KONIEC Kocie zakładki i papiernicze różności

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie wrz 16, 2018 11:55 Re: Kocie zakładki i papiernicze różności

marzena81 pisze:
alessandra pisze:
marzena81 pisze:
Hyhyhy :ryk: :mrgreen:
Tuliś, tu Rysio, przekfyciłem lapka od ciotki, która mnie swego czasu wcisneła siostrze :mrgreen: Miło Cię poznać :1luvu: ja jestem chyba ksionsze bo z zamku ksionsz, to ksionsze nie? :wink: :mrgreen: Kolory jesieni som najpiekniejsze, ale my, czarne kocurki jesteśmy jeszcze pienkniejsze Tulisiu! :201461 :1luvu:



Helloł Rysio :1luvu: ja samnajpierw bym chcjał potfierdzic, że ksionsze jesteś na pewno, mnje dowód pszemawia :mrgreen: i jeszcze ,że my som jak te czarne perły dwa i ziomale , bo ja spode Ksionsza , znaczy bendzie hrabi czy cuś :ryk: Tuliś


Helloł hrabi czy cuś! :1luvu: :ryk:
Święta prawda Tulisiu, dwa czarne perły, najcierniejsze i najperlejsze na świecie :mrgreen:
Myślem że ty Tulisiu jesteś conajmniej hrabiom, ale jeszcze sprawdziłem dokłatnie i przeszukałem internetu i snalazłem cosik takiego: Że funkcja księńcia jest wyjontkowa, sze nieco poniżej ksiencia jest markiz – równiesz bardzo wysoki tytuł, a duszo powszechniejszy tytuł to np. hrabia. Tulisiu, moszliwe ze jesteś markizem,bo nie jesteś powszechny albo tesz mozesz być ksionsze, bo w końcu my sem spod Ksionsza obydwa ;) :1luvu: :piwa:



Rysio kota mi deprawuje :P , jak Tuliś będzie markiz , to mi da popalić i jeszcze w koronkach zażyczy sobie chodzić :strach: :ryk:

Z wysyłką poczekaj,ja pisałam na pw, nie ma co na pocztę za często latać :wink:[/quote]

Haha kot w koronkach, dobre :ryk:
OK, przeczytałam, miłego dnia :1luvu:[/quote]
Ps. Zręczne wyjście z wątku Rysio - Tuliś :mrgreen: :ryk: :1luvu:
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Śro wrz 26, 2018 10:42 Re: Kocie zakładki i papiernicze różności

Poproszę kartkę i zakładki : kota ciemno-brązowego,konika morskiego czarnego,misia i kwiatki na patyczku
[*]Bazyl - przepraszam...dziękuję że byłeś
[*]Fibi - wybacz mi...

kasiek252

 
Posty: 2626
Od: Śro sty 06, 2010 12:12

Post » Czw wrz 27, 2018 14:16 Re: Kocie zakładki i papiernicze różności

będzie jeszcze jakiś bazarek z książkami?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lis 08, 2018 11:13 Re: Kocie zakładki i papiernicze różności

przesyłka u mnie :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lis 08, 2018 18:39 Re: Kocie zakładki i papiernicze różności

kasiek252 pisze:Poproszę kartkę i zakładki : kota ciemno-brązowego,konika morskiego czarnego,misia i kwiatki na patyczku

Dzien dobry rany julek... Ja dopiero wpis zobaczyłam! :roll: czy zamówienie aktualne????? Strasznie przepraszam, ale nie widzialam wpisu...
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Czw lis 08, 2018 18:42 Re: Kocie zakładki i papiernicze różności

mir.ka pisze:przesyłka u mnie :1luvu:

Super :1luvu:
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Śro lis 14, 2018 11:44 Re: Kocie zakładki i papiernicze różności

marzena81 pisze:
kasiek252 pisze:Poproszę kartkę i zakładki : kota ciemno-brązowego,konika morskiego czarnego,misia i kwiatki na patyczku

Dzien dobry rany julek... Ja dopiero wpis zobaczyłam! :roll: czy zamówienie aktualne????? Strasznie przepraszam, ale nie widzialam wpisu...



Jak najbardziej aktualne :)
[*]Bazyl - przepraszam...dziękuję że byłeś
[*]Fibi - wybacz mi...

kasiek252

 
Posty: 2626
Od: Śro sty 06, 2010 12:12

Post » Pt lis 16, 2018 9:44 Re: Kocie zakładki i papiernicze różności

kasiek252 pisze:
marzena81 pisze:
kasiek252 pisze:Poproszę kartkę i zakładki : kota ciemno-brązowego,konika morskiego czarnego,misia i kwiatki na patyczku

Dzien dobry rany julek... Ja dopiero wpis zobaczyłam! :roll: czy zamówienie aktualne????? Strasznie przepraszam, ale nie widzialam wpisu...



Jak najbardziej aktualne :)

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
po pracy napiszę na priv i raz dziękuję :1luvu:
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości