Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Koniec

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw wrz 13, 2018 11:44 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

jozefina1970 pisze:
iza71koty pisze:Czyli mam zaznaczyć że Szamanka Twoja rozumiem?A jak z wysyłką?Chwilowo są dwa do wysłania.

Tak, Szamanka moja :1luvu: , zaraz puszczę przelew. A jak wolisz z wysyłką? Teraz wysłać? Tzn. jak doschnie. Czy potem, razem z tamtymi trzema. Jeżeli teraz to podaj, ile mam Tobie przelać z wysyłką.


Ok :1luvu: :D :1luvu:

Zrobimy tak.Musze obraz dopracować.Jutro dojda farby.Zatem zrobię to w piątek i sobotę.Dzisiaj ponieważ mam ostatnie podobrazie zrobię sobie zarys pierwszego z obrazów Beksińskiego.

Bedzie to ten obraz z bramą i schodami.Jeszcze dokładnie nie wiem ale oprócz obrazu z marami przy ognisku będę musiała zadecydować czy biore na plan latające ryby czy te kominy.Co bardziej by Cię usatysfakcjonowało?


Praca nad tymi obrazami zajmie mi na pewno około 2 tygodni wiec jeśli chcesz już mieć pierwsze dwa u Siebie proponuje wysyłke około wtorku i wtedy ocenisz na żywo czy jesteś zadowolona z mojej pracy ok?W międzyczasie rozpocznę też pracę prawdopodobnie w sobotę, Szamanki dla wtenczas.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw wrz 13, 2018 11:46 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

ASK@ pisze:Szamanka jest piękna. Będzie tworzyć całość cudną z dwójką. Jakby się zapadała w mrok na tym obrazie. Podobne tło daje odczucie kontunuacji. I te białe koty co są lekko poddenerwowane jakby. Ruszaja gdzieś?
może na żarło bo zmierzch zapada i karmiciel spieszy by miski napełnić :wink:

Iza, może do pierwszej "dorób odcinek" . Plisss, plisiuniek... Mnie ona urzekła najbardziej. Bardzo, bardzo. Została mi w duszy. Klimat, światło, tajemniczość.


Poprosze aby aga66 wysłała mi zdjęcie na maila to wstawię tutaj i pokaże bo prawdę mówiąc to ja już nie do konca ja pamiętam.Szkoda ze nie pomyslałam aby sobie taki folder z pracami wrzucić w komputer.Miałabym też pamiątkę.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw wrz 13, 2018 11:50 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

Mój czas jest ograniczony i to bardzo.Często po kociej robocie jestem wykończona.Gdyby tak nie było i miałabym inne warunki i możliwosci pewnie mogłabym więcej tworzyć i dochodzic do głębszej więdzy i doswiadczenia.Pomimo tego jestem bardzo bardzo szczesliwa ze moje prace Wam :1luvu: :1luvu: :1luvu: się podobaja. :oops: To dla mnie ogromny sukces.Ogromny.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw wrz 13, 2018 11:53 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

Chwilowo bo na tyle fundusze mi pozwoliły zamówiłam 4 podobrazia wymiaru co zwykle czyli 40 na 40 cm oraz 4 brakujące kolory.Te farby sa w dosyć dobrej cenie na sztuki i tubki wieksze wiec powinno wystarczyć na dłuzej.Zapas pędzli jeszcze mam tak więc teraz potrzebne będzie trochę czasu no i Wasze :D natchnienie.Dziękuję że Jesteście. :1luvu:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw wrz 13, 2018 11:57 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.Nowy ob

Dark Angel pisze:Poproszę "Lęk pierwotny". Zawiśnie w salonie :) Proszę o koszt przesyłki i dane do przelewu.


Dzisiaj powinien dotrzeć obraz.Bardzo oproszę potwierdż czy jesteś zadowolona z zakupu.... :oops: :roll: :oops:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw wrz 13, 2018 11:58 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

Zapraszam do zakupu.

Dwa obrazy czekają.
Pełzającą śmierć i Nigdy więcej.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw wrz 13, 2018 12:10 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

iza71koty pisze:jeśli chcesz już mieć pierwsze dwa u Siebie proponuje wysyłke około wtorku

Dobrze w takim razie podaj, proszę koszty, bo nie wiem, ile wysyłka.
iza71koty pisze:Bedzie to ten obraz z bramą i schodami.Jeszcze dokładnie nie wiem ale oprócz obrazu z marami przy ognisku będę musiała zadecydować czy biore na plan latające ryby czy te kominy.Co bardziej by Cię usatysfakcjonowało?

Iza to nie wiem, czy mary lub kominy będą pasowały do ryb i "świątyni". Pomyśl może, co innego w zamian mogłabyś namalować tak, żeby konweniowało :-) Trzeci obraz w stylu tych dwóch - one będą wisiały razem, obok siebie w jednym pomieszczeniu. Wolałaby ryby i świątynię i trzeci w podobnym klimacie. Jeżeli to nie za duże wymagania :oops:
Puszeńko :1luvu:
Cnoty niewieście mam w paluszku ╭∩╮

jozefina1970

Avatar użytkownika
 
Posty: 32465
Od: Nie maja 09, 2010 12:46
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw wrz 13, 2018 12:16 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

jozefina1970 pisze:
iza71koty pisze:jeśli chcesz już mieć pierwsze dwa u Siebie proponuje wysyłke około wtorku

Dobrze w takim razie podaj, proszę koszty, bo nie wiem, ile wysyłka.
iza71koty pisze:Bedzie to ten obraz z bramą i schodami.Jeszcze dokładnie nie wiem ale oprócz obrazu z marami przy ognisku będę musiała zadecydować czy biore na plan latające ryby czy te kominy.Co bardziej by Cię usatysfakcjonowało?

Iza to nie wiem, czy mary lub kominy będą pasowały do ryb i "świątyni". Pomyśl może, co innego w zamian mogłabyś namalować tak, żeby konweniowało :-) Trzeci obraz w stylu tych dwóch - one będą wisiały razem, obok siebie w jednym pomieszczeniu. Wolałaby ryby i świątynię i trzeci w podobnym klimacie. Jeżeli to nie za duże wymagania :oops:


Ok.podeślij jakieś linki.Coś co Ci się wyjątkowo jeszcze podoba.

Wysyłka dwóch obrazów Paczka24 ostrożnie z ubezpieczeniem za 2 zł to koszt około 27 zł.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw wrz 13, 2018 12:22 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

Przelew poszedł. I wiesz co? Jednak kominy - kocham ten obraz miłością wielką, muszę go mieć. Tak więc świątynia, ryby, kominy!
Puszeńko :1luvu:
Cnoty niewieście mam w paluszku ╭∩╮

jozefina1970

Avatar użytkownika
 
Posty: 32465
Od: Nie maja 09, 2010 12:46
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw wrz 13, 2018 12:24 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

jozefina1970 pisze:Przelew poszedł. I wiesz co? Jednak kominy - kocham ten obraz miłością wielką, muszę go mieć. Tak więc świątynia, ryby, kominy!

Dziękuje pięknie :1luvu: :1luvu: :1luvu:

I dobrze :ok: Kominy mają świetną kolorystykę. :D :ok:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw wrz 13, 2018 12:32 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

iza71koty pisze:I dobrze Kominy mają świetną kolorystykę.

Są genialne :1luvu:
Puszeńko :1luvu:
Cnoty niewieście mam w paluszku ╭∩╮

jozefina1970

Avatar użytkownika
 
Posty: 32465
Od: Nie maja 09, 2010 12:46
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt wrz 14, 2018 0:30 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

wtenczas pisze:
ASK@ pisze:Szamanka jest piękna. Będzie tworzyć całość cudną z dwójką. Jakby się zapadała w mrok na tym obrazie. Podobne tło daje odczucie kontunuacji. I te białe koty co są lekko poddenerwowane jakby. Ruszaja gdzieś?
może na żarło bo zmierzch zapada i karmiciel spieszy by miski napełnić :wink:

Iza, może do pierwszej "dorób odcinek" . Plisss, plisiuniek... Mnie ona urzekła najbardziej. Bardzo, bardzo. Została mi w duszy. Klimat, światło, tajemniczość.

Bardzo żałuję,że nie widziałam Szamanki 1 :(


Do Twojego tryptyku będą pasować tylko szarości , czerń i biel.Zresztą właśnie skończyłam cieniować koty i tło u Szamanki 3.Jak już pisałam obraz nie jest skonczony ale byłam ciekawa czy ogólnie się spodoba.Jutro mi dojdzie ten odcień czerni którego potrzebuję.Wtedy wykonczę twarz i mam nadzieje za jakieś dwa dni pokaże efekt końcowy.

Koty u Szamanki 1 były wszystkie czarne i odwrócone tyłem.U Twojej Szamanki sa szare.Podobnie u Szamanki 3.Celowo stosuje takie barwy zeby pokazać że nie sa to koty piekne, wyjątkowe i ślicznie ubarwione ale czarnuszki czy szaraczki jakich pełno i ze to właśnie one sa dla Szamanki takie ważne.Buraski zwykłe.

Ale mogę coś dla Ciebie zrobic innego.Mam oprawiona płyte w szerokiej czarnej ramie.Rama nie jest pierwszej jakości bo była naprawiana.Ale jest zamalowana.i nie wygląda żle.

Jeśli chcesz wykonam Ci na tym osobno podobny obraz z użyciem takiej kolorystyki jak była w tym pierwszym obrazie.Tam użyłam błękitu.Jak pisze Asia faktycznie nadał on obrazowi troche tajemniczości ale to dlatego że wykonałam tam niebo bo obraz dotyczył pleneru.

W tamtej kolorystyce bardziej pasowały koty czarne.Ale to juz na póżniej o ile sie zdecydujesz. :roll: :oops:Zresztą ja nie wykluczam ze na tym obrazie mogą byc szare. Lub ewentulanie zamówię trochę większy protokątny podkład.Chociaż szczerze to ja w tej szerokiej ramie widze taki obraz.
Ostatnio edytowano Pt wrz 14, 2018 0:43 przez iza71koty, łącznie edytowano 1 raz
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt wrz 14, 2018 0:40 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.Nowy ob

Pozostał do sprzedania.

Moja wizja "Pełzającej Śmierci" Beksińskiego. Olej na płótnie, zamalowane boki, gotowy do powieszenia. Wymiary 40x 40cm.
Obrazek

Nowa cena 90 zł w opcji kup teraz plus koszt wysyłki.

1. "Nigdy więcej". Olej na płótnie, 40x 40cm.
Obrazek
Nowa cena w Opcji Kup Teraz 90zł, plus koszt wysyłki.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt wrz 14, 2018 7:27 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

iza71koty pisze:
wtenczas pisze:
ASK@ pisze:Szamanka jest piękna. Będzie tworzyć całość cudną z dwójką. Jakby się zapadała w mrok na tym obrazie. Podobne tło daje odczucie kontunuacji. I te białe koty co są lekko poddenerwowane jakby. Ruszaja gdzieś?
może na żarło bo zmierzch zapada i karmiciel spieszy by miski napełnić :wink:

Iza, może do pierwszej "dorób odcinek" . Plisss, plisiuniek... Mnie ona urzekła najbardziej. Bardzo, bardzo. Została mi w duszy. Klimat, światło, tajemniczość.

Bardzo żałuję,że nie widziałam Szamanki 1 :(


Do Twojego tryptyku będą pasować tylko szarości , czerń i biel.Zresztą właśnie skończyłam cieniować koty i tło u Szamanki 3.Jak już pisałam obraz nie jest skonczony ale byłam ciekawa czy ogólnie się spodoba.Jutro mi dojdzie ten odcień czerni którego potrzebuję.Wtedy wykonczę twarz i mam nadzieje za jakieś dwa dni pokaże efekt końcowy.

Koty u Szamanki 1 były wszystkie czarne i odwrócone tyłem.U Twojej Szamanki sa szare.Podobnie u Szamanki 3.Celowo stosuje takie barwy zeby pokazać że nie sa to koty piekne, wyjątkowe i ślicznie ubarwione ale czarnuszki czy szaraczki jakich pełno i ze to właśnie one sa dla Szamanki takie ważne.Buraski zwykłe.

Ale mogę coś dla Ciebie zrobic innego.Mam oprawiona płyte w szerokiej czarnej ramie.Rama nie jest pierwszej jakości bo była naprawiana.Ale jest zamalowana.i nie wygląda żle.

Jeśli chcesz wykonam Ci na tym osobno podobny obraz z użyciem takiej kolorystyki jak była w tym pierwszym obrazie.Tam użyłam błękitu.Jak pisze Asia faktycznie nadał on obrazowi troche tajemniczości ale to dlatego że wykonałam tam niebo bo obraz dotyczył pleneru.

W tamtej kolorystyce bardziej pasowały koty czarne.Ale to juz na póżniej o ile sie zdecydujesz. :roll: :oops:Zresztą ja nie wykluczam ze na tym obrazie mogą byc szare. Lub ewentulanie zamówię trochę większy protokątny podkład.Chociaż szczerze to ja w tej szerokiej ramie widze taki obraz.


Izo, Szamanka w odcieniach szarości, czerni i bieli w formie tryptyku jest tym czego pragnę. Niestety mam tylko jedną ścianę , na której mogę powiesić obrazy :cry: Może jak już będzie Kiedyś ( domek poza miastem) będę mogła sobie pozwolić na więcej.
A że Szamanka jest jakby kontynuacją to bardzo bym chciała zobaczyć tą pierwszą .Czekam aż aga66 się pochwali :D
Dobrego dnia i weekendu :)
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt wrz 14, 2018 7:30 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

wtenczas ale powiadam Tobie - Twoja Szamanka jest przepiękna!!! :1luvu:
Puszeńko :1luvu:
Cnoty niewieście mam w paluszku ╭∩╮

jozefina1970

Avatar użytkownika
 
Posty: 32465
Od: Nie maja 09, 2010 12:46
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości