Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.22- Znowu małe :)))

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt cze 15, 2018 16:01 Re: Rude jest piękne...cz.22

To potem będziesz wystawiać (nie odpłatnie :mrgreen: ) foty, a my będziemy się ślinić :ryk: Podczas upału będziecie mieć tam przyjemny chłodek.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt cze 15, 2018 16:02 Re: Rude jest piękne...cz.22

Atta pisze:To potem będziesz wystawiać (nie odpłatnie :mrgreen: ) foty, a my będziemy się ślinić :ryk: Podczas upału będziecie mieć tam przyjemny chłodek.


nawet polar muszę zabrać ze sobą :mrgreen:
a dzień jak na razie w zapowiedziach ma być dość ciepły
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt cze 15, 2018 16:11 Re: Rude jest piękne...cz.22

Osobiście najbardziej w pamięć zapadła mi wizyta w Jaskini Raj w Kielcach, ale byliśmy tam dawnooo, dawnooo temu, czyli przed 20 laty ;)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt cze 15, 2018 16:22 Re: Rude jest piękne...cz.22

Atta pisze:Osobiście najbardziej w pamięć zapadła mi wizyta w Jaskini Raj w Kielcach, ale byliśmy tam dawnooo, dawnooo temu, czyli przed 20 laty ;)


ja w Kielcach byłam raz, ale na szkoleniu....nie w jaskini :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie cze 17, 2018 10:55 Re: Rude jest piękne...cz.22 Spotkajmy się we Wrocławiu

Wybieramy się na urlop na Dolny Śląsk :) 27 czerwca będziemy we Wrocławiu, Mary L organizuje nam zwiedzanie i popołudniowy spacer dla miau. Ktoś ma ochotę się przyłączyć i porozmawiać realnie a nie tylko wirtualnie.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie cze 17, 2018 12:28 Re: Rude jest piękne...cz.22 Spotkajmy się we Wrocławiu

Kto chce się spotkać, niech przybywa

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie cze 17, 2018 12:47 Re: Rude jest piękne...cz.22 Spotkajmy się we Wrocławiu

mir.ka pisze:Wybieramy się na urlop na Dolny Śląsk :) 27 czerwca będziemy we Wrocławiu, Mary L organizuje nam zwiedzanie i popołudniowy spacer dla miau. Ktoś ma ochotę się przyłączyć i porozmawiać realnie a nie tylko wirtualnie.

Postaram się być :) tylko proszę o szczegóły wcześniej :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie cze 17, 2018 13:15 Re: Rude jest piękne...cz.22 Spotkajmy się we Wrocławiu

Ziemosław pisze:
mir.ka pisze:Wybieramy się na urlop na Dolny Śląsk :) 27 czerwca będziemy we Wrocławiu, Mary L organizuje nam zwiedzanie i popołudniowy spacer dla miau. Ktoś ma ochotę się przyłączyć i porozmawiać realnie a nie tylko wirtualnie.

Postaram się być :) tylko proszę o szczegóły wcześniej :)

:ok:

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie cze 17, 2018 17:14 Re: Rude jest piękne...cz.22 Spotkajmy się we Wrocławiu

Mówiłam,ze Was znajdę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zazdraszczam spotkania Wrocławskiego :oops:

Ale nie znam nikogo innego,kto by lepiej ten Wrocek pokazał niż Maryś
Osoba na właściwym stanowisku.Wiedziałam to od jej pierwszego słowa o Wrocławiu,jak pierwszy raz tam pojechaliśmy

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Nie cze 17, 2018 18:03 Re: Rude jest piękne...cz.22 Spotkajmy się we Wrocławiu

Ziemosław pisze:
mir.ka pisze:Wybieramy się na urlop na Dolny Śląsk :) 27 czerwca będziemy we Wrocławiu, Mary L organizuje nam zwiedzanie i popołudniowy spacer dla miau. Ktoś ma ochotę się przyłączyć i porozmawiać realnie a nie tylko wirtualnie.

Postaram się być :) tylko proszę o szczegóły wcześniej :)


27 czerwiec godz. 16.00, a gdzie to już Mary zadecyduje, ona najlepiej zna to miasto
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie cze 17, 2018 18:06 Re: Rude jest piękne...cz.22 Spotkajmy się we Wrocławiu

Myszolandia pisze:Mówiłam,ze Was znajdę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zazdraszczam spotkania Wrocławskiego :oops:

Ale nie znam nikogo innego,kto by lepiej ten Wrocek pokazał niż Maryś
Osoba na właściwym stanowisku.Wiedziałam to od jej pierwszego słowa o Wrocławiu,jak pierwszy raz tam pojechaliśmy

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok:


mnie juz raz oprowadzała, ale krótko, bo bylismy tylko przejazdem i jeszcze z chorą Kają, którą już pod koniec spaceru trzeba było nosic na rękach :(
dlatego teraz pobyt we Wrocławiu jest z noclegiem, zeby wiecej zobaczyć :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie cze 17, 2018 18:07 Re: Rude jest piękne...cz.22 Spotkajmy się we Wrocławiu

My wtedy byliśmy na jeden dzień.Ja bardzo chciałam wejść na tą wieżę widokową,może kiedyś będzie mi to dane :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Nie cze 17, 2018 18:12 Re: Rude jest piękne...cz.22 Spotkajmy się we Wrocławiu

Myszolandia pisze:My wtedy byliśmy na jeden dzień.Ja bardzo chciałam wejść na tą wieżę widokową,może kiedyś będzie mi to dane :ok: :ok: :ok:



i popatrzeć na miasto z góry :D
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie cze 17, 2018 18:15 Re: Rude jest piękne...cz.22 Spotkajmy się we Wrocławiu

Myszolandia pisze:My wtedy byliśmy na jeden dzień.Ja bardzo chciałam wejść na tą wieżę widokową,może kiedyś będzie mi to dane :ok: :ok: :ok:

Na którą? Jest ich kilka

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie cze 17, 2018 18:16 Re: Rude jest piękne...cz.22 Spotkajmy się we Wrocławiu

mir.ka pisze:
Ziemosław pisze:
mir.ka pisze:Wybieramy się na urlop na Dolny Śląsk :) 27 czerwca będziemy we Wrocławiu, Mary L organizuje nam zwiedzanie i popołudniowy spacer dla miau. Ktoś ma ochotę się przyłączyć i porozmawiać realnie a nie tylko wirtualnie.

Postaram się być :) tylko proszę o szczegóły wcześniej :)


27 czerwiec godz. 16.00, a gdzie to już Mary zadecyduje, ona najlepiej zna to miasto

Fredro?

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 100 gości