Czesiaczkowy team

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt maja 11, 2018 10:48 Re: Czesiaczkowy team - kotka po wypadku - prośba o pomoc

Zerknęłam, dziękuję
,,W sztuce tracenia nie jest trudno dojść do wprawy (. . .)" Elizabeth Bishop

marta-po

 
Posty: 3318
Od: Pon sie 15, 2011 17:19
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post » Pt maja 11, 2018 20:55 Re: Czesiaczkowy team - kotka po wypadku - prośba o pomoc

Sebow, dziękuję bardzo. Kwota 300 zł mocno mnie wsparła. Przyszły też pieniążki, 200 zł, ale jeszcze nie wiem czy mogę wymienić od kogo. I jeszcze ktoś pytał o nr konta. Na chwilę obecną na Balbinkę przyszło 630 zł. Bardzo Wam dziękuję
,,W sztuce tracenia nie jest trudno dojść do wprawy (. . .)" Elizabeth Bishop

marta-po

 
Posty: 3318
Od: Pon sie 15, 2011 17:19
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post » Pt maja 11, 2018 21:06 Re: Czesiaczkowy team - kotka po wypadku - prośba o pomoc

I dzisiejsze wieczorne rytualne zabiegi przy Balbince

Obrazek Obrazek

Balbina jest kotem, który mógłby zacałować człowieka. Aż się rwie. Podnosi się na tych pijackich, plączących się łapach i próbuje jak najszybciej być blisko człowieka. Tylne łapy są mega nie skoordynowane i kończy się to po chwili wywrotką.
Zastrzyków Balbina nie lubi. Już wbicie igły jest głośno oprotestowane.
,,W sztuce tracenia nie jest trudno dojść do wprawy (. . .)" Elizabeth Bishop

marta-po

 
Posty: 3318
Od: Pon sie 15, 2011 17:19
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post » Sob maja 12, 2018 4:58 Re: Czesiaczkowy team - kotka po wypadku - prośba o pomoc

Trzymam kciuki za koteńkę. :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14192
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Sob maja 12, 2018 13:38 Re: Czesiaczkowy team - kotka po wypadku - prośba o pomoc

:ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie maja 13, 2018 10:14 Re: Czesiaczkowy team - kotka po wypadku - prośba o pomoc

Za zdrowie Balbinki :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: i świetny dom jak najszybciej :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie maja 13, 2018 13:45 Re: Czesiaczkowy team - kotka po wypadku - prośba o pomoc

Kotydwa12 dziękuję za pieniążki. Balbinka dostała 200 zł.
Wczoraj też w pracy kolega dorzucił 30 zł. W chwili obecnej za operację Balbinki dostałam łącznie 690 zł. Bardzo Wam dziękuję.
A Balbinka nudzi się w klatce. Nadrabia braki w spaniu i jedzeniu. To jak łapczywie je i jaka jest chudziutka świadczy, że nie była zbyt dobrze karmiona. Bardzo się wyczuwa łopatki i kręgosłup pod skórą.

Obrazek

Obrazek Jasio i Stasio ,,czytają" sobie

Obrazek

Obrazek Z Helmutem. Trzech chłopaków

Jasio trochę marnieje. Ale i tak się ładnie trzyma już tyle lat mimo białaczki. Jak ma gorszy dzień to wymiotuje. Pod skórą lekarz wyczuł sporo białaczkowych guzów. Schudł trochę. Ale ma apetyt i poza tym jest ok. Helmuta też powoli dopadają starcze choroby. Ale on pamięta nawet pierwszą wojnę światową, a może i epokę dinozaurów, to ma prawo być trochę zniedołężniały. Stasio jest w dobrej formie. Tak samo Tania. Tania jest przykładem najzdrowszego z kota z białaczką. Przyjechała do mnie w 2010 roku ze stwierdzoną chorobą, a do tej pory nawet katar jej nie złapał, niestrawność czy insza choroba. Nic. Najzdrowszy białaczkowy kot.
,,W sztuce tracenia nie jest trudno dojść do wprawy (. . .)" Elizabeth Bishop

marta-po

 
Posty: 3318
Od: Pon sie 15, 2011 17:19
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post » Nie maja 13, 2018 14:18 Re: Czesiaczkowy team - kotka po wypadku - prośba o pomoc

To potrzymam by tak zostało!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie maja 13, 2018 15:17 Re: Czesiaczkowy team - kotka po wypadku - prośba o pomoc

Cieszę się, że Staś z białaczkowymi kumplami miewa się dobrze i oby towarzystwo śliczne i dość liczne nie chorowało
czego życzy Pirat z mamą Falistą, ojczymem Kubą, wujkiem Feliksem i ciocią Skrzacik.

P.S.
Podobieństwo rodzinne z Piratem nie do ukrycia (szczególnie ta czarna plamka na nosie).

kotydwa12

Avatar użytkownika
 
Posty: 989
Od: Wto lut 09, 2010 17:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 15, 2018 11:58 Re: Czesiaczkowy team - kotka po wypadku - prośba o pomoc

Pozdrowienia Stasiowi przekazałam.

Dostałam anonimowo od forumowiczki 50 zł na Balbinkę. Uzbierało się już 740 zł. Już prawie cała operacja. Dziękuję bardzo

Obrazek Od białego zaczynając, wg wskazówek zegara: Chrupek, Gabrysia, Klaus, Alusia, Kacper, Franio, Kajtusia.
To nie są zagłodzone koty, które rzuciły się na jedzenie ... Przyszła karma, której nigdy nie jadły i chyba jest smakowita ...
,,W sztuce tracenia nie jest trudno dojść do wprawy (. . .)" Elizabeth Bishop

marta-po

 
Posty: 3318
Od: Pon sie 15, 2011 17:19
Lokalizacja: okolice Warszawy


Post » Śro maja 16, 2018 8:23 Re: Czesiaczkowy team - kotka po wypadku - prośba o pomoc

Zgadza się. Wybór szeroki ...
,,W sztuce tracenia nie jest trudno dojść do wprawy (. . .)" Elizabeth Bishop

marta-po

 
Posty: 3318
Od: Pon sie 15, 2011 17:19
Lokalizacja: okolice Warszawy


Post » Śro maja 16, 2018 23:19 Re: Czesiaczkowy team - kotka po wypadku - prośba o pomoc

Moje. Wszystkie ...
,,W sztuce tracenia nie jest trudno dojść do wprawy (. . .)" Elizabeth Bishop

marta-po

 
Posty: 3318
Od: Pon sie 15, 2011 17:19
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post » Czw maja 17, 2018 5:50 Re: Czesiaczkowy team - kotka po wypadku - prośba o pomoc

Jej, ile pięknych kotków :love:
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Ewapaz i 183 gości