Tulinkowa wyspa skarbów KONIEC -dziękujemy :-)

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro lut 07, 2018 7:48 Re: Tulinkowa wyspa skarbów KONIEC -dziękujemy :-)

Moli25 pisze:Jak dobrze że ostatnio kupiłam maskę i rurkę do nurkowania :mrgreen:

:ok: :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lut 07, 2018 10:05 Re: Tulinkowa wyspa skarbów KONIEC -dziękujemy :-)

Moli25 pisze:Jak dobrze że ostatnio kupiłam maskę i rurkę do nurkowania :mrgreen:



czyli jesteś przygotowana :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro lut 07, 2018 11:27 Re: Tulinkowa wyspa skarbów KONIEC -dziękujemy :-)

mir.ka pisze:
Moli25 pisze:Jak dobrze że ostatnio kupiłam maskę i rurkę do nurkowania :mrgreen:



czyli jesteś przygotowana :mrgreen:

i to jak :ok: z takim sprzętem to i z Titanica coś może wyciagniemy :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lut 07, 2018 12:29 Re: Tulinkowa wyspa skarbów KONIEC -dziękujemy :-)

Ja pływać też nie umiem, ani tym bardziej nurkować. Z nurkowaniem to myślę, że kłopotu nie będzie, pałka ciężka, doopa też, to akurat prosto na dno pójdziemy. Gorzej z wypłynięciem na powierzchnię, tak coby myszów po drodze nie pogubić, ale coś się poradzi.

Necz

 
Posty: 926
Od: Nie wrz 03, 2006 11:06
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lut 07, 2018 12:34 Re: Tulinkowa wyspa skarbów KONIEC -dziękujemy :-)

Necz pisze:Ja pływać też nie umiem, ani tym bardziej nurkować. Z nurkowaniem to myślę, że kłopotu nie będzie, pałka ciężka, doopa też, to akurat prosto na dno pójdziemy. Gorzej z wypłynięciem na powierzchnię, tak coby myszów po drodze nie pogubić, ale coś się poradzi.

:ryk: :ryk: :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lut 07, 2018 13:39 Re: Tulinkowa wyspa skarbów KONIEC -dziękujemy :-)

Necz pisze:Ja pływać też nie umiem, ani tym bardziej nurkować. Z nurkowaniem to myślę, że kłopotu nie będzie, pałka ciężka, doopa też, to akurat prosto na dno pójdziemy. Gorzej z wypłynięciem na powierzchnię, tak coby myszów po drodze nie pogubić, ale coś się poradzi.

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon lut 12, 2018 16:00 Re: Tulinkowa wyspa skarbów KONIEC -dziękujemy :-)

Jakośmy rzekli, tak czynimy 8) Indiana Jones i podwodny świat :mrgreen:

viewtopic.php?f=20&t=183793

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lut 12, 2018 16:52 Re: Tulinkowa wyspa skarbów KONIEC -dziękujemy :-)

alessandra pisze:Jakośmy rzekli, tak czynimy 8) Indiana Jones i podwodny świat :mrgreen:

viewtopic.php?f=20&t=183793



tu już nowy a ja jeszcze poprzedniego nie dostałam :(
idzie, idzie i dojść nie moze :placz: :placz: :placz:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon lut 12, 2018 17:17 Re: Tulinkowa wyspa skarbów KONIEC -dziękujemy :-)

mir.ka pisze:
alessandra pisze:Jakośmy rzekli, tak czynimy 8) Indiana Jones i podwodny świat :mrgreen:

viewtopic.php?f=20&t=183793



tu już nowy a ja jeszcze poprzedniego nie dostałam :(
idzie, idzie i dojść nie moze :placz: :placz: :placz:


o kurcze :? paczka w ruchu skuteczna, ale lezie, jak ślimak :roll: Myślałam,że już jest :? toż kurcze, do was się 3 godziny raptem jedzie

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto lut 13, 2018 17:22 Re: Tulinkowa wyspa skarbów KONIEC -dziękujemy :-)

Dziewczyny, czy dostałyście juz przesyłki?
Od tego roku nie mam możliwosci śledzenia paczka w ruchu w historii, tak polepszyli,że wykasowali z konta możliwośc taką :(

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lut 14, 2018 10:43 Re: Tulinkowa wyspa skarbów KONIEC -dziękujemy :-)

alessandra pisze:Dziewczyny, czy dostałyście juz przesyłki?
Od tego roku nie mam możliwosci śledzenia paczka w ruchu w historii, tak polepszyli,że wykasowali z konta możliwośc taką :(



lazła, lazła :( ale nareszcie przylazła :D
i tak wolę taka dostawe bo mogę ja odebrać w ciagu 5 dni, kiedy mi pasuje ,a nie siedzieć cały dzień w domu i czekać na poczte czy kuriera
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro lut 14, 2018 12:48 Re: Tulinkowa wyspa skarbów KONIEC -dziękujemy :-)

mir.ka pisze:
alessandra pisze:Dziewczyny, czy dostałyście juz przesyłki?
Od tego roku nie mam możliwosci śledzenia paczka w ruchu w historii, tak polepszyli,że wykasowali z konta możliwośc taką :(



lazła, lazła :( ale nareszcie przylazła :D
i tak wolę taka dostawe bo mogę ja odebrać w ciagu 5 dni, kiedy mi pasuje ,a nie siedzieć cały dzień w domu i czekać na poczte czy kuriera


dziękuję za wieści :ok: - i podziękowania modelce :1luvu:
pozwoliłam sobie zaprezentowac i tu
Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lut 14, 2018 23:35 Re: Tulinkowa wyspa skarbów KONIEC -dziękujemy :-)

Do mnie jeszcze nie dotarła. Pewnie do Łodzi przez Australię idzie. :twisted:

Necz

 
Posty: 926
Od: Nie wrz 03, 2006 11:06
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lut 15, 2018 7:44 Re: Tulinkowa wyspa skarbów KONIEC -dziękujemy :-)

alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:Dziewczyny, czy dostałyście juz przesyłki?
Od tego roku nie mam możliwosci śledzenia paczka w ruchu w historii, tak polepszyli,że wykasowali z konta możliwośc taką :(



lazła, lazła :( ale nareszcie przylazła :D
i tak wolę taka dostawe bo mogę ja odebrać w ciagu 5 dni, kiedy mi pasuje ,a nie siedzieć cały dzień w domu i czekać na poczte czy kuriera


dziękuję za wieści :ok: - i podziękowania modelce :1luvu:
pozwoliłam sobie zaprezentowac i tu
Obrazek


teraz Tofik na nim leży :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt lut 16, 2018 22:09 Re: Tulinkowa wyspa skarbów KONIEC -dziękujemy :-)

Paczka z Australii w końcu dotarła.... mysza miała urwany łeb, albo to jakaś wada genetyczna :ryk:

Necz

 
Posty: 926
Od: Nie wrz 03, 2006 11:06
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości