OTWARTY-książki dla Notki i Milenki-Sapkowski do wtorku!

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw lip 26, 2018 10:26 OTWARTY-książki dla Notki i Milenki-Sapkowski do wtorku!

Kolejny bazarek dla Notuni, dla której szukam odpowiedniej karmy wierząc, że znajdę rozwiązania i kotunia się przestanie drapać. Potrzebuję też obróżki feromonowej dla Milenki, której Calm nie pomaga i ciągle wylizuje brzuszek.
viewtopic.php?f=1&t=177441&start=540


Na bazarek wystawiam książki. Małe, średnie i duże pewnie będą też.. gatunek rozmaity.. znalezione na półkach u mnie, tylko kilka zostawiłam, tych do przeczytania i tych z którymi jestem związana emocjonalnie..

Bazarek ma charakter licytacji trwającej 3 dni od pierwszej oferty.
Koszt wysyłki pokrywa kupujący.

ZAPRASZAM !!!!

a. książki małe, książeczki - cena wywoławcza: 3zł


1. "W Jego ślady" Luis Palau
literatura chrześcijańska, rozważania. Miekka okładka, stan bardzo dobry.
Obrazek

2. "Modlitwa na Nowy Wiek"
literatura chrześcijańska, rozważania.
Obrazek

3. "Niecny horoskop"
zabawna, Koziorożec.
Obrazek

4. "Okruchy miłości" ks. Maliński
cytaty, twarda okłądka, papier kredowy

Obrazek

b. książki średnie, poradniki też - cena wywoławcza: 6zł

* "Nie zadręczaj się drobiazgami w domu" Richard Carlson
Dzięki książce "Nie zadręczaj się drobiazgami w domu" dowiadujemy się, jak wygrywać bitwy z drobnymi troskami życia codziennego: od uspokajania grymaszących lub kłócących się dzieci, poprzez osiąganie porozumienia z małżonkiem, po unikanie bolączek związanych z obowiązkami domowymi. Richard Carlson wskazuje sposoby, które pozwolą wypełnić nasz dom pokojem i miłością.
Obrazek

* "Wojna światów" Wells
Klasyczna powieść science fiction, pierwotnie wydana pod koniec XIX wieku, tutaj we współczesnym tłumaczeniu i z licznymi ilustracjami Alvima Corrêi.

Kilkakrotnie ekranizowana (m.in. przez Stevena Spielberga), a w roku 1938 przerobiona przez Orsona Wellesa na słuchowisko radiowe, którego emisja przeszła do historii. Czytana po latach okazuje się dziełem profetycznym, stanowiącym swoistą zapowiedź XX-wiecznych wojen światowych.

Jak zachowują się ludzie – zarówno jednostki, jak i całe społeczności – w obliczu inwazji, która grozi masową zagładą? Kim jesteśmy dla najeźdźców i kim oni są dla nas? Jaką rolę odgrywają w tym nowe technologie? I co może nas uratować? Na te pytania próbuje odpowiedzieć Herbert George Wells w sposób wciąż atrakcyjny dla współczesnego czytelnika, a powszechne już chyba poczucie niepokoju, niepewności i zagrożenia sprawia, że „Wojnę światów” odbieramy jako powieść ciekawą i aktualną również w XXI wieku.

„»Wojna światów«, najświetniejsze dzieło H.G. Wellsa, jest zarazem jedną z nielicznych powieści, które, wykraczając poza fantastyczność swych założeń, weszły do skarbca literatury światowej”.
– Stanisław Lem
okładka miękka, widoczne zniszczenia, dużo czytana.
Obrazek

* "Mały ponurnik Kłapouchego" A. Milne
twarda okładka,s tan bardzo dobry.
Kłapouchy nigdy nie pozwoliłby sobie na optymizm i radość Puchatka. Wiecznie przygnębiony osiołek doczekał się również swojego poradnika. Oferuje w nim okruchy ponurej mądrości, na swój posępny sposób rozważa naturę Wypadków (których nigdy nie ma, dopóki się nie wydarzą) i Urodzin (które dziś są, a jutro już nie) oraz radzi, jak się zachować, gdy zapodzieje się ogon. Nie sposób nie dostrzec humoru w jego smętnych spostrzeżeniach, choć przecież Kłapouchego zdają się omijać wszelkie radości życia w Stumilowym Lesie.
Obrazek

* "Patyki i patyczki ls. Jan Twardowski
Zbiór krótkich nauk dla dzieci wyjaśniających im kim jest Bóg i jakie miejsce powinien zajmować w życiu każdego chrześcijanina. Prosty i obrazowym językiem mówi o zwyczajnym świecie: o tajemnicach drzew i kwiatów, świętach, wakacjach czy klasówce z religii.
Obrazek

* "Odkrywcy oceanów" J. Skrok
Próba ukazania sylwetek wielkich żeglarzy i ich odkryć - od nieznanych bohaterów czasów najdawniejszych po badaczy mórz polarnych.
miękka okładka , stan dobry
Obrazek

* "Świniopas" J. Ch. Andersen
bajka dla dzieci, twarda okłądka, stan bardzo dobry, papier kredowy
Obrazek

* "Geografijoły" Stanisław Barańczak
Autor objawił się jako doskonały autor satyryczny. Napisał "Zwierzęcą zajadłość" i "Zupełne zezwierzęcenie" oraz "Biografioły" - zbiory wierszy humorystycznych, które ukazały się drukiem w latach 1991-1993. Geografioły to kolejna inteligentnie złośliwa książka tego autora, w której - alfabetycznie - kraj za krajem lanie dostaje! I to w najczulsze miejsca: Chiny za chininę, Turcja za tureckie kazania, a Australia za to, że leży do góry nogami. Po lekturze tych pysznych wierszyków każdy Polak nabiera wigoru - już wie na jakim świecie żyje - i może pewien siebie jechać w podróż dookoła świata, by i inne narody o tym poinformować... "Rosja Słowem najczęściej słyszanym w Rosji jest wykrzyknik: "Ech!..." Wzbudza on wiele ech W zagadkowej duszy rosyjskiej, która jest aż tak zagadkowa, Że nie wyjaśnia bliżej znaczenia tego słowa."

Obrazek



c. książki duże, normalne - cena wywoławcza: 15zł


" "Tamten poranek" Korpolewska
Jest to wzruszająca, szczerze opowiedziana historia człowieka - każdego z nas - żyjącego w ,,ciekawych czasach'' transformacji ustrojowej w Polsce. Naszpikowana dowcipem, lecz wstrząsająca w swojej realności powieść przypomina nam, jak wyglądało życie zaledwie kilkanaście lat temu i jak - niezauważalnie - zmieniła się rzeczywistość, a razem z nią nasza hierarchia wartości. Wraz z bohaterem dokonujemy retrospektywy jego życia i ku naszemu zdumieniu dostrzegamy, jak wielki wpływ na nasze decyzje, jak również na historię naszych rodzin miały zawiłe losy historii ostatnich dwudziestu lat. Przede wszystkim jednak książka jest łatwą i przyjemną lekturą, bowiem Autorka - będąca psychologiem społecznym - zachowuje polityczną neutralność, koncentrując się na perypetiach bohaterów.

Ta książka jest jak życie: wypełniona śmiechem, łzami i wzruszeniem. Każdy z nas odnajdzie w niej coś własnego - siebie lub swoich bliskich. Lektura prowokuje do przemyśleń: jak cenne w życiu są rzeczy najprostsze.

Obrazek



SPRZEDANE:
:1luvu: Sapkowski "Pani Jeziora" za wywoławczą justyslopez

WPŁYWY:
:1luvu: justyslopez - 15zł
Ostatnio edytowano Czw wrz 20, 2018 16:44 przez Marzenia11, łącznie edytowano 5 razy
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lip 27, 2018 16:50 Re: w trakcie - książki dla Notki i Milenki

Przysiądę sobie.

bea3

 
Posty: 4144
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Pt lip 27, 2018 17:20 Re: w trakcie - książki dla Notki i Milenki

Sapkowski :1luvu:

justyslopez

 
Posty: 683
Od: Nie wrz 16, 2007 17:34

Post » Pt lip 27, 2018 18:25 Re: w trakcie - książki dla Notki i Milenki

Jak fajnie, że już zaglądacie. :1luvu:
Zabieram się za opisy tego co wgrałam - nie wiem czemu, nie mogłam wgrać kolejnych zdjęć... zapodaj odmówiło współpracy..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lip 27, 2018 18:52 Re: w trakcie - książki dla Notki i Milenki

Część zrobiłam, będzie jeszcze sporo kolejnych..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lip 28, 2018 7:39 Re: w trakcie - książki dla Notki i Milenki

To jeszcze poczekam :)

bea3

 
Posty: 4144
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Sob lip 28, 2018 10:52 Re: w trakcie - książki dla Notki i Milenki

Dodałam kolejne. Ale chyba nie wszystko. Dzisiaj kolejna tura do przejrzenia (pudło).
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lip 28, 2018 13:38 Re: w trakcie - książki dla Notki i Milenki

To ja Sapkowskiego poproszę :D Jakby były wcześniejsze części to też chętnie.

justyslopez

 
Posty: 683
Od: Nie wrz 16, 2007 17:34

Post » Nie lip 29, 2018 10:38 Re: w trakcie - książki dla Notki i Milenki

justyslopez pisze:To ja Sapkowskiego poproszę :D Jakby były wcześniejsze części to też chętnie.

dziękuję !!! :1luvu:
Nie, nie mam innych części, niestety...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie lip 29, 2018 10:40 Re: w trakcie - książki dla Notki i Milenki

Marzenia11 pisze:
justyslopez pisze:To ja Sapkowskiego poproszę :D Jakby były wcześniejsze części to też chętnie.

dziękuję !!! :1luvu:
Nie, nie mam innych części, niestety...

Ok ;)

justyslopez

 
Posty: 683
Od: Nie wrz 16, 2007 17:34

Post » Wto lip 31, 2018 14:19 Re: OTWARTY-książki dla Notki i Milenki-Sapkowski do wtorku!

Sapkowski sprzedany :piwa: ale są inne do wzięcia :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lip 31, 2018 14:21 Re: w trakcie - książki dla Notki i Milenki

Sapkowski sprzedany!! :piwa: ale są inne do wzięcia :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt sie 03, 2018 18:38 Re: OTWARTY-książki dla Notki i Milenki-Sapkowski do wtorku!

:ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon sie 06, 2018 13:08 Re: OTWARTY-książki dla Notki i Milenki-Sapkowski do wtorku!

Sapkowski w drodze :D
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto sie 07, 2018 17:30 Re: OTWARTY-książki dla Notki i Milenki-Sapkowski do wtorku!

Zapraszam!
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 72 gości