Kotka ze złamaną łapką w DT. Już nie taka dzika.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt cze 22, 2018 15:50 Re: Podejrzenie FIP. Potrzebna pomoc finansowa na diagnostyk

Glukoza 4??? To kotka powinna być już w stanie śpiączki???
Szukam_kotki, alez trafiła ci się kocia zagadka. :? Nic mądrego nie wymyślę. Mam nadzieję, że Blue tutaj zajrzy i coś podpowie.
A taka fajna kicia. Bardzo bym chciała, żeby jej się udało...

Wawe

 
Posty: 9314
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pt cze 22, 2018 15:57 Re: Podejrzenie FIP. Potrzebna pomoc finansowa na diagnostyk

Ta glukoza jest załamana przez przemrożenie próbki, także nie ma co na nią patrzeć w ogóle.
Czy ktoś wie, gdzie można zrobić USG na cito? Wszędzie zapisy i wszystko pozajmowane. Najwcześniej na wtorek mam termin...

Szukam_kotki

 
Posty: 525
Od: Sob lut 03, 2018 7:53

Post » Pt cze 22, 2018 16:05 Re: Podejrzenie FIP. Potrzebna pomoc finansowa na diagnostyk

Na wynikach się nie znam, ale Beza wygląda ślicznie!

Na temat tej glukozy chciałam właśnie pisać, że kot w stresie ma podwyższoną glukozę, ale skoro jest niemiarodajny to nieistotne.
Na chłopski rozum zastanawiałabym się czy nie jest w ciąży, stąd taki brzuszek.
Zbiórka na utrzymanie bezdomnych kotów z działek w Chylicach
https://pomagam.pl/kotychylice

rudalia

Avatar użytkownika
 
Posty: 1135
Od: Nie maja 12, 2013 19:25

Post » Pt cze 22, 2018 16:06 Re: Podejrzenie FIP. Potrzebna pomoc finansowa na diagnostyk

Też mi ciąża przyszła na myśl. :?

Wawe

 
Posty: 9314
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pt cze 22, 2018 16:10 Re: Podejrzenie FIP. Potrzebna pomoc finansowa na diagnostyk

No właśnie mnie ta ciąża od początku niepokoiła (kot dziki, pora roku)... Wg wetów jednak powinno być widać płody w RTG. Inna rzecz o której pomyślałam to ropomacicze. Ale ja zupełnie nie znam się na kocich ciążach i organach rozrodczych.

Szukam_kotki

 
Posty: 525
Od: Sob lut 03, 2018 7:53

Post » Pt cze 22, 2018 16:16 Re: Podejrzenie FIP. Potrzebna pomoc finansowa na diagnostyk

A próbowałaś u dra Marcińskiego na Umińskiego? Tam co prawda są zapisy, ale ostatnio narzekał, że ludzie się zapisują i nie przychodzą, i tak jest często, poza tym zdarzyło mi się (po upewnieniu, że dr danego dnia pracuje) zapakować kota i pojechać, poprosić o przyjęcie poza kolejnością ze względu na sprawę na cito, i dr się zgodził. Może spróbuj tam zadzwonić i zapytać, tutaj ciągać kici nadaremno nie ma co.

Carmen201

 
Posty: 4156
Od: Pt maja 07, 2010 7:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt cze 22, 2018 16:18 Re: Podejrzenie FIP. Potrzebna pomoc finansowa na diagnostyk

Beza bidulka chudziaczek :201461

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3548
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

Post » Pt cze 22, 2018 16:34 Re: Podejrzenie FIP. Potrzebna pomoc finansowa na diagnostyk

Udało się umówić na niedzielę rano w Piasecznie.

Szukam_kotki

 
Posty: 525
Od: Sob lut 03, 2018 7:53

Post » Pt cze 22, 2018 16:39 Re: Podejrzenie FIP. Potrzebna pomoc finansowa na diagnostyk

Obecnie mam 343 zł na Bezę:

- Ewkkrem 50
- ? 100
- Mimbla64 100
- ? 50
- Rudalia 43

Dziękuję, myślę, że na razie starczy.

Szukam_kotki

 
Posty: 525
Od: Sob lut 03, 2018 7:53

Post » Pt cze 22, 2018 17:06 Re: Podejrzenie FIP. Potrzebna pomoc finansowa na diagnostyk

Szukam_kotki - jutro od 10 do 16 w Animalu na Zamiany jest Czubaj. Bez korków na Zamiany to z N. Iwicznej 20 minut. Czubaj przyjmuje jutro bez zapisów. Ma doktorat z radiologii. Bardzo ogarnięty facet. I ma jedną ciekawą właściwość - bardzo dużo kotów się przy nim uspokaja. Spróbuj może, może by mu się udało bez sedacji. Tylko, gdybyś chciała tam podjechać, to może zadzwoń do lecznicy i upewnij się, że się z kimś nie zamienił, czy coś.

Marciński jest świetny, ale faktycznie trudno się do niego dobić.
Matka Pasztetowa

Vi

 
Posty: 646
Od: Sob sty 22, 2005 23:31
Lokalizacja: Piaseczno

Post » Pt cze 22, 2018 17:13 Re: Podejrzenie FIP. Potrzebna pomoc finansowa na diagnostyk

Od początku czytam i mocno kibicuję.
Wpisuj się bo hmmm, dr Czubaj Norbert to hmmmm, znam go jeszcze jak się uczył w animal i zaczynał pracę jako wet, ale nie polecam go - chyba że się zmienił... Wtedy był nie uważny, kotce wypadła igła od kroplówki ze skóry - nie zauważył tego itd. Kilku rzeczy nie potrafił zrobić własnie wolnożyjącym kotom..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt cze 22, 2018 17:18 Re: Podejrzenie FIP. Potrzebna pomoc finansowa na diagnostyk

Marzenia11, a znasz jakiegoś polecanego AKTUALNIE weta np. w Piasecznie? Ewentualnie kogoś od USG OPRÓCZ Marcińskiego i Zlot?
Bo wiesz, mam zupełnie inne doświadczenia z Czubajem i generalnie z Animalem. I, o ile diagnostycznie kocham Agnieszkę Zielonkę i nie zamieniłabym jej na nikogo innego, to widziałam jak Czubaj radził sobie z nieobsługiwalnymi kotami. Miesiąc temu. Dwa miesiące temu.
Matka Pasztetowa

Vi

 
Posty: 646
Od: Sob sty 22, 2005 23:31
Lokalizacja: Piaseczno

Post » Pt cze 22, 2018 17:27 Re: Podejrzenie FIP. Potrzebna pomoc finansowa na diagnostyk

A są jakieś obiekcje do weta na Kościuszki? Przez telefon wydał się bardzo sensowny. Prosił też o wyniki kotki oraz prosił o przybycie przed otwarciem lecznicy, żeby na spokojnie się nią zająć. Sprawił dobre wrażenie.

Szukam_kotki

 
Posty: 525
Od: Sob lut 03, 2018 7:53

Post » Pt cze 22, 2018 17:33 Re: Podejrzenie FIP. Potrzebna pomoc finansowa na diagnostyk

Byłam na Kościuszki wiele razy, Panowie wydają się kompetentni, zazwyczaj brałam tam koty na usg bo w tej klinice jest dobry sprzęt.
Zbiórka na utrzymanie bezdomnych kotów z działek w Chylicach
https://pomagam.pl/kotychylice

rudalia

Avatar użytkownika
 
Posty: 1135
Od: Nie maja 12, 2013 19:25

Post » Pt cze 22, 2018 17:36 Re: Podejrzenie FIP. Potrzebna pomoc finansowa na diagnostyk

Vi pisze:Marzenia11, a znasz jakiegoś polecanego AKTUALNIE weta np. w Piasecznie? Ewentualnie kogoś od USG OPRÓCZ Marcińskiego i Zlot?
Bo wiesz, mam zupełnie inne doświadczenia z Czubajem i generalnie z Animalem. I, o ile diagnostycznie kocham Agnieszkę Zielonkę i nie zamieniłabym jej na nikogo innego, to widziałam jak Czubaj radził sobie z nieobsługiwalnymi kotami. Miesiąc temu. Dwa miesiące temu.

Nie, w Piasecznie nie znam.
OK, tylko wyraziłam swoje - i nie tylko - zdanie. Ale odkąd Ada wyjechała nie chodzę do AC więc mog mieć nieaktualne informacje.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, ewar, jukatlu i 206 gości