Pozytywnie zakreceni . Luna ma pnn.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie mar 18, 2018 10:16 Re: Pozytywnie zakreceni . Luna ma pnn.

Trzymam :ok: żeby się nie rozsypała do tego czasu.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie mar 18, 2018 10:26 Re: Pozytywnie zakreceni . Luna ma pnn.

Nie powinna się rozsypac. Brzuch się wydaje większy niż jest w rzeczywistości bo ona chuda bardzo .
Dał miche , bo kocinka biedna , sama musi siedzieć. I do weta jechała to się wzmocnić musiała. A po co jechała to już nie zapamiętał :roll:
Moje oszolomki za to rozpisała dyżury pod łazienką i leżą i warcza do kratki w drzwiach. Tak na zmianę i cała dobę.

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Nie mar 18, 2018 10:30 Re: Pozytywnie zakreceni . Luna ma pnn.

barbarados pisze:Nie powinna się rozsypac. Brzuch się wydaje większy niż jest w rzeczywistości bo ona chuda bardzo .
Dał miche , bo kocinka biedna , sama musi siedzieć. I do weta jechała to się wzmocnić musiała. A po co jechała to już nie zapamiętał :roll:
Moje oszolomki za to rozpisała dyżury pod łazienką i leżą i warcza do kratki w drzwiach. Tak na zmianę i cała dobę.

To wesoło masz :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 18, 2018 10:33 Re: Pozytywnie zakreceni . Luna ma pnn.

barbarados pisze:Nie powinna się rozsypac. Brzuch się wydaje większy niż jest w rzeczywistości bo ona chuda bardzo .
Dał miche , bo kocinka biedna , sama musi siedzieć. I do weta jechała to się wzmocnić musiała. A po co jechała to już nie zapamiętał :roll:
Moje oszolomki za to rozpisała dyżury pod łazienką i leżą i warcza do kratki w drzwiach. Tak na zmianę i cała dobę.

U nas było to samo przy tymczasach w łazience. :ryk:

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie mar 18, 2018 10:36 Re: Pozytywnie zakreceni . Luna ma pnn.

barbarados pisze:Nie powinna się rozsypac. Brzuch się wydaje większy niż jest w rzeczywistości bo ona chuda bardzo .
Dał miche , bo kocinka biedna , sama musi siedzieć. I do weta jechała to się wzmocnić musiała. A po co jechała to już nie zapamiętał :roll:
Moje oszolomki za to rozpisała dyżury pod łazienką i leżą i warcza do kratki w drzwiach. Tak na zmianę i cała dobę.

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie mar 18, 2018 10:55 Re: Pozytywnie zakreceni . Luna ma pnn.

Oj mam. Koty burcza na zmianę. Jak któryś się znudzi albo zmęczy to drugi go zastępuje . A co?
A ja się zbieram na kroplówkę z Luna . Bo co można robić w niedzielne przedpoludnie ?
Najlepiej zwiedzać lecznicze weterynaryjnej. :mrgreen:

Chłop by chciał miec wszystkie koteczki w pokoju, żyjące w idealnej symbiozie :twisted: A tu guzik.
Ostatnio edytowano Nie mar 18, 2018 10:57 przez barbarados, łącznie edytowano 1 raz

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Nie mar 18, 2018 10:56 Re: Pozytywnie zakreceni . Luna ma pnn.

barbarados pisze:Oj mam. Koty burcza na zmianę. Jak któryś się znudzi albo zmęczy to drugi go zastępuje . A co?
A ja się zbieram na kroplówkę z Luna . Bo co można robić w niedzielne przedpoludnie ?
Najlepiej zwiedzać lecznicze weterynaryjnej. :mrgreen:


powodzenia :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie mar 18, 2018 11:50 Re: Pozytywnie zakreceni . Luna ma pnn.

barbarados pisze:Nie powinna się rozsypac. Brzuch się wydaje większy niż jest w rzeczywistości bo ona chuda bardzo .
Dał miche , bo kocinka biedna , sama musi siedzieć. I do weta jechała to się wzmocnić musiała. A po co jechała to już nie zapamiętał :roll:
Moje oszolomki za to rozpisała dyżury pod łazienką i leżą i warcza do kratki w drzwiach. Tak na zmianę i cała dobę.

"A po co jechala to juz nie zapamiętał" :D 'ryk'
:ok:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie mar 18, 2018 12:01 Re: Pozytywnie zakreceni . Luna ma pnn.

barbarados pisze:Oj mam. Koty burcza na zmianę. Jak któryś się znudzi albo zmęczy to drugi go zastępuje . A co?
A ja się zbieram na kroplówkę z Luna . Bo co można robić w niedzielne przedpoludnie ?
Najlepiej zwiedzać lecznicze weterynaryjnej. :mrgreen:

Ja Thomasowi kroplówki dawałam w domu nie chciałam go stresować wizytami u weta.
Kciuki :ok: :ok: :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 18, 2018 13:16 Re: Pozytywnie zakreceni . Luna ma pnn.

Na dziś już po atrakcjach. Teraz obiadek dać smrodkom i do mamusi na obiadek . :wink:
Mnie nie ma kto Luny przytrzymać. Ona sobie tak łatwo nie da igły wsadzić. Przy pobraniu krwi ja trzymają dwie osoby .

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Nie mar 18, 2018 13:19 Re: Pozytywnie zakreceni . Luna ma pnn.

Dotarłam :mrgreen:
Lepiej późno niż wcale.

Marchewka w którym już tyg?
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie mar 18, 2018 13:30 Re: Pozytywnie zakreceni . Luna ma pnn.

Wet powiedział że mamy jeszcze dwa trzy tygodnie czasu. Wszystko się jutro okaże. Na razie pochłania jedzonko jak odkurzacz.

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Nie mar 18, 2018 15:54 Re: Pozytywnie zakreceni . Luna ma pnn.

Po powrocie z odżywiania stwierdziłam opuszczenie się kotów w obowiązkach. Wszystkie spały. Nikt nie pilnował drzwi od łazienki. No ja nie wiem jak można tak porzucić posterunek i iść sobie spac. :roll: :?

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Nie mar 18, 2018 15:59 Re: Pozytywnie zakreceni . Luna ma pnn.

barbarados pisze:Po powrocie z odżywiania stwierdziłam opuszczenie się kotów w obowiązkach. Wszystkie spały. Nikt nie pilnował drzwi od łazienki. No ja nie wiem jak można tak porzucić posterunek i iść sobie spac. :roll: :?

Stwierdziły że już dość pilnowania bo tam się nic nie dzieje... :mrgreen: :wink:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 18, 2018 20:55 Re: Pozytywnie zakreceni . Luna ma pnn.

Poproszę o info nt Inusi

MaryLux

 
Posty: 159614
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości