Tulinkowa Tfierdza Szyfruf - dla Kiwi - KONIEC

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie kwi 15, 2018 12:16 Tulinkowa Tfierdza Szyfruf - dla Kiwi - KONIEC

Mały suwaczek Kiwi
potrącona przez auto walczy o zdrówko. Na koszty z tym związane jest ten bazarek.
Jest pod opieka Grupy Koci Los z Wrocławia
Przyjeciele, w tak trudnej sytuacji finansowej jeszcze nie byłyśmy:( Operacje Emilki, jej badania pobyt i leczenie, Operacja Ali i leczenie, Operacja Zębuszki , jej leczenie i pobyt to ogromne koszty:( Pobyt i rehabilitacja Kiwi i jej leki :( Utrzymanie stada w tym chorych przewlekle rozłożyła nas na łopatki:( Mamy zaległe faktury do zapłaty. Mimo, ze dwoimy się i troimy kiepsko nam to idzie :( A pomóc kotom trzeba . Jeśli uważacie, że nasza pomoc ma sens. Że to co robimy niesie dobro to prosimy Was o wparcie :( <3
Z serca za każdą złotówkę dziękujemy my i Alinka, Emilka, Henio, Kiwi, Miki, Sisi, Jagoda ( Lala ). Zębuszka, King, Zuzia, Bakuś i Inka <3
Reszta sierotek w domach, nam zostały rachunki. :(




Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zobaczcie, jak sobie dzielnie radzi Kiwi podczas pobytu na rehabilitacji u czarno-czarnych :

https://drive.google.com/file/d/1KdCuAT ... 3HFIR/view


Bazarek w opcji licytacji trwa 7 dni od pierwszej oferty. koszty wysyłki pokrywam ja (paczka w ruchu, pp, inna forma po stronie Kupującego) .



Tulinek dla małej koleżanki przygotował wjelce atrakcyjne wełniankowe łożeczko , które koty uwielbiaja nie tylko w zimowy czas :D



Tfierdza szyfruf

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


czyli
Kocie łóżeczko bardzo męskie :mrgreen:
Szczególnie polecamy dla kocich filozofów , detektywów i poszukiwaczy prawdy ukrytej 8)
Dla staruszków ze względu na miękkość i wygodę, dla panów kotów ze względu na poważny i dostojny wygląd.
W wełniankach zakodowane dobre słowa i mądre przesłania a życzenia zdrowia i oczywiście tajemnicza MOC Tulinka :ok: :201461

Na całość składa się :
- łóżko właściwe z kryptogramem w muszce , średnica wyrka 43cm , rant usztywniony nitka bawełnianą
- poddupniczek z materacykiem w środku i guziczkami w kosmiczne misie oraz hasłem , wym:37cm x 26cm , zastosowanie: do koszyka, do legowiska, do transporterka , na parapet
- kocyk z kodem prawie Leonarda :mrgreen: wym: 42cm x 40cm

materiał: akryl, pranie w 30stopniach.

Od Tulinka dwie zabawki gratis :ok:


cena wywoławcza za całość : 115zł
za 120zł licytuje BONObono :1luvu:


uwaga: zestaw jest wystawiony także poza forum , zasady bez zmian -wygrywa wyższa oferta

Pieniążki bezpośrednio na konto Fundacji :


Fundacja Fabryka Dobrych Działań
IBAN (Subkonto Koci Los) 04 1750 0012 0000 0000 3868 4795
koniecznie tytułem :DAROWIZNA + KOCI LOS

pamiętajcie, że taką darowiznę można odliczyć w zeznaniu w pit-0 za rok 2018r.


Bardzo serdecznie zapraszamy do pomocy :D :201461
Ostatnio edytowano Wto kwi 24, 2018 17:11 przez alessandra, łącznie edytowano 4 razy

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie kwi 15, 2018 14:05 Re: Tulinkowa Tfierdza Szyfruf , czyli kocia betinka - dla K

bardzo strasznie dziękujemy!!!!

i film ślemy https://drive.google.com/open?id=1JL6s5 ... vczBmN05yn
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon kwi 16, 2018 8:56 Re: Tulinkowa Tfierdza Szyfruf , czyli kocia betinka - dla K

Bardzo pięknie dziękuję Kochani za Wasze dobre serduszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kiwusia to taka dzielna Koteczka :(

Edi100

Avatar użytkownika
 
Posty: 517
Od: Pon lis 07, 2005 16:20
Lokalizacja: obecnie Wrocław


Post » Pon kwi 16, 2018 15:45 Re: Tulinkowa Tfierdza Szyfruf , czyli kocia betinka - dla K

uwaga: zestaw jest wystawiony także poza forum , zasady bez zmian -wygrywa wyższa oferta

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto kwi 17, 2018 12:27 Re: Tulinkowa Tfierdza Szyfruf , czyli kocia betinka - dla K

Na Tfierdzę Szyfruf oferujemy 120 zł .Pozdrawiam BONObono sporadycznie piszący ale dużo podczytujący, dwoma kotami-szarym i pingwinkiem- się opiekujący:-))

BONObono

 
Posty: 115
Od: Pt mar 03, 2017 22:20

Post » Wto kwi 17, 2018 13:03 Re: Tulinkowa Tfierdza Szyfruf , czyli kocia betinka - dla K

Jeśli ktoś nie wełniankowy, zapraszam do wsparcia grosikiem -wirtualną cegiełką :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro kwi 18, 2018 11:06 Re: Tulinkowa Tfierdza Szyfruf , czyli kocia betinka - dla K

BONObono pisze:Na Tfierdzę Szyfruf oferujemy 120 zł .Pozdrawiam BONObono sporadycznie piszący ale dużo podczytujący, dwoma kotami-szarym i pingwinkiem- się opiekujący:-))


matulu anielska - pieśni piejemy z radosci :201439 a z podziękowaniem wielkim tańcujemy :201413 :1luvu:

A przy okazji serdecznie witamy oficjalnie w gronie zakręconych inaczej a wierszem piszącym tudzież po kociemu :piwa: :201461 :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro kwi 18, 2018 11:09 Re: Tulinkowa Tfierdza Szyfruf - dla Kiwi - do 24-04

No a ja to bym mjał zapytanie o tego szarego kolegem , znaczy siem burasek czy jak? Bo mnje to wjelce zaintry..zaiterg..znaczy ciekawy jestem
Pingwina my mjeli , dwa nawet, ale żeby szary..hmm..
Tulinek :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro kwi 18, 2018 13:40 Re: Tulinkowa Tfierdza Szyfruf - dla Kiwi - do 24-04

Mówiom żem troche szary trochem biały,gadajom żem ja za mały ,że za mało codzień jadam, że słabom wage posiadam.Tego wełniaczka poddupkowego chcom mi sprawić bym szyframi nauczył się bawić...oj czy ja będem potrafić? Bono...

BONObono

 
Posty: 115
Od: Pt mar 03, 2017 22:20

Post » Śro kwi 18, 2018 14:59 Re: Tulinkowa Tfierdza Szyfruf - dla Kiwi - do 24-04

BONObono pisze:Mówiom żem troche szary trochem biały,gadajom żem ja za mały ,że za mało codzień jadam, że słabom wage posiadam.Tego wełniaczka poddupkowego chcom mi sprawić bym szyframi nauczył się bawić...oj czy ja będem potrafić? Bono...


Ty siem , Kolega , nic nie martf , razem szyfra rozpracujem :ok: a na małość siem śmiej, bo tu wjelkość serca siem liczy :ok: :ok: moja Duża mówi że takiego kieszonkowego kota nie mjała a, waga gołembia normalnie czy kilo niby a serce lwa jak gryznę
:mrgreen: Tuliś

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw kwi 19, 2018 21:49 Re: Tulinkowa Tfierdza Szyfruf - dla Kiwi - do 24-04

Czy BONObono to jedyny we Wszechświecie komputerowym licytujący i szanse na wygranie mający??BONObono jako zbyt często nie piszący ale KIWI mocno za uszkiem drapiący..

BONObono

 
Posty: 115
Od: Pt mar 03, 2017 22:20

Post » Czw kwi 19, 2018 22:03 Re: Tulinkowa Tfierdza Szyfruf - dla Kiwi - do 24-04

Dziękuję, kiwi teraz nie ma czasu :) bo piłki ściga, dziękujemy :)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt kwi 20, 2018 11:35 Re: Tulinkowa Tfierdza Szyfruf - dla Kiwi - do 24-04

BONObono pisze:Czy BONObono to jedyny we Wszechświecie komputerowym licytujący i szanse na wygranie mający??BONObono jako zbyt często nie piszący ale KIWI mocno za uszkiem drapiący..


a ja myślem ,że czas taki, co mało jusz prawdziwych myślicieli i detektywuf zostało, ot i co. Duża mówi,że to takie prawo Murphiego : poziom inteligencji na świecie jest stały, a liczba ludności rośnie :roll: :mrgreen: T.

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk


[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości