania i też o tym myślałam, tylko, czy to dobry pomysł, jeśli Melcia nie ma zębów?

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Wto lis 13, 2018 9:23 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Nigdy tej gotowej nie kupuję. Brak mi zaufania, że nie ma tam żadnego dodatku.
Sieję owies, ostatnio głównie jęczmień i kot pasie się jak koza. Tzn. najczęściej czeka aż mu podam po trawce do pyska, bo mu się źle gryzie bezzębna paszczą. Daję po jednej, długiej trawce i pochłania z uśmiechem. Tyle, że niekoniecznie go to odkłacza szybko. Zwykle je tę trawę kilka dni - dopraszając sie jakby to był jakiś przysmak. Mam wtedy wrażenie, że jest cały 'zapaćkany' nią w środku.
Kupuję w miejscu gdzie jest taka specjalnie niezaprawiana, czysta. Tzn. ziarenka kupuję :mrgreen:
Droga jak cholera pasta od weta przestała szybko smakować. Chętnie je najtańszą z Rossmana.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto gru 11, 2018 11:51 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Trawa zasiana, a nawet już wyrosła, Melcia trochę ją skubie.

Wymiotów brak, kupki eleganckie, wszystko ok.

Muszę się Wam pochwalić, mój brat adoptował w niedzielę, kotka z Kociej Chatki

http://www.nadziejanadom.org/?kociak=2782

Maestro dość długo był w schronisku, potem od X 2017 w K.CH.

Na razie stacjonuje w sypialni, mam nadzieję, że szybko się dogada z Orionkiem i Ofelią ( Ofelia też jest z Kociej Chatki).

Oczywiście wszystkie koty są super, ale jak wiadomo KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA. jedyna, niepowtarzalna, cudowna :1luvu: :1luvu: :1luvu: ( i moja!!!)

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 110 gości