Niechciane, chore...Tusia zaginęła,po 2 tyg. odnalazłam!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lip 24, 2018 22:26 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona. Dzidek w DS

Byłam dzisiaj w nowym domu Dzidka i sfinalizowaliśmy umowę adopcyjną. :wink:

Obrazek Obrazek Obrazek

Prawie 3 lata był u mnie i trochę mi ciężko, ale będzie miał panią na wyłączność i nie będzie musiał dzielić się miziankami z innymi kotami.
Wygłaskałam go a on poddawał się temu rytuałowi z przyjemnością. :1luvu:
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro lip 25, 2018 8:56 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona. Dzidek w DS

Pewnie, ze ciezko, ale dalas mu szczescie :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84530
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro lip 25, 2018 10:39 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona. Dzidek w DS

zuza pisze:Pewnie, ze ciezko, ale dalas mu szczescie :)

Mam nadzieję, ze będzie szczęśliwy. :1luvu:

Parę dni temu była i nas moja córka z wnusiem który na widok kotów aż piszczy i trzepie się z radości chcąc je złapać.
Koty raczej na ten pisk zwiewały ale nie Kicia która rozwalała się koło niego.

Obrazek Obrazek

Wszystko pod kontrolą ale nie atakuje, choć do łagodnych kotów zdecydowanie nie należy.
Kicia lubi być blisko ludzi, lubi mizianie i kolanka, gdy już nie ma ochoty to łapie ząbkami i wiem, że już ma dość czułości.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

potrafi też się bawić :D
Obrazek Obrazek Obrazek

Orzeszek daje radę, przychodzi do jedzenia i siedzi

e, nie będę mięska surowego jadł
Obrazek

idę na suche RC
Obrazek Obrazek Obrazek

a może jednak pojem mięska :D
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro lip 25, 2018 10:43 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona. Dzidek w DS

Jedz Orzeszku, jedz.

Kicia odwazna :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84530
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro lip 25, 2018 11:11 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona. Dzidek w DS

Orzeszek daje radę, przychodzi do jedzenia i siedzi

e, nie będę mięska surowego jadł
Obrazek

idę na suche RC
Obrazek Obrazek Obrazek

a może jednak pojem mięska :D
Obrazek Obrazek Obrazek[/quote]

Smacznego, Orzeszku :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3709
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Śro lip 25, 2018 22:17 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona. Dzidek w DS

zuza pisze:Jedz Orzeszku, jedz.


Meteorolog1 pisze:Smacznego, Orzeszku :ok: :ok: :ok: :ok:

Wierzcie mi, dla mnie to jest radość jak chory kot je. :1luvu: :cry: :1luvu:

zuza pisze:Kicia odwazna :)

Jutro mam zamiar jechać z nią i długowłosą Lalunią do lecznicy na kolejna dawkę sterydu.
Dzisiaj miałam je zabrać, ale wzięłam tylko psinkę na kontrolę bo nie musiałam jej dźwigać a kotów nie dałabym rady targać jak nie było pilnego przymusu.
To był kolejny w tak krótkim odstępie czasu dzień, gdy stan zdrowia nie pozwala mi jakikolwiek wysiłek.
Ja wiem, że mało kogo obchodzą problemy innych ale ja mam problem, problem z winy lekarzy bo to oni zmarnowali mi życie uszkadzają obustronnie struny głosowe przy operacji tarczycy http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=8& ... y#p5363167
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q ... 1GU0wCwbhA
Chciałabym doczekać życia bez duszności, bez łapania oddechu z wysiłkiem, bez krztuszenia się i nie mieć duszności spoczynkowo-wysiłkowej, ale czy to utopia? Zapewne tak, bo naiwna jestem mając wiarę w lepsze jutro dla mnie.

Obrazek Obrazek Obrazek

pańcia,olagoga, nie przynudzaj
Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice


Post » Czw lip 26, 2018 9:07 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona. Dzidek w DS

Lepsze jutro nalezy Ci sie jak malo komu. Mam nadzieje, ze Bastet zadba o to, zeby Ci sie poprawialo...
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84530
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw lip 26, 2018 14:36 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona. Dzidek w DS

Maluszki wywalone w szczerym polu na palącym słońcu.....mają około 2 tygodni, muszą być karmione, nikt nie ma czasu bo pracują a ja gdybym się odmówiła ich wzięcia to zostałyby uśpione. :cry:

Obrazek Obrazek

Ma ktoś kotkę karmiącą?
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw lip 26, 2018 15:08 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie uśpiona. Dzidek w DS, 3 maleń

No tak, malentasy takie :(
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84530
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw lip 26, 2018 19:12 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie uśpiona. Dzidek w DS, 3 maleń

Aniu kochana jesteś. Coraz bardziej ludzi nienawidzę naprawdę. Niech się zdrowo chowają. Ciesze się, że Orzeszek je, chyba trochę lepiej wygląda....Pozdrawiam

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pt lip 27, 2018 6:43 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie uśpiona. Dzidek w DS, 3 maleń

aga66 pisze:Aniu kochana jesteś. Coraz bardziej ludzi nienawidzę naprawdę. Niech się zdrowo chowają. Ciesze się, że Orzeszek je, chyba trochę lepiej wygląda....Pozdrawiam

Agnieszka, :1luvu: ludzie są różni, ale dopóki mamy takie prawo jakie mamy to nie wierzę w polepszenie bytu zwierząt choć to powoli małymi kroczkami do przodu.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt lip 27, 2018 9:13 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie uśpiona. Dzidek w DS, 3 maleń

Maluszki już dobę nie robiły kupki. Stymuluję odbyt wacikiem zwilżonym w ciepłej wodzie oraz masuję brzuszek i nic, jedynie siku leci.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt lip 27, 2018 9:55 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie uśpiona. Dzidek w DS, 3 maleń

Kurcze, pewnie nie wiadmo jak dlugo nie jadly? Czy mozna takim mal;enstwom podac jakis olej kropelke? To pewnie najpredzej hodowcy powiedza albo ktos, kto maluchy odchowywal... moze w kocim abc jest jakis watek. Poszukam.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84530
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pt lip 27, 2018 10:04 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie uśpiona. Dzidek w DS, 3 maleń

Dupa.
Znaczy znalazlam o odchowywaniu kociat cos, ale nie widze nic o niewyproznianiu... Gdzies czytalam, ze puszczona ciepla woda tez masuje dobrze. Osobistych doswiadczen nie mam zadnych.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84530
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: luty-1, skaz, taizu i 232 gości