Cosia Czitka Balbi i dachowce. Walka z pchłami...

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 09, 2018 22:26 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Komu ogonek?

Według prognoz z tv w nocy straszszszszne burze u nas :strach: I przed południem też.
Według https://burze.dzis.net/?page=mapa_europa idzie jakaś burza, ale z pewnością nie na nas.
Wszyscy kłamią :evil:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17874
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pt sie 10, 2018 4:59 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Komu ogonek?

czitka pisze:Według prognoz z tv w nocy straszszszszne burze u nas :strach: I przed południem też.
Według https://burze.dzis.net/?page=mapa_europa idzie jakaś burza, ale z pewnością nie na nas.
Wszyscy kłamią :evil:

:ryk: żart z tv :ryk:
Ani grama burzy, ani grama deszczu
Ciut chłodniej, o...
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pt sie 10, 2018 6:13 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Komu ogonek?

czitka pisze:Według prognoz z tv w nocy straszszszszne burze u nas :strach: I przed południem też.
Według https://burze.dzis.net/?page=mapa_europa idzie jakaś burza, ale z pewnością nie na nas.
Wszyscy kłamią :evil:

Burza z lecącym poziomo w okna gradem było między 16 a 17. Lało. Kałuże jeszcze są, znaczy porzadnie lało. Możesz sprawdzić jakby co :mrgreen:
Ale ochłodziło się tylko odrobinę, za to zrobiła sie autentyczna łaźnia. I trwa, jako że w nocy było 25st. i jest nadal, w domu 28. Fuj..
Tak, że wiesz... Komu była burza temu była :mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt sie 10, 2018 6:38 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Komu ogonek?

morelowa pisze:
czitka pisze:Według prognoz z tv w nocy straszszszszne burze u nas :strach: I przed południem też.
Według https://burze.dzis.net/?page=mapa_europa idzie jakaś burza, ale z pewnością nie na nas.
Wszyscy kłamią :evil:

Burza z lecącym poziomo w okna gradem było między 16 a 17. Lało. Kałuże jeszcze są, znaczy porzadnie lało. Możesz sprawdzić jakby co :mrgreen:
Ale ochłodziło się tylko odrobinę, za to zrobiła sie autentyczna łaźnia. I trwa, jako że w nocy było 25st. i jest nadal, w domu 28. Fuj..
Tak, że wiesz... Komu była burza temu była :mrgreen:

O, to zazdroszczę gradu poziomego! U nas, na Kowalach nic. Nic a nic :evil: Oni te prognozy tak z naszych podatków? 8) Ja mogę takie same :ryk:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17874
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pt sie 10, 2018 6:40 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Komu ogonek?

Na Gaju, ok. 16:30, była 15 minutowa burza.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt sie 10, 2018 7:50 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Komu ogonek?

Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt sie 10, 2018 12:27 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Komu ogonek?

U mnie wczoraj chwilkę pokapało. Dziś też trochę. Temperatura wreszcie dla ludzi

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt sie 10, 2018 15:05 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Komu ogonek?

morelowa pisze:https://wiadomosci.wp.pl/gigantyczna-burza-idzie-na-polske-350-km-srednicy-ma-strukture-kipiacego-kisielu-6282520374126209a

:strach:
Byłam właśnie na mapie burzowej Europy, czysto 8O :strach:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17874
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pt sie 10, 2018 15:10 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Komu ogonek?

W Warszawie RCB (Rządowe Centrum Bezpieczeństwa) rozesłało dzisiaj SMSy z ostrzeżeniem:

"Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny deszcz. Miejscami grad. Unikaj otwartych przestrzeni, zabezpiecz dobytek. Sledz komunikaty pogodowe."

Wojtek

 
Posty: 27339
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Pt sie 10, 2018 15:13 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Komu ogonek?

Wojtek pisze:W Warszawie RCB (Rządowe Centrum Bezpieczeństwa) rozesłało dzisiaj SMSy z ostrzeżeniem:

"Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny deszcz. Miejscami grad. Unikaj otwartych przestrzeni, zabezpiecz dobytek. Sledz komunikaty pogodowe."


Zabezpiecz dobytek - padłam.
Poczucie humoru level master.

Chikita

 
Posty: 6403
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pt sie 10, 2018 15:22 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Komu ogonek?

Chikita pisze:
Wojtek pisze:W Warszawie RCB (Rządowe Centrum Bezpieczeństwa) rozesłało dzisiaj SMSy z ostrzeżeniem:

"Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny deszcz. Miejscami grad. Unikaj otwartych przestrzeni, zabezpiecz dobytek. Sledz komunikaty pogodowe."


Zabezpiecz dobytek - padłam.
Poczucie humoru level master.

Przecież nie wysyłają tego tylko do miast, ale i na wieś i mniejsze miasteczka.
Ja traktuję zapowiedzi poważnie. I wolę, żeby to była pomyłka ten grad i ta burza o średnicy 350km i strukturze kipiącego kisielu.. :roll:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt sie 10, 2018 15:27 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Komu ogonek?

No i ktoś tu pisał o fruwających majtkach :P
Nie Ty Chikita?
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt sie 10, 2018 15:29 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Komu ogonek?

czitka pisze:
morelowa pisze:https://wiadomosci.wp.pl/gigantyczna-burza-idzie-na-polske-350-km-srednicy-ma-strukture-kipiacego-kisielu-6282520374126209a

:strach:
Byłam właśnie na mapie burzowej Europy, czysto 8O :strach:

W Polsce są burze: http://burze.dzis.net/?page=mapa&animacja=on

Wojtek

 
Posty: 27339
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Pt sie 10, 2018 16:14 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Komu ogonek?

ta gigantyczna burza to wielka ściema i manipulacja wp.pl. Sieć Polskich Łowcow Burz zarządała sprostowania tej "sęsacyjnej" wiadomości. Jasne - lokalnie każda burza frontowa jest potencjalnie groźna, ale nie ma mowy o całościowym armageddonie.
A to ostrzeżenie jest mocno nieprecyzyjne - jako pierwsze w systemie. Dotyczy całego województwa - w tej chwili chyba czterech. Docelowo ma być wysyłane tylko do mieszkańców potencjalnie zagrożonych gmin.

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15059
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt sie 10, 2018 16:30 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Komu ogonek?

izka53 pisze:ta gigantyczna burza to wielka ściema i manipulacja wp.pl. Sieć Polskich Łowcow Burz zarządała sprostowania tej "sęsacyjnej" wiadomości. Jasne - lokalnie każda burza frontowa jest potencjalnie groźna, ale nie ma mowy o całościowym armageddonie.
A to ostrzeżenie jest mocno nieprecyzyjne - jako pierwsze w systemie. Dotyczy całego województwa - w tej chwili chyba czterech. Docelowo ma być wysyłane tylko do mieszkańców potencjalnie zagrożonych gmin.

Żaden inny portal tego nie potwierdził, łącznie ze śledzącym burze itp. Ściema.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 254 gości