Karmicielka umarła ['] :( kotka po wypadku.Szukają domku.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lut 10, 2018 18:07 Re: Karmicielka umarła ['] :( kotka po wypadku.Szukają domku

Ile ich tam jeszcze zostało? Ja te domki przyciskam czymś ciężkim, żeby nie można było przesuwać. Kot wyskakując z niej może ja przzesuwać. Ale juz odwrócic wejsciem do ściany to musiał ktoś celowo zrobić.
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Sob lut 10, 2018 21:10 Re: Karmicielka umarła ['] :( kotka po wypadku.Szukają domku

Ewa.KM pisze:Ile ich tam jeszcze zostało? Ja te domki przyciskam czymś ciężkim, żeby nie można było przesuwać. Kot wyskakując z niej może ja przzesuwać. Ale juz odwrócic wejsciem do ściany to musiał ktoś celowo zrobić.

Zostały 3 koty.
Też zawsze obciążam.
Celowo albo nieświadomie.

Białobura koteczka jest chora, ma kaszel, chyba ją gardło boli, wymiotuje śliną, nic nie chce jeść. :(
Wczoraj po wizycie w lecznicy się zaczęło.
Oby tylko antybiotyk pomógł.

Obrazek Obrazek

Reszta wszystko dobrze.
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Malutka, ta po wypadku.
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon lut 12, 2018 19:42 Re: Karmicielka umarła ['] :( kotka po wypadku.Szukają domku

Znalazłam dzisiaj pojemniki kotów ale po drugiej stronie ulicy w krzakach.
Starszy facet doszedł do mnie gdy wołałam koty i gdy zapytałam to wskazał mi miejsce pojemników.
A dlaczego tam wywalili?
Bo brudno i dzieci się przewracały na kawałkach pozostałości więc pozbył się problemu misek i karmienia pod blokiem.
Normalnie rzygać mi się chce na to wszystko, nie w sensie na kotki tylko na ludzi.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto lut 13, 2018 13:23 Re: Karmicielka umarła ['] :( kotka po wypadku.Szukają domku

Anna61 pisze:
zuza pisze: :1luvu:
Cudownie, sluszna pozycja :)



Żeby tak jeszcze pozostałe kotki znalazły dobre domki to byłoby super.

Malutka po wypadku
Obrazek

białobura ciocia
Obrazek

bura ciocia/mama?
Obrazek

Ta po wypadku to wiem, co napisac, a te pozostale maja jakies ogloszenia do przepisania tresci?

I jakies foty lepsze (zwlaszcza tej ostatniej ;) )
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Wto lut 13, 2018 21:14 Re: Karmicielka umarła ['] :( kotka po wypadku.Szukają domku

zuza pisze:Ta po wypadku to wiem, co napisac, a te pozostale maja jakies ogloszenia do przepisania tresci?

I jakies foty lepsze (zwlaszcza tej ostatniej ;) )

Nic się nie zmieniło zuza od ich ogłoszeń sprzed ponad 2 miesięcy.
viewtopic.php?f=1&t=182046&start=105#p11917357
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro lut 14, 2018 16:38 Re: Karmicielka umarła ['] :( kotka po wypadku.Szukają domku

Ok, odswieze na fejsie. Myla mi sie koty, przepraszam. I przez szpital w domu tez troche zakrecona jestem.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro lut 14, 2018 19:18 Re: Karmicielka umarła ['] :( kotka po wypadku.Szukają domku

Aniu one są śliczne a ta malutka po wypadku ma taką ujmujacą buzię. Oby domek dobry się znalazł bo zaraz znowu sezon na młode. Chociaż u mnie pod pracą sezon w tym roku na okrągło. Na szczęście na 9 kotków 5 już wysterilowanych dzięki pomocy Koterii. A te 9 zrobiło się z jednej kotki, którą ktoś podrzucił w zeszłe lato.

aga66

 
Posty: 6094
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Śro lut 14, 2018 22:21 Re: Karmicielka umarła ['] :( kotka po wypadku.Szukają domku

zuza pisze:Ok, odswieze na fejsie. Myla mi sie koty, przepraszam. I przez szpital w domu tez troche zakrecona jestem.

Rozumiem zuza, wiem jak to jest przy chorych kotach.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw lut 15, 2018 22:20 Re: Karmicielka umarła ['] :( kotka po wypadku.Szukają domku

aga66 pisze:Aniu one są śliczne a ta malutka po wypadku ma taką ujmujacą buzię. Oby domek dobry się znalazł bo zaraz znowu sezon na młode. Chociaż u mnie pod pracą sezon w tym roku na okrągło. Na szczęście na 9 kotków 5 już wysterilowanych dzięki pomocy Koterii. A te 9 zrobiło się z jednej kotki, którą ktoś podrzucił w zeszłe lato.

Nie było ani jednego telefonu. :( Trochę się martwię bo tak jak piszesz Agnieszka zaraz sezon na maluszki i szanse na domek maleją niemal do zera. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto lut 20, 2018 22:05 Re: Karmicielka umarła ['] :( kotka po wypadku.Szukają domku

Koteczka po wypadku już w pełni sprawna choć nie do końca oswojona.
Panicznie boi się nieznanych osób i może być ciężko z domkiem dla niej. :(

Obrazek Obrazek Obrazek

A kuku :D
Obrazek Obrazek

A nie tak dawno dopiero co walczyła o życie viewtopic.php?f=1&t=182046&start=30#p11896614
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto lut 27, 2018 10:03 Re: Karmicielka umarła ['] :( kotka po wypadku.Szukają domku

Dwie burasie, Agatka i Myszka.
Obrazek Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto lut 27, 2018 11:06 Re: Karmicielka umarła ['] :( kotka po wypadku.Szukają domku

:1luvu: Bliźniaczki
Wczoraj zawiozłam dwa domki styropianowe do domu pod Warszawa, dom to mało powiedziane willa, ale koty na mrozie w odsłonietej altance, rzekomo nie chca wchodzić do piwnicy. Jak mają chcieć skoro okienka zamknięte...
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Wto lut 27, 2018 11:20 Re: Karmicielka umarła ['] :( kotka po wypadku.Szukają domku

Ewa.KM pisze: :1luvu: Bliźniaczki
Wczoraj zawiozłam dwa domki styropianowe do domu pod Warszawa, dom to mało powiedziane willa, ale koty na mrozie w odsłonietej altance, rzekomo nie chca wchodzić do piwnicy. Jak mają chcieć skoro okienka zamknięte...

O matko, biedne koty :(co to pieniądz robi z ludźmi :(
a ja wczoraj latałam po mrozie i bezdomnym sprawdzałam budki i dokładałam stare ciepłe swetry bo polaru mi brakło.
Dobrze, że zawiozłaś im budki Ewa :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Na zdjęciu jest mamusia z córeczką(ta po wypadku) bądź ciocią.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto mar 06, 2018 18:21 Re: Karmicielka umarła ['] :( kotka po wypadku.Szukają domku

Aniu czy taka biało-bura kicia ciagle szuka domu?
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Wto mar 06, 2018 21:32 Re: Karmicielka umarła ['] :( kotka po wypadku.Szukają domku

Ewa.KM pisze:Aniu czy taka biało-bura kicia ciagle szuka domu?

Biało-bura Franusia szuka domku Ewa.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, włóczka, Wojtek i 216 gości