Chorwackim kotom KONIEC

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro sie 15, 2018 11:47 Chorwackim kotom KONIEC

Bazarek przeznaczony jest na pomoc chorwackim kotom z Riwiery Makarskiej. :201461

CO ROKU NA JESIEŃ PO WYJEŹDZIE TURYSTÓW CHORWACI MASOWO TRUJĄ KOTY!!!!!!!!, PONIEWAŻ NIE SĄ W STANIE OPANOWAĆ ICH LICZBY! MŁODE POKOLENIE CHORWATÓW JEST BARDZIEJ ŚWIADOME TEGO, ŻE KOT TO NIE RZECZ. POWSTAJĄ ORGANIZACJE ZRZESZAJĄCE WOLONTARIUSZY, KTÓRZY ZBIERAJĄ FUNDUSZE NA STERYLIZACJE I KASTRACJE KOTÓW, PONIEWAŻ NIE MAJĄ ŻADNEGO WSPARCIA ZE STRONY PAŃSTWA. KOSZT STERYLIZACJI TO AŻ 400 kun (240zł-280zł), KOSZT KASTRACJI 150 kun (ok.100zł). WIELU WETERYNARZY JEDNAK JEST SKŁONNYCH DO WSPÓŁPRACY I DAJĄ ZNIŻKI JEŚLI STERYLIZUJĄ GRUPĘ KOTÓW. PIENIĄŻKI UZYSKANE Z BAZARKÓW ZOSTANĄ PRZEZNACZONE NA STERYLIZACJE I KASTRACJE KOTÓW Z RIWIERY MAKARSKIEJ. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAMIESZCZĘ WE WTOREK W WĄTKU viewtopic.php?f=1&t=181166

Wyprzedaję własne rzeczy. Do każdego artykułu podana jest cena końcowa. Do tej ceny doliczam koszty wysyłki według poczty polskiej. Zdjęcia artykułów powiększają się po kliknięciu na nie :)
Planuję zrobić jeszcze kilka bazarków w przyszłości :)
Serdecznie zapraszam :catmilk: i z góry dziękuję wszystkim :201494

1. Torebka skórzana firmy LCREDI. Kolor ciemny granat. Prawie nie noszona w bardzo dobrym stanie. Piękna, praktyczna, poręczna. Zamykana na zamek. W środku długa przegroda na zamek, kieszonka na zamek i kieszonka na telefon. Wymiary długość 27,5cm wysokość 16cm. Długość paska ok. 130cm. Można ją nosić na ramieniu i jako listonoszkę.
Kup teraz 20zł

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Sprzedane alata :1luvu:

2. Maseczki kosmetyczne "Glamglow" oraz "Jeju". 3 maseczki kosmetyczne - 2 koreańskie z pyłem wulkanicznym oczyszczające pory i kontrolujące wydzielanie sebum oraz maseczka amerykańskiej firmy Glamglow głęboko oczyszczająca. Sama jedna maseczka Glamglow kosztowała 39zł także sprzedaję po bardzo okazyjnej cenie :)
Cena końcowa 30 zł

Obrazek
Obrazek
Sprzedane Funghi :1luvu:


3.Dwie książki o tematyce koty. Stefani Zweig "Księżniczka Sissi " oraz Aleksandra Ziółkowska Boehm "Podróże z moją kotką ".
Cena końcowa za dwie 20zł.

Obrazek
Obrazek
Sprzedane mir.ka :1luvu:


4. Golf bezrękawnik Solar w pepitkę.
Stan bardzo dobry, praktycznie nie noszony. Rozmiar z metki S. Z boku guziczki. Mierzone na płasko bez rozciągania: w biuście i pasie 42cm, długość od ramion 52cm.
Skład: 70% wełna, 20% angora, 10% nylon. Piękny i ciepły
Kup teraz 30zł

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


5. Koszulka designerskiej firmy Desingual. Stan dobry, ale koszulka jest przepiękna :) Skład 56% wiskoza, 44% poliester. Rozmiar z metki S. Długość 61cm, szerokość 42cm, mierzone bez rozciągania.
Kup teraz 10zł

Obrazek
Obrazek
Obrazek



6. Torebka skórzana firmy Mulberry. Nowa, założona praktycznie raz. Nie posiadam woreczka przeciwkurzowego ani dokumentów więc nie jestem w stanie potwierdzić autentyczności. Torebka ma natomiast numer seryjny i wszytą w środku metkę z napisem "made in england ". Zapinana na kapsel, w środku kieszonka na zamek i kieszonka otwarta na telefon. Zmieści format A4 (na leżąco). Kolor ciemny brąz.
Cena 80zł do negocjacji!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



7. Książka Historia kotów
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kup teraz 10zł
Sprzedane mir.ka :1luvu:
Wklejam zdjęcia, żeby zobaczyła co kupiła w ciemno :P :D




8.Woreczki z kocimiętką z japońskim kotkiem Maneki Neko.
Woreczki wypełnione siankiem (70%) i kocimiętką (30%). Uszyte z materiału w japońskie kotki przynoszące szczęście Maneki Neko. Z tyłu materiał w plamki :) Można spryskać je kocimiętką w sprayu jeśli wywietrzeją. Mam 5 sztuk. Wielkość widać na zdjęciu z moją kicią :)
1 szt. 5zł

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
1szt. mir.ka :1luvu:
Reszta wydana :1luvu:


9. Koszyczek dekoracyjny z polskiej wełny czesankowej merynos, ręcznie pleciony. Można go wykorzystać w dowolny sposób, na zdjęciach użyty jako koszyczek do kocich zabawek ;)
Średnica 16cm. Do sprzedaży ten w kolorze brudnego beżu.
Kup teraz 20zł

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



10. Legowisko dla kota lub małego psa z polskiej wełny merynos. Zmieszczą się nawet dwa kotki jak się ścisną ;)
Merynos to bardzo ciepła i delikatna wełna. Łóżeczko jest mega ciepłe i mega wygodne. Łóżeczko jest dwustronne, można go wywinąć na dowolną stronę (strony mają inne wzory). Z czasem wełna merynos lekko mechaci się. Nie przeszkadza to jednak w żaden sposób w dalszym użytkowaniu legowiska. Można zwyczajnie ściągnąć ręką zmechacenia lub wpleść je ręką w wełnę. Można je prać ręcznie w ciepłej wodzie z dodatkiem płynu do wełny. Średnica ok.50cm. Kolor Jasny Denim. Poniżej takie samo legowisko w kolorze Ciemny Szary. Dwa ostatnie zdjęcia pokazują jak legowiska wyglądają z dwóch stron.
Sama wełna na łóżeczko to koszt 100zł, sprzedaję więc okazyjnie za 100zł.
Jeśli ktoś skusiłby się na dwa to koszt 180zł za dwa.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


11. Legowisko dla kota lub małego psa z polskiej wełny merynos. Zmieszczą się nawet dwa kotki jak się ścisną ;)
Merynos to bardzo ciepła i delikatna wełna. Łóżeczko jest mega ciepłe i mega wygodne. Łóżeczko jest dwustronne, można go wywinąć na dowolną stronę (strony mają inne wzory). Z czasem wełna merynos lekko mechaci się. Nie przeszkadza to jednak w żaden sposób w dalszym użytkowaniu legowiska. Można zwyczajnie ściągnąć ręką zmechacenia lub wpleść je ręką w wełnę. Można je prać ręcznie w ciepłej wodzie z dodatkiem płynu do wełny.Średnica ok.50cm. Kolor ciemny szary. Powyżej takie samo legowisko w kolorze Jasny Denim. Dwa ostatnie zdjęcia pokazują jak legowiska wyglądają z dwóch stron.
Sama wełna na łóżeczko to koszt 100zł, sprzedaję więc okazyjnie za 100zł. Jeśli ktoś skusiłby się na dwa to koszt 180zł za dwa.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


12. Śniegowce Ed Hardy
Piękne i ciepłe śniegowce Eda Hardy'ego. Stan bardzo dobry, czyste, mało używane. Rozmiar z metki 38, ale wg mnie to bardziej 37 - 37,5.
Kup teraz 70zł

Obrazek
Obrazek

Rozliczenie:
Alata 20zł
Funghi 30zł
Mir.ka 35zł
Razem 85zł
Dziękuję :1luvu:
Ostatnio edytowano Wto wrz 04, 2018 4:25 przez marzena81, łącznie edytowano 53 razy
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Śro sie 15, 2018 11:59 Re: Bazarek na chorwackie koty - różności :) część I

2 za wywoławczą. Zdjęć niestety nie widać.

Funghi

Avatar użytkownika
 
Posty: 404
Od: Czw maja 19, 2016 9:37

Post » Śro sie 15, 2018 12:06 Re: Bazarek na chorwackie koty - różności :) część I

Funghi pisze:2 za wywoławczą. Zdjęć niestety nie widać.

Już nauczyłam się wstawiać :)
Dziękuję za licytację :1luvu:
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Śro sie 15, 2018 12:56 Re: Bazarek na chorwackie koty - różności :) część I

marzena81 pisze:
Funghi pisze:2 za wywoławczą. Zdjęć niestety nie widać.

Już nauczyłam się wstawiać :)
Jako, że jest Pani moją pierwszą nabywczynią, zmieniłam cenę wywoławczą na końcową. Maseczki są sprzedane Pani. Proszę o dane do przesyłki. Jutro napiszę Pani na priv ile wyjdzie przesyłka i podam dane do przelewu. Serdecznie pozdrawiam i...
Dziękuję! :1luvu:
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Śro sie 15, 2018 16:50 Re: Bazarek na chorwackie koty - część I Lcredi,Solar,Mulber

proszę nr 3
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sie 15, 2018 16:58 Re: Bazarek na chorwackie koty - część I Lcredi,Solar,Mulber

mir.ka pisze:proszę nr 3

Proszę bardzo i wielkie dziękuję :201494
Proszę o dane na priv, jutro napiszę koszt wysyłki i dane do przelewu. Serdecznie pozdrawiam
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Sob sie 18, 2018 10:46 Re: Bazarek na chorwackie koty część I

Jutro po południu obniżki i kilka nowych rzeczy :) zapraszam :1luvu:
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Sob sie 18, 2018 14:10 Re: Bazarek na chorwackie koty część I

marzena81 pisze:Jutro po południu obniżki i kilka nowych rzeczy :) zapraszam :1luvu:



czekam :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sie 18, 2018 16:50 Re: Bazarek na chorwackie koty część I

mir.ka pisze:
marzena81 pisze:Jutro po południu obniżki i kilka nowych rzeczy :) zapraszam :1luvu:



czekam :)

Dla Pani wygrzebałam jeszcze jedną książkę - Madeline Swan Historia kotów. Dzieje kotów od starożytności do współczesności :) Jest świetna.
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Sob sie 18, 2018 17:19 Re: Bazarek na chorwackie koty część I

marzena81 pisze:
mir.ka pisze:
marzena81 pisze:Jutro po południu obniżki i kilka nowych rzeczy :) zapraszam :1luvu:



czekam :)

Dla Pani wygrzebałam jeszcze jedną książkę - Madeline Swan Historia kotów. Dzieje kotów od starożytności do współczesności :) Jest świetna.



biorę :D
tylko za ile? :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sie 18, 2018 17:26 Re: Bazarek na chorwackie koty część I

mir.ka pisze:
marzena81 pisze:
mir.ka pisze:
marzena81 pisze:Jutro po południu obniżki i kilka nowych rzeczy :) zapraszam :1luvu:



czekam :)

Dla Pani wygrzebałam jeszcze jedną książkę - Madeline Swan Historia kotów. Dzieje kotów od starożytności do współczesności :) Jest świetna.



biorę :D
tylko za ile? :(


Haha :)
Dużo tekstu, kilka ilustracji, reprodukcje i zdjęcia które są szare. Ale jest dużo ciekawostek o tym jak były traktowane na przestrzeni różnych lat. Jutro wstawię zdjęcia to proszę obejrzeć :) Z tyłu na okładce ma kilka drobnych plamek, ale cała reszta jest czyściutka, okładka nie jest podrapana. Cena w empiku 39,99. Mogę za 18-20zł??


Albo dobra, niech będzie 15zł ;)
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Sob sie 18, 2018 18:09 Re: Bazarek na chorwackie koty część I

marzena81 pisze:
mir.ka pisze:
marzena81 pisze:
mir.ka pisze:
marzena81 pisze:Jutro po południu obniżki i kilka nowych rzeczy :) zapraszam :1luvu:



czekam :)

Dla Pani wygrzebałam jeszcze jedną książkę - Madeline Swan Historia kotów. Dzieje kotów od starożytności do współczesności :) Jest świetna.



biorę :D
tylko za ile? :(


Haha :)
Dużo tekstu, kilka ilustracji, reprodukcje i zdjęcia które są szare. Ale jest dużo ciekawostek o tym jak były traktowane na przestrzeni różnych lat. Jutro wstawię zdjęcia to proszę obejrzeć :) Z tyłu na okładce ma kilka drobnych plamek, ale cała reszta jest czyściutka, okładka nie jest podrapana. Cena w empiku 39,99. Mogę za 18-20zł??


Albo dobra, niech będzie 15zł ;)



to juz wiem dlaczego w empiku nie kupuje książek, bo jest drogi :mrgreen:
w Merlinie jest dostępna za 25,99 zł i czeka w schowku az sie wzbagacę :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sie 18, 2018 19:24 Re: Bazarek na chorwackie koty część I

czekam :)[/quote]
Dla Pani wygrzebałam jeszcze jedną książkę - Madeline Swan Historia kotów. Dzieje kotów od starożytności do współczesności :) Jest świetna.[/quote]


biorę :D
tylko za ile? :([/quote]

Haha :)
Dużo tekstu, kilka ilustracji, reprodukcje i zdjęcia które są szare. Ale jest dużo ciekawostek o tym jak były traktowane na przestrzeni różnych lat. Jutro wstawię zdjęcia to proszę obejrzeć :) Z tyłu na okładce ma kilka drobnych plamek, ale cała reszta jest czyściutka, okładka nie jest podrapana. Cena w empiku 39,99. Mogę za 18-20zł??


Albo dobra, niech będzie 15zł ;)[/quote]


to juz wiem dlaczego w empiku nie kupuje książek, bo jest drogi :mrgreen:
w Merlinie jest dostępna za 25,99 zł i czeka w schowku az sie wzbagacę :mrgreen:[/quote]

To ja mam konkurencyjne ceny :ok: :mrgreen:
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Sob sie 18, 2018 20:37 Re: Bazarek na chorwackie koty część I

marzena81 pisze:czekam :)

Dla Pani wygrzebałam jeszcze jedną książkę - Madeline Swan Historia kotów. Dzieje kotów od starożytności do współczesności :) Jest świetna.[/quote]


biorę :D
tylko za ile? :([/quote]

Haha :)
Dużo tekstu, kilka ilustracji, reprodukcje i zdjęcia które są szare. Ale jest dużo ciekawostek o tym jak były traktowane na przestrzeni różnych lat. Jutro wstawię zdjęcia to proszę obejrzeć :) Z tyłu na okładce ma kilka drobnych plamek, ale cała reszta jest czyściutka, okładka nie jest podrapana. Cena w empiku 39,99. Mogę za 18-20zł??


Albo dobra, niech będzie 15zł ;)[/quote]



to juz wiem dlaczego w empiku nie kupuje książek, bo jest drogi :mrgreen:
w Merlinie jest dostępna za 25,99 zł i czeka w schowku az sie wzbagacę :mrgreen:[/quote]

To ja mam konkurencyjne ceny :ok: :mrgreen:[/quote]

nic tylko brać :mrgreen:

no trudno, niech będzie 15,- :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sie 18, 2018 20:44 Re: Bazarek na chorwackie koty część I

mir.ka pisze:
marzena81 pisze:czekam :)

Dla Pani wygrzebałam jeszcze jedną książkę - Madeline Swan Historia kotów. Dzieje kotów od starożytności do współczesności :) Jest świetna.



biorę :D
tylko za ile? :([/quote]

Haha :)
Dużo tekstu, kilka ilustracji, reprodukcje i zdjęcia które są szare. Ale jest dużo ciekawostek o tym jak były traktowane na przestrzeni różnych lat. Jutro wstawię zdjęcia to proszę obejrzeć :) Z tyłu na okładce ma kilka drobnych plamek, ale cała reszta jest czyściutka, okładka nie jest podrapana. Cena w empiku 39,99. Mogę za 18-20zł??


Albo dobra, niech będzie 15zł ;)[/quote]



to juz wiem dlaczego w empiku nie kupuje książek, bo jest drogi :mrgreen:
w Merlinie jest dostępna za 25,99 zł i czeka w schowku az sie wzbagacę :mrgreen:[/quote]

To ja mam konkurencyjne ceny :ok: :mrgreen:[/quote]

nic tylko brać :mrgreen:

no trudno, niech będzie 15,- :([/quote]

Przekonała mnie Pani haha, oj umie się kobita targować. Dyszka mi wystarczy, 10zł po raz pierwszy drugi trzeci sprzedane mir.ka :1luvu: :ryk: :D
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości