Banda Trojga. Morf wraca. Znak STAMTONT.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 24, 2018 23:08 Re: Banda Trojga. gomsz..gąszcz paragrafów.

wiemc kumplu mój prawniku takom obroze to Herbata ma nosic, bo somsiadki takje fajne co mowiom hello pussy cat to nawet feliksa kupiom żeby pussy wszamał, a somsiad spod 1 to kurakiem podpasie, somsiad spod 6 zafsze ma smakolyki, znaczy kabanosy albo cukieraski, tu jak dobrze siem pokombinuje to całkiem spoko mozna pozyc, jeszcze jak trafisz dom z flapem to i miche komus wyczyscisz ze zarcia. Ta obroza to dyskry..deskry.. no wjesz o co mi chodzi, weteryniarz mu powjedzial, ze gora pinc kilo moze wazyc, a on 6 z ogonkiem ma, przesadza ten wet. Ja mam prawje 7 i ok, a Herb 6 i za duzo, cos ten wet szemrany chyba.
Co do wody, oczko nasze, rypki w nim nasze, zaby tez, to gonimy bez litosci, tylko somsiad rudy moze chlac bo mowila somsiadka z 7 ze on z 20 lat ma, ledwo lazi to go nie lejemy, a on ma flapa i zafsze chrupy w misce lezom u niego.
Morf tak se mysle a Ruda malpa co nas leje to na naszym terenie bez prawa to robi? zamknac jendze jedna powinni nie? Raz to nawet nam mysze skubla co ja Nevermore upolowala. No i kotka somsiada spod 1, ta to wzrokiem zabija, a ma wiencej jak 20 lat, bo rudy somsiad to jej syn, ona u siebie siedzi i leje jak siem tam do niej wlezie ma prawo nie wpuscic, to tam nawet nie lazimy bo wpie... mozna wszendzie zebrac.
Dobrze mjec mondrego kumpla jak Ty Morf
take care jak mowiom tu na wyspie
pozdrawjamy
Borys i Herb (zem mu powjedzial ze siem znasz)

editpacz takje cos Duze chcom mu kupic :
https://www.amazon.co.uk/Dexil-Colour-H ... cat+collar

PearlRain

 
Posty: 6184
Od: Pt gru 11, 2009 12:06
Lokalizacja: Duża Wyspa

Post » Pt maja 25, 2018 8:12 Re: Banda Trojga. gomsz..gąszcz paragrafów.

Ale super ta obroza :D ,bez urazy Herb :201461

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4806
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt maja 25, 2018 12:13 Re: Banda Trojga. gomsz..gąszcz paragrafów.

no a ja żem siem zachwycił temi somsiadami, że takie som w ogóle, że koty lubiom i jeszcz pasom :mrgreen: se tak myślem,że jakby wszendzie tak było, to śfjat byłby dobry dla fszystkich i życie lepsze Tuliś

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt maja 25, 2018 14:09 Re: Banda Trojga. gomsz..gąszcz paragrafów.

alessandra pisze:no a ja żem siem zachwycił temi somsiadami, że takie som w ogóle, że koty lubiom i jeszcz pasom :mrgreen: se tak myślem,że jakby wszendzie tak było, to śfjat byłby dobry dla fszystkich i życie lepsze Tuliś

Tulis somsiady u nasz som git majonez, prawje kazdy mjeszka u kota, abo kilku, a my byle kogo do domu nie wezmiemy prawda ? Na naszej dzielni to mjeszkaja przewaznie koty, kilka psof dobrze wychowanych i troche ludziof, ale ludziof jest mniej niz nas kotow. Paru z nas ma domki letnie w ogrodzie, ale caly rok w nich siedzom bo cza mjec oko na majontek i w ogole. My jeszcze na Close mjeszkamy to i trawnik na sloncu jest wypasiony, mozna siem poopalac kilka razy w roku jak nie pada deszcz. Tylko ta obroza fszystko psuje, taka nie do pyska dopasowana :roll: i Duza co somsiadowi i mnie nie pozwala spozywac razem posilkow
strzaleczka Tulis
Herb

PearlRain

 
Posty: 6184
Od: Pt gru 11, 2009 12:06
Lokalizacja: Duża Wyspa

Post » Pt maja 25, 2018 14:43 Re: Banda Trojga. gomsz..gąszcz paragrafów.

PearlRain pisze:
alessandra pisze:no a ja żem siem zachwycił temi somsiadami, że takie som w ogóle, że koty lubiom i jeszcz pasom :mrgreen: se tak myślem,że jakby wszendzie tak było, to śfjat byłby dobry dla fszystkich i życie lepsze Tuliś

Tulis somsiady u nasz som git majonez, prawje kazdy mjeszka u kota, abo kilku, a my byle kogo do domu nie wezmiemy prawda ? Na naszej dzielni to mjeszkaja przewaznie koty, kilka psof dobrze wychowanych i troche ludziof, ale ludziof jest mniej niz nas kotow. Paru z nas ma domki letnie w ogrodzie, ale caly rok w nich siedzom bo cza mjec oko na majontek i w ogole. My jeszcze na Close mjeszkamy to i trawnik na sloncu jest wypasiony, mozna siem poopalac kilka razy w roku jak nie pada deszcz. Tylko ta obroza fszystko psuje, taka nie do pyska dopasowana :roll: i Duza co somsiadowi i mnie nie pozwala spozywac razem posilkow
strzaleczka Tulis
Herb


Se tak myślem, Herb, że jak s tom obrożom siem nie zakolegujesz, to dawaj znaka, bendziem petycje słać coby jakoś inaczej oznakować, mniej nerwujonco , a Duże niech se kombinujom :mrgreen: no siem czymaj póki co :ok:
Tuliś

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto maja 29, 2018 10:39 Re: Banda Trojga. gomsz..gąszcz paragrafów.

Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon cze 04, 2018 18:38 Re: Banda Trojga. gomsz..gąszcz paragrafów.

Ostatnio edytowano Pon cze 04, 2018 20:34 przez czarno-czarni, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon cze 04, 2018 20:18 Re: Banda Trojga. Robimy rzeźbę.

taki trening to jak dla mnie :D podejmuje wyzwanie :ok:

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4806
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto cze 05, 2018 12:27 Re: Banda Trojga. Robimy rzeźbę.

no my siem tesz zapisali na zajencia , jak pojedizem do MOrfa :ryk: :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto cze 05, 2018 14:28 Re: Banda Trojga. gomsz..gąszcz paragrafów.

czarno-czarni pisze:https://kefirimorfeusz.wordpress.com/2018/06/04/robimy-rzezbe/


fitnes. dużo fitnesu.

:ryk: :ryk: :ryk:
Brawo!!
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto cze 05, 2018 16:47 Re: Banda Trojga. Robimy rzeźbę.

Ja też mogę tak! :D
Obrazek Obrazek

anita5

 
Posty: 22470
Od: Sob cze 18, 2005 16:48
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt cze 08, 2018 12:19 Re: Banda Trojga. Robimy rzeźbę.

zrobiłem bazarek. Tytuł mje nie wyszedł, ale nic.
viewtopic.php?f=20&t=185460
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt cze 08, 2018 12:45 Re: Banda Trojga. Robimy rzeźbę.

niby nic a orient i express 8O

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4806
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt cze 08, 2018 14:04 Re: Banda Trojga. Robimy rzeźbę.

kocka pisze:niby nic a orient i express 8O

no 8O

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob cze 09, 2018 13:03 Re: Banda Trojga. Robimy rzeźbę.

viewtopic.php?f=27&t=185492

dobry i porządny oldskulowy :) telefon!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz, włóczka i 200 gości