Lukrecja - Kicia od ani_ w swoim DS

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto cze 19, 2018 17:16 Re: Lukrecja - Kicia od ani_

Moja mała, samotniczka? Myślałam, że zamęczy chęcią zabawy Twoje duże. :roll:

ani_

 
Posty: 547
Od: Pt sie 30, 2013 21:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto cze 19, 2018 17:23 Re: Lukrecja - Kicia od ani_

ani_ pisze:Moja mała, samotniczka? Myślałam, że zamęczy chęcią zabawy Twoje duże. :roll:

No one się na nią niestety denerwują. Bo ona je zaczepia, podgryza... Tak więc było i warczenie na nią, i unoszenie nad nią łapy - i teraz już się nauczyła, że od zabawy jestem ja, czasem też bawi się sama. :201461
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto cze 19, 2018 20:47 Re: Lukrecja - Kicia od ani_

KociaMama44 pisze:
ewkkrem pisze:
KociaMama44 pisze:Dropsiku, a Ty nie masz normalnego kociego ogonka? Jak to?


Ja mam ogonek zakręcony do góry jak pies.
Taki efekt jest skutkiem uszkodzonego kręgosłupa. Duża mi się pytała dlaczego, ale jej nie zdradziłem tej tajemnicy. Wet jej powiedział, że to wrodzone albo dawny uraz.
Pozdrawiam - Drops.

To na pewno jest strasznie słodkie - taki ogonek zakręcony.. Dropsiu.. :201461


Nooo takie pieskie.
Pokażę:
Obrazek
Tylko nie pomyśl, że mam Cię w doopce :P .
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto cze 19, 2018 20:48 Re: Lukrecja - Kicia od ani_

ewkkrem pisze:
KociaMama44 pisze:
ewkkrem pisze:
KociaMama44 pisze:Dropsiku, a Ty nie masz normalnego kociego ogonka? Jak to?


Ja mam ogonek zakręcony do góry jak pies.
Taki efekt jest skutkiem uszkodzonego kręgosłupa. Duża mi się pytała dlaczego, ale jej nie zdradziłem tej tajemnicy. Wet jej powiedział, że to wrodzone albo dawny uraz.
Pozdrawiam - Drops.

To na pewno jest strasznie słodkie - taki ogonek zakręcony.. Dropsiu.. :201461


Nooo takie pieskie.
Pokażę:
Obrazek
Tylko nie pomyśl, że mam Cię w doopce :P .
Drops.

Ojejkuuuuuu! A co to za cudny ogonek!!! :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro cze 20, 2018 10:38 Re: Lukrecja - Kicia od ani_

Matko Świeta! Czy małą została zaadoptowana? Zdjęcia z kocią przeszły do działu " zaadoptowane" . Nie wiem czemu na jej zdjęciu pojawia się napis " czekam na wirtualnego opiekunka " Jednocześnie fundacja napisała "Lukrecja ma domu Kasiu jest się czym martwić? :roll:
Ostatnio edytowano Śro cze 20, 2018 11:00 przez ani_, łącznie edytowano 1 raz

ani_

 
Posty: 547
Od: Pt sie 30, 2013 21:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 20, 2018 10:56 Re: Lukrecja - Kicia od ani_

Obrazek

Obłędny ten ogonek Dropsie!
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Śro cze 20, 2018 10:58 Re: Lukrecja - Kicia od ani_

O, cześć Ani :-) Właśnie miałam wstawiać filmik :-)
Proszę - filmik:

Z domkiem wszystko w porządku, jestem z nim w kontakcie. Osiatkowali się. Dziś jadę z koteczką.
Umowa podpisana.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro cze 20, 2018 11:00 Re: Lukrecja - Kicia od ani_

ani_ pisze:Matko Świeta! Czy małą została zaadoptowana? Zdjęcia z kocią przeszły do działu " zaadoptowane" . Nie wiem czemu na jej zdjęciu pojawia się napis " czekam na wirtualnego opiekunka " Jednocześnie fundacja napisała "Lukrecja ma domu Kasiu jest się czym martwić? :roll:

Tak. Lukrecja ma już domek. Umowa podpisana :-) Jak napisałam powyżej :-)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro cze 20, 2018 11:09 Re: Lukrecja - Kicia od ani_

Czyli wszystko w porządku? Napisem mam się nie martwić? Wczoraj byłam w miejscu gdzie ją znalazłam z duszą na ramieniu, ze usłyszę jakieś miau...

Kasiu pisz jakie wrażenie na małej zrobił nowy domek, czy była wystraszona, wszystko. Nie lakoniczne, jak najwięcej.
Malutka niech Ci się wiedzie w nowym domku. :1luvu: :1luvu: .Trzymam kciuki, chcialabym żeby była szczęśliwa. Trzymaj się kruszynko.

ani_

 
Posty: 547
Od: Pt sie 30, 2013 21:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 20, 2018 11:12 Re: Lukrecja - Kicia od ani_

A tym napisem się nie przejmuj. On się pojawia losowo na zdjęciach zwierzaków. Fundacja ma dużo zwierząt pod opieką, pewnie nie sprawdzają tego dokładnie. No po co miałaby mieć wirtualnego opiekuna, kiedy ma prawdziwego? :-)
Dobrze, napiszę jak wrażenia :-)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro cze 20, 2018 11:14 Re: Lukrecja - Kicia od ani_

ani_ pisze:Czyli wszystko w porządku? Napisem mam się nie martwić? Wczoraj byłam w miejscu gdzie ją znalazłam z duszą na ramieniu, ze usłyszę jakieś miau...

Kasiu pisz jakie wrażenie na małej zrobił nowy domek, czy była wystraszona, wszystko. Nie lakoniczne, jak najwięcej.
Malutka niech Ci się wiedzie w nowym domku. :1luvu: :1luvu: .Trzymam kciuki, chcialabym żeby była szczęśliwa. Trzymaj się kruszynko.

Ani szkoda że Ty nie moglas jej zatrzymać. Widać jak ją bardzo kochasz. To mega wzruszające. Myśle że domek ja od razu pokocha bo mała jest tak cudna że inaczej sie nie może stać :)
Ja tez ją kocham mega (i cały czas żałuje że nie zdążyłam zareagowac by byla u mnie :( ) mimo że znam ją tylko z filmikow i zdjeć. I tez życzę jej wielu szczęśliwych dni z nowymi duzymi :D
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Śro cze 20, 2018 11:32 Re: Lukrecja - Kicia od ani_

Przydałby się do towarzystwa drugi taki sam łobuz, miałaby z kim szaleć. Jestem wdzięczna opatrzności, nie myślcie, że nie.Dziękuję bardzo Ci Kasiu za opiekę i pomóc przy małej. Za cierpliwość czasami do mnie. :201494 :201494 :201494

Monika,
Będę za nią tęsknić, ona ma super charakter, przytulaska z niej będzie. :1luvu:

ani_

 
Posty: 547
Od: Pt sie 30, 2013 21:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 20, 2018 11:38 Re: Lukrecja - Kicia od ani_

Opatrzność to była taka, że Mała nie pojechała tam, gdzie pierwotnie miała pojechać. Ale już się ugryzę w język... :wink:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro cze 20, 2018 16:21 Re: Lukrecja - Kicia od ani_

Właśnie zawiozłam Lukrecję... Nie powiem, mnie samej jest smutnawo... Jakoś tak... inaczej jest bez niej. Ale będzie miała dobrze. Fajna ta rodzina. Traktuje ją jak członka rodziny, i to widać.
Lukretka płakała trochę w kontenerku podczas jazdy do swego domku, ale jak przyjechałyśmy, to zaraz się uspokoiła. Wcale się nie chowała, gdy wyszła z kontenerka w nowym domku. Była co prawda na początku nieśmiała, ale chodziła dzielnie, troszku na ugiętych łapkach, ale zwiedzała. Weszła pod łóżko, gdzie myślałam, że będzie siedzieć trochę dłużej, ale zaraz wyszła i poszła dalej.
Przywitała ją rodzinka w komplecie. Już przygotowali dla niej puszeczki z jedzeniem i zakupili śmietankę, co mnie wzruszyło. Przygotowali się :-) Drapak już też kupiony. Widać, że się przejęli.
Powiedziałam wszystko co i jak. Dałam książeczkę zdrowia z przykazaniami ;-). Napisałam też na kartce wszystko, co lubi jeść i ogólnie to, co jeszcze było ważne, ku pamięci. Wraz z Lukrecją pojechały zabawki.
Aniu, dałaś jej szansę na dobre życie - znajdując ją i zabierając ze sobą, i teraz będzie kochanym członkiem fajnej rodziny. Cieszę się, że mogłam pomóc. A że nie wyszło tak, jak pierwotnie było zamierzone - cóż, myślę, że to lepiej.
Duża Lukrecji obiecała mi od czasu do czasu jakieś zdjęcie, lub wieści. Zobaczymy... Nie z wszystkimi domkami udaje się utrzymać kontakt, ale może tutaj się uda, choć przez jakiś czas. Ja też nie chcę się narzucać, ale powiedziałam, że było by mi miło od czasu do czasu coś usłyszeć.
Ostatnie zdjęcie Lukrecji u mnie:
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro cze 20, 2018 17:03 Re: Lukrecja - Kicia od ani_

To już koniec historii małej, :201461 będę czekać na epilog... w postaci zdjęcia. Ma się rozumieć :1luvu:

ani_

 
Posty: 547
Od: Pt sie 30, 2013 21:22
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości