1m2 na kota! Kropeczka musi wrócić.W-wo kto pomoże ?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lut 11, 2018 17:40 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

DOJECHAŁY :ok:
Całą drogę nie miauknęły ani raz, trochę patrzyły zza kratek, troche pospały.
Aktualnie siedzą pod łóżkiem.
Dziewczyny nie chcą ich zachęcać na siłę więc dostały czas, niech siedzą i patrzą

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Nie lut 11, 2018 17:44 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Za pomyślną adaptację :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Nie lut 11, 2018 19:04 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Aż ukradłam od Fundacji :( Tola się popsuła i trzeba było szybko znaleźć winnego :(

Przed Państwem powód naszego zeszłoweekendowego ataku serca. A było tak: w piątek telefon, że Tola chora, że grozi jej paraliż (to opinia ich weterynarza), że jak się w półtora (?) tygodnia nie wyleczy, to mamy zabrać, bo chorego kota oddaliśmy, bo on tylko trzy dni był zdrowy... Kota odebraliśmy w sobotę rano. Nasza Pani weterynarz obejrzała kota, obejrzała rtg i zawyrokowała, że uraz jest gdzieś wyżej, w odcinku szyjnym, ale konieczna konsultacja u neurologa. W poniedziałek pojechaliśmy do lecznicy, gdzie przyjmuje neurolog. Nowe rtg odcinka szyjnego wykazało pęknięcie kręgu 6, na szczęście bez uszkodzenia rdzenia, na szczęście już się zaczęło zalewać. Uraz powstać musiał już w (byłym) DS, prawdopodobnie w czasie harców z drugim kotem. Zalecenia: ograniczona przestrzeń, leki i kontrola za 2 tygodnie. Państwo, którzy adoptowali Tolę, byli zainteresowani wyłącznie rozwiązaniem umowy. Na szczęście wszystko idzie ku dobremu, ale rachunek jest, a Tola nie jest jedynym kotem wymagającym specjalnych zabiegów, którego mamy pod opieką. Będziemy wdzęczni za każde wsparcie. PS Po kontroli, jeśli wszystko będzie dobrze, Tola będzie szukać DS. DS zostanie poinformowany o tym, co się wydarzyło, bo wbrew temu co państwo powiedzieli, nie ukrywamy kontuzji i chorób kota.

https://www.facebook.com/MamyKota/photo ... =3&theater

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Nie lut 11, 2018 19:22 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

czyli jednak tak jak podejrzewałam... z jednej strony szkoda, że nie chcieli sami jej leczyć, ale z drugiej dobrze dla niej, że tacy za przeproszeniem debile ją oddali. teraz będzie fachowo leczona i znajdzie prawdziwy dom. a nie kogoś kto chce kotka który jest zdrowy bo chorego nie chce... brak słów na takich ludzi.
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 11, 2018 19:41 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

kociarkowaaaa pisze:czyli jednak tak jak podejrzewałam... z jednej strony szkoda, że nie chcieli sami jej leczyć, ale z drugiej dobrze dla niej, że tacy za przeproszeniem debile ją oddali. teraz będzie fachowo leczona i znajdzie prawdziwy dom. a nie kogoś kto chce kotka który jest zdrowy bo chorego nie chce... brak słów na takich ludzi.


Z ust mi wyjęłaś.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44



Post » Pon lut 12, 2018 22:17 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Wow. Świetne ogłoszenie
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 12, 2018 22:29 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Dziękuję :oops: staram się wyłuskiwać to, co Jasdor pisze o kotach, poza tym co jest na pierwszej stronie jeszcze sprawdzam np. jak opisywała ich wyjazdy do weta na kastracje itd.
Ale już widzę, że niektóre koty to będzie faktycznie ciężki orzech do zgryzienia, zwłaszcza koteczki - albo starsze i nieśmiałe, albo totalnie wycofane przy takiej liczbie kotów :(

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa


Post » Wto lut 13, 2018 9:34 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Przeczytałam i az się wzruszyłam, jak jest to napisane.
Wiem, że koteczki są wycofane i nieśmiałe, ale może jak ta kocia zupa nie będzie już tak gęsta, to nabiorą pewności? Może te bardziej energiczne koty prześladowały je i stąd te problemy?
Nasze wątki:Czarno Widzę i Szarość nie radość, a tu nas zobaczysz #cats.on_tour

Obrazek

haaszek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2745
Od: Pt cze 23, 2006 18:43

Post » Wto lut 13, 2018 9:52 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Potwierdzam :dance2:
Dzwoniła bardzo miła pani z Warszawy.
Szalony Kot :201494 Masz jednak szczęśliwą rękę
Ja zrobiłam ogloszenie na Kraków, tez mam jedno zapytanie, może uda się jakiegoś innego wysłać w zamian
https://www.olx.pl/oferta/masza-CID103-IDs3L1b.html o ile dom okaże się sensowny
Pani oczywiście poinformowana o ewentualnej wizycie PA, pchełkach, które mogą się przytrafić i umowie.
Kto chętny na odwiedziny u pani ?

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Wto lut 13, 2018 10:33 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Popatruje na cala akcje i chapeau bas!
Pieknie prowadzona, celowa i z jakimi skutkami.
Powinna byc podczepiona pod wszystkie fora zwierzece, jako przyklad, jak mozna i da sie, nawet jak nie mozna i nie da sie ;).
Powodzenia!

FuterNiemyty

 
Posty: 3475
Od: Pt gru 01, 2017 11:58

Post » Wto lut 13, 2018 12:20 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

Bardzo dziękujeMY FuterNiemyty :1luvu:
Z naciskiem na MY :) bo przecież gdyby nie wszyscy to kociaki w życiu by stamtąd nie wyszły, nie miałyby co jeść i za co być leczone.
Ktoś przyśle coś na ząb, ktoś wpłaci na leczenie, ktoś zrobi ogłoszenie, ktoś wspomoże radą i dobrym słowem. Każdy podaruje co może i tak się to kręci.

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Wto lut 13, 2018 12:42 Re: Czy 1m2 to wystarczający metraż na jednego kota?Straszny

FuterNiemyty pisze:Popatruje na cala akcje i chapeau bas!
Pieknie prowadzona, celowa i z jakimi skutkami.
Powinna byc podczepiona pod wszystkie fora zwierzece, jako przyklad, jak mozna i da sie, nawet jak nie mozna i nie da sie ;).
Powodzenia!


Zgadzam się w całości i podziwiam za akcję :201494 - 11 kotów w DS w ciągu trzech miesięcy :piwa:
ja nie mogę wyadoptować od trzech miesięcy jednego :oops:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Mojo97 i 215 gości